Şimdi Ara

40.000 tl'ye hangi arabayi alirdiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40950 ye sahibindende 2008 3.5V6 Camry var ilgilenirseniz (araç bana/tanıdığıma ait değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdursun

quote:

Orijinalden alıntı: gs007tr

http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=362448&v=ikinciel-SKODA-SUPERB-1.4-TSI-125-HP-COMFORT

geçen sene punto bakarak başlamıştım araya askerlik girdi ötelemek zorunda kaldım şimdi superb :))
    Uzay mekiğine doğru ilerlicem bu gidişle

bende punto kullanıyorum ama 2.çocukla birlikte artık segment değiştirmek şart

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxynote_41

40950 ye sahibindende 2008 3.5V6 Camry var ilgilenirseniz (araç bana/tanıdığıma ait değil)

hocam onun vergisi çok ya, zaten akaryakıtta deli gibi vergi alıyorlar birde yıllık bunu ödersem vergiye iyice gıcık olcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

Passatçılar basmış burayı da. Volvosunu satamayan arkadaşın konusunda 2010 premium 1.6 civicini 35bin liraya satan arkadaş vardı bulabilirseniz görüşün derim :) :)

saçmalığın dibi

Saçma olan nedir Bay Fanatik?
  • insignia varken yerler passatı
  • mazda3
  • max 1.6 motor dizel ne önerilir, full donanıma yakın olması koşuluyla mesela bi hız sabitleyici olsun
  • her turlu her şekilde her zaman alman diyorum passat bmw mercedes
  • civic
  • focus
  • Hocam passat alacaksan 1.6Mpi olanindan al(hitler) fsi den uzakdur lpg takilmiyor.40 bin tlye temiz bir volvo s40 dizel bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 dizel c-elyese
  • Ben 39500'e Citröen Grand Picasso aldım. 2009 model ve içi yukarıdaki passatlardan çok daha diri duruyor.

İçi en geniç araçlardan biri :) 1600kg araç ve dün Sakarya'dan İstanbula geldim. 120-140 hız sabitleyici ile.. 1 saat de kavacık-FSM trafiğine yakalansam da 4.8lt ortalama ile geldim.

İstanbul içi depo ortalaması da 6.2lt :)

Kusuru yok mu? Var birinci vitesi hantal.. 1.9 Caddy DSG de kullandım. Onun da 1.2. vitesi hissediliyordu.. bunun da hissediliyor..

Ailem kalabalık değil. Sadece 1 bebeğimiz var ama geniş ve yüksek araca alışınca passat falan daral getiriyor. Lütfen yanlış anlaşılmasın çok severim VW araçları daha önce Golf FSI sahibiydik. Ama Colt'tan sonra tavan yüksekliği, ön cam genişliği takıntı oldu :)
  • lpg'ye uyumlu, 1.6 125 bg mondeo otm. bulabilirsiniz bu fiyatlara. civic fiyatını hak etmiyor. yeni kasası çıktı ama eskisinin fiyatı pek değişmedi.
  • civic...
  • Superb derim ben hem passat'a göre daha ucuza bulabilirsiniz donanımlısını.

• quote:

Arkadaslar 40,000 tl'ye kadar 2.el hangi araci alirdiniz?
    tercih kisiti olarak arac modelinin dolusu, otomatik vites olmali ve vergiden dolayi 1.6.dan buyuk olmamali.
    ben passat, cruze, octavia arasinda kararsiz kaldim.

Opel İnsignia
  • quote:

tercih kisiti olarak arac modelinin dolusu, otomatik vites olmali ve vergiden dolayi 1.6.dan buyuk olmamali.

1.6 fsi teknolojisi alinmaz. Cunku uretimi durdu.sorunlu.
    1.6 mpi skoda octavia alinmali
    Veya 1.6 jetta dsg veya 1.4 tsi dsg alinmali

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: aykutpafuli

quote:

1.6 fsi yi araştırdım, arkadaşlar 2008 passat 1.6 fsi exclusive paylaşmışlardı, araç gerçekten güzel, donanım olarak dopdolu, temiz araçlarda var gibi ama tek eksiği motoru. zaten fiyatının diğerlerine göre düşük olmasının sebebi bu galiba.

1.4 daha pahalı ama o aradaki fark hem vergiyle hemde zamanla yakıt tasarrufuyla kapanabilir.

İnsignia tasarım olarak çok beğendiğim bir araç ancak otomatik vitesli alacağım ve insignialarda bu seçenekli araçlar bütçemi çok aşmakta.

yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.