Şimdi Ara

42LM620s ve 42PFL4307

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki televizyondan birini almayı düşünüyorum. İki televizyonu bilen yada kullanan arkadaşlarımdan yardım ve öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

• ben de 4307 modeline talibim, araştırıyorum. buradan yazışalım onu düşünenler olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

ben de 4307 modeline talibim, araştırıyorum. buradan yazışalım onu düşünenler olarak

Ben 2 kisiye aldırdım 4307,şuan 1799a düşmüş f/p olarak alınabilecek en iyi tv.philips ve Panasonigin sd yayın kalitesi sebebiyle lgyi eledik.et5 1999 sanırım suan,bu iki tvyide inceleyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternity -- 3 Haziran 2012; 23:28:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

quote:

Orijinalden alıntı: pyr@mid

ben de 4307 modeline talibim, araştırıyorum. buradan yazışalım onu düşünenler olarak

Ben 2 kisiye aldırdım 4307,şuan 1799a düşmüş f/p olarak alınabilecek en iyi tv.philips ve Panasonigin sd yayın kalitesi sebebiyle lgyi eledik.et5 1999 sanırım suan,bu iki tvyide inceleyin derim.

4307 sadece teknosada imiş, aslında bütçem 1200tl idi ama kendini sevdirdi adi :) dahili uydu ve 3d olayı aklımda yoktu ama kim bilir diyerekten alacagım sanırım. et5 serisinden hangisini tavsiye ediyorsunuz? "samsung ve lg panel üreticisi, onlarınkine bakın" diyenler azcık can sıkıyor, hatta philips in tv kısmının %70i satılmış daha doğrusu işletmesi devredilmiş denmesi de üzüyor ama tüm tv lerim philips idi.

bakalım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.