Şimdi Ara

4. Nesil retina ipade ios 7 yükleyen arkadaşlar. @ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adam ileri görüşlüymüş
     4. Nesil retina ipade ios 7 yükleyen arkadaşlar.  @
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgun Penguen

Nedense aklıma bu geldi

Adam ileri görüşlüymüş

Bu mesajı görmeden önce ben ;

Gördükten sonra ben ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SallamaKahve -- 19 Eylül 2013; 17:02:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

Yağ gibi akan tablet takılıyor.Bence yüklemeyin şimdilik.
    görselliğini de hiç beğenmedim. Android tablet havası var.
    (ipad4 wifi 16 gb.)

Hocam bu yorumlara bile bile yükledim. Dediğin gibi geçişler eskisi gibi değil. IPAD 4 16GB WiFiliyim bende.

Güncelleme olunca atladık ne varsa.
  • Şimdilik ios 6 ile devam o zaman zaten memnunum ben cihazdan fazlasıyla .. Biraz şans biraz görüş meselesi sanırım etrafımda pekçok memnun olan ipad kullanıcısıda var yüklediğine bin pişman olanda ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarz acayip azaldı.10 saate yakın olan kullanım süreleri 4-5 saate düştü.
  • Bazen seçim yaptığınızda ( herhangi bir ekranda ) cihaz 3-4 saniyeliğine kilitleniyor. Ama hız konusunda temiz bir restore ile kurulduğunda sorun yok.

• İphone 5 performasına göre değerlendirme yapacak olursak ios 7'de ipad 4'ün zorlanacağını sanmıyorum yani fps düşmesi arasıra ufak takılmalar olabilir ama bu cihazın genel performansını etkilemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle iOS 6 kadar hızlı ve akıcı değil. Ufak bir hafiflik söz konusu (benzer durumlar iPhone 5'de de mevcut fakat iPad 4'deki durum daha belirgin). Fakat kullanım açısından pek bir rahatsızlığa sebep olmuyor.

Yine de şu an yapılabilse iPad'de iOS 6.1.3'e geri dönüş yapardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 3 Ekim 2013; 17:08:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykanky

Genel fikirlerinizi yazar mısınız ios 6 ya göre cihaz ne durumda

Rezalet çok fena takılıyor.
  • Yeni güncelleme sonrası olumlu bir değişim var mı arkadaşlar

• Biraz yavaşlama görülüyor ama büyük bir sıkıntı yok bence. En azından Wifi açıp kapatmak için artık ayarlara menüsüne girmek gerekmiyor.
  • Ipad 4 retina için hafif bir kasılma var ama abartılacak kadar bir durum yok. Oyunlar içinse Fifa 13, Fifa 14 ve asphalt 8'de takılma yok ama clash of clans'da madenlerden altın ve iksir toplarken hafif bir kasılma var

• quote:

Şarz acayip azaldı.10 saate yakın olan kullanım süreleri 4-5 saate düştü.

yok artık!
    abartıyor olabilir misiniz acaba?

@Fatz
    yüklesem mi ki çok kararsızım şu an 6.1.2 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gukama -- 27 Eylül 2013; 19:39:23 >
  • Şu an pil %31, kullanım 6 saat 31 dk, bekleme ise 11 saat 52 dk

• quote:

Orijinalden alıntı: suwar

Şu an pil %31, kullanım 6 saat 31 dk, bekleme ise 11 saat 52 dk

Hareketleri kapatabilirsin erişebilirlikten. Baya fark ediyor.
  • Pil süresi verilerini veririrken eskisinden farkı yok demek istedim. 6.1.3'te 7.0.2 de10 saate yakın gidiyor

• quote:

Pil süresi verilerini veririrken eskisinden farkı yok demek istedim. 6.1.3'te 7.0.2 de10 saate yakın gidiyor

Benimki herhalde çakma ipad4. ios 7 de 10 saat kullanım süresi yakalayamadım.
    6.1.3 te 2 günde bir şarza koyarken şimdi sabah şarzdan çıkarıyorum akşama şarz bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 27 Eylül 2013; 23:29:42 >
  • quote:

quote:

Pil süresi verilerini veririrken eskisinden farkı yok demek istedim. 6.1.3'te 7.0.2 de10 saate yakın gidiyor

Benimki herhalde çakma ipad4. ios 7 de 10 saat kullanım süresi yakalayamadım.
    6.1.3 te 2 günde bir şarza koyarken şimdi sabah şarzdan çıkarıyorum akşama şarz bitiyor.

şarj meselesi tamamen kullanımla ilgili bir durum. 2.5 saat fifa, 1.5 saat asphalt 8 oynadığım gün tabii ki 10 saatlik pil ömrünü yakalayamıyorum. genel internet kullanımı, pdf, biraz video, biraz oyun oynayınca 10 saat oluyor. pilin 6 saatte bittiğini de gördüm.
  • quote:

şarj meselesi tamamen kullanımla ilgili bir durum. 2.5 saat fifa, 1.5 saat asphalt 8 oynadığım gün tabii ki 10 saatlik pil ömrünü yakalayamıyorum. genel internet kullanımı, pdf, biraz video, biraz oyun oynayınca 10 saat oluyor. pilin 6 saatte bittiğini de gördüm.

Tabiki kullanıma bağlı olarak değişir.Ama insanın günlük bir kullanma alışkanlığı vardır.
    Nette dolaşırsınız,oyun oynarsınız vb. 6 ay şarzı iki günde bir, bazen 3 günde bir takarken şimdi hergün takmak zorunda kalıyorum.
    Keşke o zamanlarda ss alsaydım ama aklıma gelmezdi şarzın bu kadar düşeceği.
    Sizin şarz etkilenmemesi de ilginç.Hiç ayar falan kapattınız mı ?
  • Ben güncellemelerle iOS 7'nin düzeleceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.