Şimdi Ara

42PDL6907 designline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tv hakkında bilgisi olan ya da kullanan var mı? Teknosada 2999 TL 12 taksit

• 2799'du fiyatı 2999 mu yapmışlar? Burada bu tv ile ilgili hiç yorum yok. Yeni mi geldi acaba? Bunun sanırım 7906'sı vardı. O da teknosalarda var ama teşhir. Onun için çok iyi tv diyorlar. Bu da sanırım iyidir. Çünkü bu 2012 model. Diğeri 2011!di.

Bu arada Vatan!da 2799 tl...http://www.vatanbilgisayar.com/philips-42pdl6907k12-42pdl6907k12-42107-cm-3d-smart-led-tv,600hz,ambilight,wifi-hd-uydu-alicisi/productdetails.aspx?I_ID=62067

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 25 Ekim 2012; 1:51:46 >

• evet 2799a düşmüş ama tv ile ilgili hiç doğru dürüst yorum bulamadım. Smart premium özelliği yazıyor. Herhalde smart tv nin en dolu hali bu premium. Üste de 1 ambilihgt koyuverseler çok mu zor sanki 6877 gibi demi ama
  • Bu tv'yi geçtiğimiz hafta elektroworld'den aldım. Belkentilerimi şimdilik karşıladığını söyleyemem. Biraz gözlemlerimi aktarmak istedim.

Birincisi HD yayınlar gerçekten harika ama SD yayınlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Eski televizyonum Samsung 32'' B650 serisiydi. Belki de 32'' olmasından da kaynaklanabilir ama sd yayınlar çok daha güzeldi. Kendi uydu alıcısını kullanmıyorum, hiremco turbo hd-2 ile kullanıyorum... HD kanalların çok oluşundan dolayı modüllü D-smart'a geçmeyi düşünüyorum bu yüzden.
    Ambilight gerçekten harika birşey,
    Kasası beyaz ve çok şık.
    3D performansını da beğendim.
    Smart tv'sini hiç beğenmedim. Diğer tv'lerde nasıl bilemiyorum ama bu çok kullanışsız. Wi-fi ile bağlandığım için de böyle olabilir, henüz ethernet ile denemedim.
    Çift çekirdekli olmasına rağmen hareketli görüntülerde hiç iyi bulmadım. Ayarları ne yaptıysam memnun kalamadım. Hareketli görüntülerde sapıtıyor bazen... Adamların etrafında bulutlanmalar, karelenmeler, hareketlerde takılmalar vs... İnşallah bu durum yazılımsaldır, çünkü çok gözüme batıyor.
    Bir de izleme mesafem şu an için çok yakın. Yeni eve geçmek üzereyiz, orada mesafe uzayacak. 3,5-4 m civarında olacak. Belki fikirlerim biraz daha değişir.
    Şu an son güncelleme ( 30 ekim) mevcut.
    Bu yazdıklarımı philips'e de mail olarak gönderdim. Cevap bekliyorum.
    Kısacası, 3 günlük izlenimlerim pek olumu değil. İnşallah zamanla daha olumlu şeyler yazabilirim.

• Bu arada Ayarlar > TV Ayarları > Görüntü > Pixel Precise HD > HD Natural Motion > Minimum yapınca bariz bir iyileşme gözlemledim. İnşallah psikolojik değildir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.