Şimdi Ara

4300TL Herşey Dahil Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 1-2 hafta içinde sistem toplayacağım. Sistemi topladıktan 1 yıl sonrasında da işlemci yükseltmesi yapacağım için işlemciden çok anakarta yüklendim. Sizce nasıl sistem olmuş? Fikirlerinizi alabilir miyim? Bir de ben bu sistemi kendim birleştireceğim fakat elimde işletim sistemi yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Cevaplarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingsoldier45

Merhaba arkadaşlar. 1-2 hafta içinde sistem toplayacağım. Sistemi topladıktan 1 yıl sonrasında da işlemci yükseltmesi yapacağım için işlemciden çok anakarta yüklendim. Sizce nasıl sistem olmuş? Fikirlerinizi alabilir miyim? Bir de ben bu sistemi kendim birleştireceğim fakat elimde işletim sistemi yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Cevaplarınız için teşekkürler.

4790k - Gtx980 - 500Gb Hdd - 8gb Ram

• kardeş senin topladığınıda alma altta tavsiye eden kişininkinide alma
    madem seneye değiştireceksin işlemciyi o zaman idarelik pentium g3258 al 4.5 ghz e oc yap kullan seneyede güzel i7 4790k fln alırsın süper olur ayrıca o kasa bence çok abartı sadece kasa ya psu suz 470 tl vermek brz saçma bence kasayı 300r fln yap yada zalman z11 plus fln al en azından 200 lira cebinde kalır
  • Asus Z97 Pro Gamer (600₺)

Intel Core i5 4690K (750₺)

Evga Gtx 980 Sc Acx 2.0 (Amazon) (1604₺)

Gskill 2x4Gb 1600Mhz Cl9 (250₺)

Wd Blue 1Tb 7200Rpm 64Mb Cache(175₺)

Samsung 850 Evo 120Gb (250₺)

Corsair 300R (250₺)

Corsair Vs650 (210₺)

Kalan parayla da uygun monitör alın.

(İsterseniz ssd'yi çıkarıp daha kaliteli monitör alabilirsiniz.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • I7 4790k
    Msi z97 gaming3,gaming5
    Wd caviar blue 1tb
    G-skill ripjaws 4x2gb 1600mhz
    Zalman z11 neo
    Corsair vs650 650w
    Msi gtx970

• quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

kardeş senin topladığınıda alma altta tavsiye eden kişininkinide alma
    madem seneye değiştireceksin işlemciyi o zaman idarelik pentium g3258 al 4.5 ghz e oc yap kullan seneyede güzel i7 4790k fln alırsın süper olur ayrıca o kasa bence çok abartı sadece kasa ya psu suz 470 tl vermek brz saçma bence kasayı 300r fln yap yada zalman z11 plus fln al en azından 200 lira cebinde kalır

Kardeşim Ben aslında ilk carbide 300rw istiyordum (300r ın pencereli versiyonu) o kadar gaming parça alıyoruz bari gözüksün. ama 300rw nun penceresinde fan yuvaları var ve ekran kartının görünmesini engelliyor. eğer senin bi önerin varsa bi bakmak isterim

• Kardeşim bak benim önerim şu kasa olacak hem de yan penceresi açık
    http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-carbide-serisi-champspec-02-80plus-650w-kirmizi-fanli-midt-atx-kasa.html?srt=UP

• quote:

o işlemciyi oc yapabilmek için asus h81 bir anakart şart diye biliyorum ben..
  • quote:

Kardeşim bak benim önerim şu kasa olacak hem de yan penceresi açık
    http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-carbide-serisi-champspec-02-80plus-650w-kirmizi-fanli-midt-atx-kasa.html?srt=UP

Ben bu spec serisini cok arastirdim. Malzeme kaliteleri berbatmış. Ozellikle 230t ler. Fakat 450d icin hic olumsuz dusunce bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: reachthetop

quote:

o işlemciyi oc yapabilmek için asus h81 bir anakart şart diye biliyorum ben..

Yanlid biliyorsunuz. Asus h81 serisi anakartlara bios destegi ile pentium ve k serisi islemcilerle oc yapmayi mumkun kildi. Z serisi zaten oc yapmak icin uretilen bit chipset.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingsoldier45

quote:

Kardeşim bak benim önerim şu kasa olacak hem de yan penceresi açık

Ben bu spec serisini cok arastirdim. Malzeme kaliteleri berbatmış. Ozellikle 230t ler. Fakat 450d icin hic olumsuz dusunce bulamadim.

Anladım hocam ama 450 lira yı gözden çıkardıysanız alın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.