Şimdi Ara

4 SENELİK İLİŞKİ SONU ALDATILDIM (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
370
Cevap
9
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana benzer durumu bende yaşadım ama dostum uzulme 👍 böyle kalitesiz insanla evlenmedigine sukur et düşünsene böyle bir insanın çocuklarının annesi olmasına izin verirmiydin ? İyiki zamanında ne mal olduğu ortaya çıkmış ileride siz evliyken böyle olsaydı daha kötü şeyler yasardin çocuğunu bile sevemezdin ulan bu cocuk benim mi acaba diye tereddüt ederdin onun için aslında şuan baktigimda çok şanslı olarak görüyorum seni dostum yat kalk sukur.et böyle birinden kurtulduğuna 👍 ve bana 4 sene oldu felan deme inan kardeş millet 20 yıllık evliliğini bitiriyor buda gelir buda geçer ...

(Ayrıca böyle biri için gidip kendini alkole,sigaraya verirsen aptallık yapmış olursun o.eğlenirken sen neden uzulesin sende git eğlen 👍 )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Herakles hocam haklısınız dediğinizde belki hep belirttiğim gibi yeni olduğundandır olay. Şu stalkerlığı bırakmam lazım ama durmadan bakmalar falan instagrama.Öyle alkol sigara içen birisi değilim zaten prof basketbol oynuyorum onu bile bırakmayı düşündüm yani.

@frhtoztrk hocam aynen yani Asker psikolojiside çok kötü bir şey. Şöyle bir durum var anneniz kadar güvendiğiniz bir insanın bunu yapması koyucu zaten ki ailesine de söyledim bu durumu beni suçladılar o kadar erkeksin falan madem koruyup kolluyorsun diye neden vize görüşmesine gitmedin diye ki kendisine ben zaten demiştim geliyim senle diye gerek yok boş yere masraf yapacaksın falan demişti benimde param yoktu sen ver ben sana 5 gün sonra veriyim falan demiştim hatta hiç gerek yok günü birlik gidip gelcem demişti hatta daha napıyım ? Yazsam roman olur yani daha neler neler tamam ben haksızım demiyorum belki ayrılmakta 100 de100 haklı ama sonucu Aldatmak mı olmalıydı ?

@Meissner Eyvallah hocam artık kime güvenirim ederim bilmiyorum resmen artık soğudum düşman gözü ile bakıyorum.

@qaanx Öyle bir şey yaparsam ona iyilik etmiş olurum . Der ki iyi ki bu şerefsizden ayrılmışım yani kendini öyle tatmin eder suçlu psikolojisi ile yani zaten kendini bir yalana inandırmış bu. Gelmeye 10 dk kala kapının önüne koyacam yüzümü bile görmesin umarım kederinden hasta falan olur.

• @VICTOR 23 Yalnız kalmamaya çalışıyorum hocam zaten şuan inanın kimseyi istemiyor ne aklım ne gönlüm bu durum ne zamana kadar sürer inanın bilmiyorum.

@ANTİ BUG Hiç gerek yok hocam gelmeye yakın kapının önüne koyacam tek başına kaldırsın indirsin aşşağıya o kadar eşyayı onu bile yapmayacaktım evden gelsin toplasın diye evime bırakın ayak atmasını çevresinde nefes almasını bile istemiyorum.

radyasyon35 hocam bu moralle iyi bile yazdığımı düşünüyorum kusura bakmayın bir yanlışım olduysa.Benim daha önce yaptığımı aldatarak mı yapmış ? Bana diyip ayrılmak istiyorum diye sonra gitsin 1 saniye sonra çıksın biriyle . Ben başkasından duyuyorum el ele geziyorlar birisiyle ben aldatmadım ki 2.5 ay sonra birisi ile çıktım yani.

@Hukukcuu1 hocam anası değilim babası yani gitme desemde gitmeyecek mi zaten aralıktan beri kovalıyor bu işi yani.Dedilklerinize katılıyorum gönülden de ırak olur tamamız burda zaten ama ALDATMASI mı lazımdı diye sorarım herkese delikanlı gibi saysın bahanelerini ayrılalım desin yine belki kabul edemezdim 3 4 ay belki 1 yıl ama sonucum şu olurdu kız ayrıldı ne isterse yapar abi diye. Şimdi ne kadar zamanda geçse sonucu ALDATMA olacak.

• Ben de 1.5 yıllık ilişkiden çıktım .3 4 ay oluyor. İlk zamanlar zordu.. Zamanla alışılıyor.. İnsan ölüme alışıyor bunlar ne ki.. Sağlığın sıhhatin yerinde şükret..
    Biten bir ilişki asla yeniden başlamamalı.. Başladıysa da bitmeli.

Ve son sözüm .. Anne babanın önüne , onların sevgisinin önüne hiç bir şey koyulmaz.. Herkes gitse ailen kalıyor yanında... İnşallah yakın zamanda toparlarsın dostum... Çünkü ; DEĞMİYORLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenqwerty -- 9 Ağustos 2015; 15:18:55 >
  • erenqwerty kullanıcısına yanıt
    Belki yeni oldugundandir hocam haklısınız ama beynime laf gecirsem kalbime geciremiyorum

• Ya dünya öyle bir yer oldu ki artık insanın kendisine bile güvenmemesi gerekiyor. Ben şaşıyorum siz hala bir başkasına nasıl bu kadar güveniyorsunuz.
  • ImbaLanceD kullanıcısına yanıt
    Sende vurma be hocam

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Hocam vurmayla alakası yok. Gerçekten her yüzyılın kendi mottosu oluyor. Bundan önceki yüzyılda motto bağlılıktı, bir şey için ölümüne savaşmaydı. Konumuz bu diye kadınlardan örnek vereyim, eskiden bir eve gelinlikte girer kefenle çıkarız diyorlardı. Çünkü böyle öğretilmiş bunu benimsemişlerdi.

Biz bu yüzyılda okuduğumuz kitaplardan, izlediğimiz filmlerden, düşünce insanlarından, dergilerden vs vs. Artık özgür olmayı, nasıl mutlu hissediyorsak onu yapmayı, nerede mutluysak oraya gitmeyi vs öğreniyoruz. Ben o yüzden artık kendime bile güvenmiyorum dedim. Yarın sevdiğin insanla küçük bi huzursuzlukta eğer kendini daha mutlu hissettiğin birini bulursan, o küçük arada bile vazgeçersin. Çünkü yeni mottomuz bu, emeksiz ve fastfood tarzı mutluluklar peşinde koşma.

Kendi bağlılığıma bile güvenemiyorken, bir başkasından bu kazığı yemek beni sarsmazdı şahsen. Benim için böyle, senin adına üzüldüm gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImbaLanceD -- 9 Ağustos 2015; 16:26:33 >

• Bunlar sevgiyi hakketmiyor, midesizler. Uzaktaysan eğer hemen gözleri başkalarını arar. Korkak ve acizdirler, sabretmeyi bilmezler, başkalarına ihtiyaçları vardır; ancak başkalarının ihtiyaçlarını giderirler. Çağımız artık böyle, eskiden olduğu gibi sevdasını bir ömür boyu gönlünde taşıyan aşıklar yok artık... Bütün özelini sosyal medyaya servis eden fakat karşısındaki insanla en ufak iletişim kurmayı beceremeyen insanlarla dolu ortalık.

Eşyalarla filan uğraşma, at gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Geçer acisi 1-2 seneye

Geçer mi gerçekten? :)

http://forum.donanimhaber.com/m_68413041/f_//tm.htm#68413041
  • Al birini vur bana aynı durumdayız hocam umarım benim sizin gibi uzun sürmez . Herhalde bir de uzakta diye kendisi yedirememe durumu var bende New yorklar özgürlük heykeli beyaz saray falan fotolar görünce imreniyorum nefret ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Hocam vurmayla alakası yok. Gerçekten her yüzyılın kendi mottosu oluyor. Bundan önceki yüzyılda motto bağlılıktı, bir şey için ölümüne savaşmaydı. Konumuz bu diye kadınlardan örnek vereyim, eskiden bir eve gelinlikte girer kefenle çıkarız diyorlardı. Çünkü böyle öğretilmiş bunu benimsemişlerdi.

Biz bu yüzyılda okuduğumuz kitaplardan, izlediğimiz filmlerden, düşünce insanlarından, dergilerden vs vs. Artık özgür olmayı, nasıl mutlu hissediyorsak onu yapmayı, nerede mutluysak oraya gitmeyi vs öğreniyoruz. Ben o yüzden artık kendime bile güvenmiyorum dedim. Yarın sevdiğin insanla küçük bi huzursuzlukta eğer kendini daha mutlu hissettiğin birini bulursan, o küçük arada bile vazgeçersin. Çünkü yeni mottomuz bu, emeksiz ve fastfood tarzı mutluluklar peşinde koşma.

Kendi bağlılığıma bile güvenemiyorken, bir başkasından bu kazığı yemek beni sarsmazdı şahsen. Benim için böyle, senin adına üzüldüm gerçekten.

Doğru hocam yeni motto bu ancak benim hayatımdaki tek uzun ilişkimdi. Geneli 2 ay 3 ay sürerdi yani toplasan zaten 10 kızla anca çıkmışımdır . İlk defa sevgiyi şefkati aşkı bu insanda görmüştüm aklınıza gelcek her şeyi .Keşke sizin kafanızda olabilsem keşke belkide tecrübesizlik belkide zaman lazım bende tam bilemiyorum hocam .Teşekkürler yazın için bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Al birini vur bana aynı durumdayız hocam umarım benim sizin gibi uzun sürmez . Herhalde bir de uzakta diye kendisi yedirememe durumu var bende New yorklar özgürlük heykeli beyaz saray falan fotolar görünce imreniyorum nefret ediyorum.

Yanlış şeyler yapma öncelikle yapman gerekenler belli.

Bak ben üstteki konuyu 2012'de açtım ve yıl olmuş 2015..Hayat devam ediyor değil mi? Onun başkaları ile fotoğraflarını görünce nefret ediyorsun değil mi?

Nefret et,ama gururlu ol biraz erkek adamsın sen.Gurunu ayaklar altına alma kardeşim manyak mısın sen?

Unut artık yoluna bak.Arkasından ağlama bi işe yaramıyor benim 3 sene geçti aradan hayatıma kimse girmedi onuda geri kazanmaya çalışmadım.Gerek yok.Hayatım böyle daha güzel.Kendime daha çok zaman ayırıyorum.Aklıma gelmiyor mu? Geliyor 2 facebook profili ınstagram profiline bakınca geri nefret ediyor kapatıyorum işime bakıyorum.

Banane artık olan oldu biten bitti.Benden senden daha değerli değil ya hiçbirşey.

• Belkide bana örnek olacak en iyi kişisiniz şuan . Dediğiniz gibi hocam 2 aya geçer umarım geçeceğine de kendimi inandırcam :) 2 ay sonra editlerim hatta durumları.
  • Geçmiş olsun be kardeş. Allah yardımcın olsun. İlla ki çekecek birilerinden. İnşallah washington doğal tarih müzesi giriş turnikesi gibi olur orada. Sakın ama sakın üzülme kardeş. Sana karşı bir hakaret değil bu. Kendisine yapmış hakareti. Karaktersizliktir açık ve net. Allah muhafaza etsin hepimizi bu gibilerden.

Not: Günde giren çıkan sayısına bakabilirsiniz googledan. Washington Natural History Museum
  • Benzer şeyleri yaşadım. İlk başlarda zor geliyor, sonra alışıyorsun falan. Ne olursa olsun hayat devam ediyor.
  • Recharged kullanıcısına yanıt
    Hayat devam ediyor her şekilde her acı ile . Izi kalacak bir yara olarak kalacak ama o iz acitmayacak belkide Suan yara çok taze olduğu için kabuk bağlayıp bağlayıp kanıyor. Bir gün kabuk kanamayacak ve düşecek sonra hiç acitmayacak ancak o gün ne zaman gelir bilmiyorum. Sana da geçmiş olsun kardeşim ne kadar sürede atlattin sen ?

• bdfBAr kullanıcısına yanıt
    Allahindan bulsun hocam ne bok yerse yesinler. Anlamadığım nokta çocukta iyi mide varmış yani 4 senelik sevgilisinden ayrılıp hemen bana geldi falan demedi mi hiç ki biz birbirimizi çok seviyoruz falan diyorlarmış ki baya da ciddiler saka maka öyle takilmalik bir çocukta değil gibi aldığım duyumlara göre editleyecem arkadaşlar ki soyle diyim size onlar 2 Seneye nisanlanir evlenirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

Hayat devam ediyor her şekilde her acı ile . Izi kalacak bir yara olarak kalacak ama o iz acitmayacak belkide Suan yara çok taze olduğu için kabuk bağlayıp bağlayıp kanıyor. Bir gün kabuk kanamayacak ve düşecek sonra hiç acitmayacak ancak o gün ne zaman gelir bilmiyorum. Sana da geçmiş olsun kardeşim ne kadar sürede atlattin sen ?

Benim olay karmaşık. Ayrıldıktan sonrası zor oldu.4 ay öncesine kadar yeni sevgilisi olduğunu bilmiyordum, öğrendiğim an nefret etmeye başladım. Başka bir limana yol aldım. Karşılık bekliyorum.
    Biz biraz fazla düzgün seviyoruz galiba sorun orada.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.