Şimdi Ara

400 Liraya Kadar Bi Telefon Önerisi?c510 Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende 1 senedir nokia 3120c vardı,eve giren münafık bir hırsız tarafından çalındı ne yazık ki :S
    ben 3120c den çok memnundum,3g li olması,müzik sesinin gerçekten çok canlı ve yüksek olması,flaşlı olması,kamera ve video kalitesinin güzel olması gibi nedenlerle çok sevdim.
    Ama şimdi aynı telefonu almak içimden gelmiyor.
    Bana 400 Liraya kadar güzel 3g li,müzik sesi fena olmayan en az 3120c gibi ya da 6300 gibi olan,en az 2.0 mb ya da 3.2 mb kameralı bir telefon önerebilirr misiniz.
    Tercihim symbian os60 sistemi olmasından yana.
    ve Sony Ericsson C510 Kullananların görüşlerini almak istiyorum,kamerasının 3.2 den daha kötü bir performans verdiği,müzik sesinin kulaklıkla bile çok zor duyulduğu DOĞRUMU?
    Sony ericsson C510 da Symbian Os60 ı destekler mi?
    Lütfen arkadaşlar yardım edin bir kere telefon alıp 5 yıl kullanan biriyim
    Özellikle sony ciler bi yardım etsin şikayetlerini söylesinler yanlış bir tercih yapmayım
    Sağolun şimdiden

• Arkadaşlar sahi bir sorum daha var
    sony ericsson c510 ve c510i arasında fark var mı bunlar farklı telefonlar mıdır?
  • Aleykum selam.Arkadaşım ben telefonu 1 haftadan fazladır kullanıyorum.Bnede nokia N70 ten sonra(ki öncekilerde nokia'ydı) bunu alırken çok tereddüt ettim teknosada saf saf gezdim önce.Ama symbiandan sonra korktuğum başıma gelmedi aksine buna daha fazla şey yüklenebiliyor.Cam driver ile iyileştirmeleri ses akustiğini güncelleme vs gibi daha faydalı şeyler hemde.Ben eski körüklü otobüslerde kulaklığı taktığımda(kendi kulaklığıdır) otobüs gürültüsünü duymuyorum.Ama sony nin daha baba kulaklıklara var onlardan edinebilirsin ki ben öyle yapıcam,daha iyi olsun diye.Müzik için aldım bu telefonu ve şu ana kadar beni yarıyolda koymadı.Nokialara baya baktım ama hiçbirinin kasası bu kadar salam gelmedi elime.2 haftalık araştırmadan sonra aldım telefonumu.Param boşa gitti demezsin.Kamera konusundada ben gayet güzel resimler çekiyorum.Cam driveri güncelledim ondan sonra dahada güzel oldu.İşin aslı şu sony yıllardır kamera üretiyo adamın işi bu ses sistemide öyle.Ha 900ytl var dersen tabi bunu alma.Ama bu parayı hakkeden bi telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitarcışükrü -- 28 Şubat 2010; 1:13:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.