Şimdi Ara

40 YTL havale-eft yapsam ne kadar ücret alırlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50 YTL havale-eft yapsam ne kadar ücret alırlar iş bankası garanti vs.
    mesela garantiden garantiye yapı krediden yapı krediye gönderebilirim kredi kartım var ancak banka hesabım yok, abiminde banka hesabı var ama kredi kartı yok nasıl yapıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluestroom -- 1 Aralık 2010; 7:27:46 >

• İş Bankasından yaparsan 3 tl alıyor yani hesabına 55 tl yatıracaksın havale miktarını 50 tl yazacaksın havale ücreti 3 tl yazıyor orada 2 tl de sana kalacak.Tabi bunları hesabın varsa yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

İş Bankasından yaparsan 3 tl alıyor yani hesabına 55 tl yatıracaksın havale miktarını 50 tl yazacaksın havale ücreti 3 tl yazıyor orada 2 tl de sana kalacak.Tabi bunları hesabın varsa yapıyorsun.

abimin banka hesabı var iş bankasında fakat bankamatik kartı yok 53 yapmıyor mu yav niye 55 yatırıyoruz
  • online islemle yapin hocam musteri hizmetlerini arayip internet subesiyle ilgili bilgileri alin genelde cok ufak bi ucret kesiyolar garanti de 90krs
  • Ben dolmuşa binmiyim diye evimin yakınındaki şubeden diğer şubede açtırdığım kartıma 50 tl yatıracaktım.

Kart dediğimde bankamatik kartı ve aynı şehirdeki hesabıma para yatırıyorum borç felan değil yani.

10 Lira istediler.
  • işbankası varsa eklenti ile bilgisayarını iphone gibi göster ve ücretsiz olarak EFT yap. araştırırsan bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluestroom

quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

İş Bankasından yaparsan 3 tl alıyor yani hesabına 55 tl yatıracaksın havale miktarını 50 tl yazacaksın havale ücreti 3 tl yazıyor orada 2 tl de sana kalacak.Tabi bunları hesabın varsa yapıyorsun.

abimin banka hesabı var iş bankasında fakat bankamatik kartı yok 53 yapmıyor mu yav niye 55 yatırıyoruz

Yatır bakalım 53 tl nasıl yatıracan atm ye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.