Şimdi Ara

4000-4500 Bütçeye Dizüstü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4000-4500 lira civarlarında bütçem var ve aslında arasında kaldığım iki model var.

1. Monster Tulpar T7 v2.6.1
    2. Monster Tulpar T7 v3.1

İki model arası gidip geliyorum ama tabi sizde önerirseniz başka marka ve modellere kaybilirim.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkincisi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: atscan

quote:

Orijinalden alıntı: Thailand

Merhaba arkadaşlar;
    4000-4500 lira civarlarında bütçem var ve aslında arasında kaldığım iki model var.

1. Monster Tulpar T7 v2.6.1
    2. Monster Tulpar T7 v3.1

İki model arası gidip geliyorum ama tabi sizde önerirseniz başka marka ve modellere kaybilirim.
    Şimdiden teşekkürler.

asus veya msı düşünüyrsen bu iki modele bi bak incele dostum

http://www.teknolojikapinda.com/asus-notebook/asus-n750jk-t4109h-dizustu-bilgisayar ASUS

http://www.teknolojikapinda.com/msi-dizustu-bilgisayar/msi-ge60-2pe-494tr-notebook MSI

Sağolun öneriniz için ama galiba f/p oranında en iyi monster ekran kartı en azından 2-3 sene idare etsin istiyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ssd oyun laptobunda pek bi işe yaramaz zaten fps ye etkisi yok yap şunu 2tb hdd yada 1tb hdd +500 gb ssd. Olmadı 750ssd yaparsan 1tb harici al. 2 tb yaparsan rahat rahat tüm oyunları kur , kurulumlarını tut film indir doldur içini ama sadece 750gb ssd alırsan bi süre sonra sıkıntı yapacaktır. Gta 5 kurulum 60gb ryse 32 gb ac unity 36 gb bide kurunca kaplıyorlar 250 gitti zaten :) mortal x de 30 gb idi galiba. Bende 1tb hdd var pc 3 sn de açılmıyor ama 6 sn gibi bir sürede ciddi hızlı açılıyor , günlük kullanımda yazma hızı ssd yi bulmuyor ama boyutlu bi is yaparken oyun oyna atar o.

• elkarun E kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten düşündüğüm 240 ssd + 2tb hdd ile donatmak. Harici disklere bir türlü ısınamadım çünkü aldığım 2 haricide bozulunca bu konuda şanssızlığımı tescillemiş oldum . Olan içindeki dosyalara oldu. Hangi bilgisayarı alacağım konusunda hala kararsızım ama notebook almam gerek çünkü çok sık yer değiştiriyorum. Gönlüm tabikide masaüstü toplamakta ama malesef koşullar el vermiyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.