Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

42' Datron Plazma 990 Tl alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bugüne kadar hiç büyük ekran lcd yada plazma kullanmadım.http://www.hepsiburada.com/datron-crista-pdp4202-42-plazma-televizyon/productDetails.aspx?categoryid=153529&productid=evdatroncrista42 linkte ürün 1099 TL yanınahttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=157410&productid=evclicktronichc180 linkindeki 53TL lik altın uçlu scart kablo alınırsa plazmanın fiyatı 990 TL ye düşüyor. şu anda ürün Datron Türkiye garantisinde ve 2 adet Hdmi girişi mevcut. tavsiye edermisiniz. Genel olarak Datron kalitesi nasıldır , panelleri hangi firmaya yaptırır ve iyi kalitedemidir lütfen bilen arkadaşlar bir cevap versin. Ağırlıklı seyretme amacım uydu yayını ve divx filmler. Çok nadiren (haftada 2 saat gibi) ps2 cihazım var onu bağlarım. monitör olarak falan asla kullanmıycam. 82 ekran crt televizyonum bozuldu ve bi tv almam gerekiyor. 1800 gibi para verip 42" full hd alma gücüm de var ama açıkçası tv'ye o kadar para bağlamak istemiyorum. sd yayında 42" full hd mi iyidir yoksa 42" bu plazma mı? bilen arkadaşlar cevap verirse memnun olurum. iyi akşamlar.

• lütfen arkadaşlar datron plazma kullanan yada bilgisi olan varsa cevap versin.
  • evt bende bu tv yi alamyı düşünüyorum bilgisi veye kullanan varsa cevap verirse iyi olur...
  • Alınır elbetteki 32 lcd fiyatına 42 inc plazma.Datron kendi garantisini veriyorhttp://www.datron.com.tr/sss.php kendi sitesinden arastırabilirsiniz.
    30.000:1 kontrast fena değil.
  • Valla arkadaşlar sizleri yanıltmak istemem ama ben olsam datron'dan igne bile almam, şöyleki ben datron marka bi laptop almıştım neyse laptop 1 yıl sonra kendi kendine bozuldu garantiye vermeyi denedim sizin hatanız diyerek saçma bi bahaneyle 450 TL masraf çıkardılar bende kabul etmedim tabiki bu sebeple bende bu datron'a yönelik büyük bi antipati oluştu, sizlerin almak istediği Lcd'de böyle olup benim gibi başınız yanmasın,bu ürünü ucuza mal edebilmek için kimbilir içindeki parçalar hangi kalitede ? Bu sebeple benim size tavsiyem biraz daha fazla para verin tanınmış iyi markalara yönelin datron alırsanız ucuz ve adi bi çin malı almış olacaksınız bunu sakın unutmayın, bende zamanında 200-300 tl fazla para verseydim belki bi HP laptop alabilecektim ama 200-300 TL den kaçalım derken 1300 TL'den olduk...(4-5 kez tamire giden laptop'um yapılamadı ve çöp oldu)
  • yokmu şu tv den kullanan veya gören görüntü kalitesi hakkında en ufak bilgi verecek olan yardım edinde bulmuşken alalım bi tane fiyatıda fena değil...
  • arkadaşlar yok mu bu tv yi kullanan ve önersi olan fiyat çok iyi gibi siz ne dersiniz alalım mı?
  • eğer datron alırsan servisten çıkamazsın
    bizim şirkette var datronlar hafta 1 bitanesi servise gidiyor
  • arkadaşlar ben kullanıyorum hdmı çıkışlı uydu alıcım sony hdmı çıkıslı sinemasa sistemım var harıka görüntü alıyorum tek kusuru duvara asılmaması biraz agır harici müthiş bence
  • bende spariş verdim hadi bakalım nasıl bişeymiş.Umarım iyi çıkar.bu arada arkadaşlar bu tv yi biz kendimiz mi kuracağız yoksa servis mi geliyor bilgisi olan var mı?Biz açtığımızda garanti dışı olma durumu var mı bu tv de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seydiekici -- 29 Aralık 2009; 0:19:06 >
  • Arkadaşlar bu Tv'yi alanlar memnun mu?
    Amaç sadece sd, normal bir uydu alıcısı ve çanak ile tv seyretmek ise bu tv yeterli mi?
  • valla hocam ben aldım HB dan gören herkes parasına göre çok iyi diyor.REnkleri çok derin ve çok canlı.Hiremco x3 uydu bağladım hdmi kablo aldım çok harika oldu.tavsiye ederim ben şahsen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.