Şimdi Ara

407 hız sabitleme kolu takılır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2006 model 1.6 hdi peugeot 407 comfort aracım var güzel bi arabaydı dayıma satmıştım 1 yıldır dayımdaydı
    180 bin km deydi satarken
    200 binde geri aldım

407yi özlemişim :)

internette gezerkenhttp://www.peugeotmarket.com/PEUGEOT-407-HIZ-SABITLEME-KOLU-ORJINAL,PR-1311.html

ilanı gördüm madem böyel bi imkan var maliyeti de ucuz geldi acaba benim aracıma takılır mı ? problem yaşarmıyız ?

bide bu lastik basınc sensörlerini devreden cıkaramazmıyız ?

• Ben 207'ye taktım gayet güzel çalışıyor. Muhtemelen 407'de takılıyordur.
  • 2006 model 407'ye takıldığında sorunsuz çalıştığına şahit oldum geçen yıl 170 TL'ye taktırmıştı. 1 yıl kadar aracı kullandı en ufak bir sorun duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_ERCAN

arkadaslar selam aleyküm

2006 model 1.6 hdi peugeot 407 comfort aracım var güzel bi arabaydı dayıma satmıştım 1 yıldır dayımdaydı
    180 bin km deydi satarken
    200 binde geri aldım

407yi özlemişim :)

internette gezerkenhttp://www.peugeotmarket.com/PEUGEOT-407-HIZ-SABITLEME-KOLU-ORJINAL,PR-1311.html

ilanı gördüm madem böyel bi imkan var maliyeti de ucuz geldi acaba benim aracıma takılır mı ? problem yaşarmıyız ?

bide bu lastik basınc sensörlerini devreden cıkaramazmıyız ?

2010 yilinda 2006 model 1.6 hdi comfort 407 me bu koldan taktirdim. samsun yetkili servisinden alip trabzonda ozel serviste taktirip yazilim ayarini yaptirarak aylarca kullanip aracimi sattim. elgazi ve hiz sabitleme var sinirlandirma yok, oldukca kullanisli ve eglenceli bir donanim tafsiye ederim.bir sorun olmadi olacaginida dusunmuyorum. totalde 200 tl gibi bir maliyet tutmustu.

zaten soketi (direksiyonun sol altinda) ve yazilimda ayari mevcut, 2006nin exlucive olan fullunde var comfortta sadece kol yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peugeot ve Citroen araçlara Hız sabitleme ve limitleme konusunda Ankara da yardımcı olabilirim.

Özel mesaj veya hizimsabit diye aratıp ulaşabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.