Şimdi Ara

42' tv tavsiye lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 1500-1700tl bütçem var evde kullancam tv yi ve dahili hd alıcı olursa iyi olur tabi geçiş leri hızlı olmalı LG 42LA640S düşünüdüm ama lg kanal geçişleri yavaş diye duydum smart kullanırım fazla kullanmam 1080p film falan izlerim arada bir genel olarak tv izliycem televizyon sonuçta kaliteli uzun yıllar kullanmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar deneyim ve bilgilerinizi paylaşırmısınız

• philips 47 inç kampanyası var bu günlerde hepsiburada ve kliksada1700 lira ama 200 hz. bende 42 inç 3d bakıyorum...
  • ben daha çok elektronik magzalarında almayı planlıyorum teknosa veya vatan bimeks gibi
  • Hocam LG olsun da gerisi önemli değil :D İyi marka.
  • Panasonic 42etw60 tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Panasonic 42etw60 tavsiye ederim.

PANASONIC TX-L42ETW60 sd yayın kalitesi ve kanla geçişleri nasıldır acaba bana tv den biraz bahsedermisinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: blody_thoot

quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

Panasonic 42etw60 tavsiye ederim.

PANASONIC TX-L42ETW60 sd yayın kalitesi ve kanla geçişleri nasıldır acaba bana tv den biraz bahsedermisinz

Ben daha eski model olan 42etw5 kullanıyorum. Gayet memnunum. Hd ler zaten muazzam, sd lerde gayet iyi. Benim beklentimi karşılıyor. Dahili alıcı gayet hızlı. Benim mutfakta vestel var, o bariz yavaş mesela. Panasonicin alıcısı normal kanal değişir gibi değişiyor, hiç bir bekleme yok. Bendekinin 3d pasif. Size önerdiğim yeni seri aktif galiba. Panasonic daha alt serilerinde pasif, üst serilerde aktif 3d kullanmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG 42LB670V bir incele çok memnun kalmış alan birkaç arkadaş bende almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.