Şimdi Ara

4000 YTL'YE KADAR LCD VEYA PLASMA TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, daha önce de bu forumda televizyon konusunda sorularım oldu, ayrıca önceden yazılan mesajları da iyice okudum ancak tam olarak bir karara varamadım. Öncelikle televizyonu ben değil ailem alacak ancak teknoloji konusunda bilgisiz olduklarından izmir gibi çok çeşidin olmadığı bir yerde kolayca kandırılabileceklerini düşünüyorum. Öncelikle tv'nin kullanılacağı yer L şeklinde yaklaşık 40 m^2'lik bir salon, en yakın izleme mesafesi 2 metre, en uzak ise 5-6 metre arası. Evde kablolu yayın var ve televizyonla birlikte bir dvd player alıp arada sırada dvd seyretmek istiyorlar ancak dediğim gibi çok teknoloji takipçisi değiller ve kalkıp da sürekli yeni dvd alacaklarını hiç zannetmiyorum, o yüzden çoğunlukla kablolu tv seyredeceklerini farzedelim.
    Bu forumdan okuduğum kadarıyla ilerde HD yayınlara uyumlu olabilmesi için en az 1280x720 çözünürlükte olması lazım, peki bu çözünürlükte 106 ekran bir plasma bu fiyatlara alınabilir mi? ya da bu fiyata onları ilerde üzmeyecek bir tv plasma mı lcd mi olmalı ve de kaç ekran olmalı diye sorayım? ayrıca bir de sony'nin 3LCD alternatifi var gayet uygun fiyata, handikap olarak bahsedilen yukarıdan yada aşağıdan izlenme gibi bir sorun bizde olmaz herkes efendi efendi koltuğundan göz hizasında izler genelde yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum, bir de izmir'de yaşayanlarınız varsa güzel alternatiflerin olduğu mağazaları da söylerseniz sevinirim

• hemşerim,
    tavsiyeler;
    1 plazma al
    2- 1024x768 HD plazma olur
    3- metro, kipa, migros, Enplus (alsancak), Ümit ticeret barlar sokağı gar karşısı alsancak, kut elek. talatpaşa alsancak buralarda yan yana görebilirsin,
    kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.