Şimdi Ara

4.sene mezuna kalmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne diyorsunuz beyler sizce geç olurmu 19 yaşında üniversiteye başlamış olacam 24 te üniyi bitirmiş olacam sizce kalmalımıyım hedefim ankara hukuk bu sene olması imkansız gibi birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen ilk sınava 16 yaşında mı girdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lys Calısan Hukukcu

Ne ankara hukukmuş arkadaş yav

Yani hocam bu sene normal bir hukukta gelmeyecek gibi kalacaksa hedefi büyük tutayım diye dedim onu yani asıl hedef hukuk

• quote:

Orijinalden alıntı: ODTÜ_BA

Sen ilk sınava 16 yaşında mı girdin?

Evet hocam biraz değişik bir durum ben 2. Sınıfı okumadan 3. Sınıfa geçtim okula erken başlayınca böyle oldu

• sizde peygamber sabrı var birader bırak 4 seneyi şu sınav bittikten sonra 1 gün bile çalışamam şu ygs/lys'ye
  • Psikolojin kaldırıyorsa kal tabi ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Communism

sizde peygamber sabrı var birader bırak 4 seneyi şu sınav bittikten sonra 1 gün bile çalışamam şu ygs/lys'ye

Hocam ülkenin şartları kötü olunca insan geleceğini düşünmek zorunda kalıyor e en az bir kpss den atanmak içinde 85 90 puan gerekiyor özelde çalışabileceğin tek meslek hukuk olunca katlanıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: drlys

Psikolojin kaldırıyorsa kal tabi ki.

Hocam psikolojiden ziyade gelecek kaygısı benimki tm de hukuktan başka garanti meslek yok şuanda gidip 4 sene 5 sene okuduktan sonra sap sap dolaşacağıma 1 sene daha bekleyip geleceğimi garantiye almam daha iyi diye düşünüyorum

• Bu hedefine bağlı. Hedefinden eminsen kalınabilir her ne kadar zor olsa da ama ideal haline getirmediğin, sana göre olup olmadığından emin olamadığın bir şeyi saplantı haline getirmişsen bu sisteme yıllarını heba etmeye değmez
  • MRS.Slave M kullanıcısına yanıt
    burda kalmana gerek yok ki hocam şu zamanda herhangi bir hukuğu okuyup yurtdışında yüksek lisans yapabilirdin . şahsi planım da bu yönde , şu an özyeğin tam burslu hukuk kazanmaya çalışıyorum bitirince ingiltere veya amerikada LLM kazanıp orda kalmayı planlıyorum . ülkenin şartları kötü %100 haklısın zaten orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Communism

burda kalmana gerek yok ki hocam şu zamanda herhangi bir hukuğu okuyup yurtdışında yüksek lisans yapabilirdin . şahsi planım da bu yönde , şu an özyeğin tam burslu hukuk kazanmaya çalışıyorum bitirince ingiltere veya amerikada LLM kazanıp orda kalmayı planlıyorum . ülkenin şartları kötü %100 haklısın zaten orda

Bwnimde öyle planlarım var ama işte önce burayı garantilemek istiyoeum yoksa elimde patlayabilir yurtdışı hayali. diğer bir planımda iktisat Tm1 kötü olduğu için gelebilecek en iyi iktisat bu sene İstanbul veya ege

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRS.Slave -- 5 Haziran 2017; 22:48:16 >
  • okul okumak boş iş 4 seneye yayılan egitimi 2 senede alabilirsin önemli olan multimilyarder olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangsta_frog

okul okumak boş iş 4 seneye yayılan egitimi 2 senede alabilirsin önemli olan multimilyarder olmak.

Nasıl multimilyarder olacaz

• MRS.Slave M kullanıcısına yanıt
    tüm loseri düzmen lazım bi saglam irade kendini hırslı biri olarak tanımlıyorsan hukukla ugraşma bi şeyle r üret
  • yaş kaybın yok fazla senin hayatın hocam mutsuz oşacağın bir şeyi yapmaktansa 1 yıl çile çek daha iyi

• 2.senemde kafayı sıyırdım sen 4 diyorsun.Allah sabır versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

2.senemde kafayı sıyırdım sen 4 diyorsun.Allah sabır versin

Hocam baştada yazdığım gibi hep gelecek kaygısı bunlar hukuktan başka garanti meslek yok geleceğimi çöpe atmak istemiyorum

• 4.sene mezun = diri diri toprağa gömmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportmen_

4.sene mezun = diri diri toprağa gömmek

Siz Olsanız ne yapardınız

• 4 senede c seviyesinde İngilizce + orta seviyede bir dil daha öğrenirsin hocam 4. Kere mezuna kalmak bence aptallık olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.