Şimdi Ara

423 Pin to 478 Pin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani şu bi çevirici varya 423 Pin Socketi 478 Pin yapıyor, kullanışlı mıdır acaba ? Yeni P4 işlemciler ile nasıl çalışır .. P4 işlemcilerin RD ram ile kullanılması bir sakınca oluşturur mu?

• o 478 to 423 olmasın? soket i slota ceviren cinsten.
  • Soket anakartı slota çeviren birşey mi icad olundu ?????
    Eminmisin?????

Gerçi olaya nereden bakyığınıza bağlı anakarttan mı? İşlemcidenmi

• bunlar ztn vardı...

soket 370 pin lik PIII işlemcileri Slot tipe nasıl cevriliyor zannediyorsun dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: amddma

Soket anakartı slota çeviren birşey mi icad olundu ?????
    Eminmisin?????

Gerçi olaya nereden bakyığınıza bağlı anakarttan mı? İşlemcidenmi

günaydın

• quote:

Orjinalden alıntı: deville

bunlar ztn vardı...

soket 370 pin lik PIII işlemcileri Slot tipe nasıl cevriliyor zannediyorsun dostum

evet zaten vardı bu
  • Şimdi bende 423 pin socket ana kart var intelin P4 1.4 için .. Hani yeni işlemcilerde 478 pin ya .. İşte bendekini yani 423 pini 478 pin yapan bi aparat var socket e takılıyor .. Böylelikle yeni işlemcileri kullanabiliyorsun anakartta .. Bende fazla bişi bilmiyorum ama çevirici aparatı gördüm.. İşte ben bundan bahsediyorum kısaca :) Kullanan varmı , yada iyi olurmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vanNistelrooy

Şimdi bende 423 pin socket ana kart var intelin P4 1.4 için .. Hani yeni işlemcilerde 478 pin ya .. İşte bendekini yani 423 pini 478 pin yapan bi aparat var socket e takılıyor .. Böylelikle yeni işlemcileri kullanabiliyorsun anakartta .. Bende fazla bişi bilmiyorum ama çevirici aparatı gördüm.. İşte ben bundan bahsediyorum kısaca :) Kullanan varmı , yada iyi olurmu ?

daha önce pIII zamanlarında kullanmıştım socket işlemciyi slot islemciye çeviren aparatı kullandım p4 lerdede sorun çıkacağını sanmıyorum ama yine cpu nun performansı değişmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.