Şimdi Ara

400 Liraya Kadar F/P Kamera Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıkta belirttiğim bütçeme göre kamera önerisi istiyorum. yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

ayrıca mediamarkt ta panasonic t50 399TL buldum sizce alınır mı?

• sony dcr dvd 150 doğubank civarı 450 tl ye bulunabiliyor. hem dvd ye hemde karta kayıt var.
  • bu zamanda kesinlikle sd kamera alma sanyoların hd kameralarına yönel fiyatları uygun
  • bence kesinikle hd alma çünkü geçici bir teknoloji + trinitronun verdiği renk kalitesini ve görüntü kalitesini veremiyor.üstelik gözün akademik formatını aştığından odaklanma hd de çok vasat. 1.66 insan gözünün max derecesiyken, hd 2.36 gibi yüksek bir değer. bunları hocamız söyledi.hd 3-5 yıl sonra insanların gözlerini bozduğunda ya da kör ettiğinde, beyinde detay ayrıntıları tutatama gibi hastalıklara neden olduğunda 4:3 e geri dönecekler ama iş işten geçmiş olacak.

salonda bravia oturma odasında da trinitron var.bravia da görüntü şahşahalı ama uzun süreoturunca (15 dk de başlar) odaklama ve netleme zayıflıyor.ötekinde hiçbir sorun yok

sinemacılarda gördüğünüz üzere hala 4:3 kullanıyor.

ayrıca şu an kullanılan 3d de böyle.japonların yeni sistemi apayrı. o mükemmel derecede göze uygun.şimdiki 3d ler gelecek sene çöp olacak (yani tarihi eser :D) o yüzden 3d li ürün kesinlikle almayın. ellerinde kalan ürünleri 2.dünya ülkelerine kakalayacaklar. tıpkı renkli tv çıktığında türkiyede siyah beyaz tv nin yaygınlaşması gibi. onlara açık pazar olmayın.

en süper çözünürlük ise 2137x1920 olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 17 Nisan 2011; 15:15:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

bence kesinikle hd alma çünkü geçici bir teknoloji + trinitronun verdiği renk kalitesini ve görüntü kalitesini veremiyor.üstelik gözün akademik formatını aştığından odaklanma hd de çok vasat. 1.66 insan gözünün max derecesiyken, hd 2.36 gibi yüksek bir değer. bunları hocamız söyledi.hd 3-5 yıl sonra insanların gözlerini bozduğunda ya da kör ettiğinde, beyinde detay ayrıntıları tutatama gibi hastalıklara neden olduğunda 4:3 e geri dönecekler ama iş işten geçmiş olacak.

salonda bravia oturma odasında da trinitron var.bravia da görüntü şahşahalı ama uzun süreoturunca (15 dk de başlar) odaklama ve netleme zayıflıyor.ötekinde hiçbir sorun yok

sinemacılarda gördüğünüz üzere hala 4:3 kullanıyor.

ayrıca şu an kullanılan 3d de böyle.japonların yeni sistemi apayrı. o mükemmel derecede göze uygun.şimdiki 3d ler gelecek sene çöp olacak (yani tarihi eser :D) o yüzden 3d li ürün kesinlikle almayın. ellerinde kalan ürünleri 2.dünya ülkelerine kakalayacaklar. tıpkı renkli tv çıktığında türkiyede siyah beyaz tv nin yaygınlaşması gibi. onlara açık pazar olmayın.

en süper çözünürlük ise 2137x1920 olacak

sen olayı tv boyutuna getirmişsin arkadaş kamera önerisi istemiş

• Sana sanyoyu öneririm kardeşim

Bu modelleri incele, en çok tutulan model bu ama fiyatı sana uygun değil, 2.el kutulu garantili alabilirsin ucuza
    http://www.ucuzu.com/dijital-video-kamera-c38/sanyo/xacti-vpc-cg100-p41759884/

Diğer modeller
    http://www.ugramadangecme.com/index.php?do=catalog/show2&b=400&p=147

*Ayrıca kamerada taşınabilirlik çok önemli bana göre, bu yüzden sanyonun modelleri hem fp olarak hem de taşınabilirlik olarak çok uygun.Sanyo japon malıdır geçenlerde panasonic %51 hisselerini satın aldı bu firmanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafacan34 -- 14 Mayıs 2011; 15:00:13 >

• Ben de tam o fiyatta bir şey arıyorum ve çok çok araştırdım en sonunda ;

'Canon fs306' ile 'piranha activehd S type' arasında kaldım, gerisinin anlatmayla bitmeyecek hep bi eksiği gediği var ama bu ikisi çok iyi.

şimdi fs306 SD görüntüde ama sonuçta canon lensi var kaliteli vs.
    piranha ise full hd 1080p'de sallayınca doğru düzgün çekmiyomuş (ki piranha'nın hd'si ne kadar hd'dir tartışılır) ama 720p 'de çok iyi çekiyomuş..
    şimdi iyi fotoğraf da çekmesini istiyorum ama canon video kalitesi mi yoksa o çin malındaki iştah kabartan bisürü teknoloji mi...
    ve canon'un çok farklı bi görüntü kalitesi var mı yani değer mi o diğerlerini bırakmaya..

canon 350 tl civarı
    piranha hd 300tl

ben de yorum bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr.teknikressam -- 15 Mayıs 2011; 12:35:36 >
  • Sana tavsiyem Video kamera alacaksan aşağıdaki markalardan birini al. Sakın başka bir marka almaaaaaa.

1-Panasonic
    2- Sony
    3- JVC
    4- Canon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.