Şimdi Ara

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
11
Favori
58.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: moonwhite

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

arkadaşlar aliexpress den aldıgım dahua 3200 mini dome megapixel ip kamera videosunu yukledım bakınız..analog sıstemlere paydos:)

link alabilir miyiz hocam?

Sanki bu alet yoldaki plakaları okur gibi geldi bana

hocam bu kameralar aynı biri netron yazmış sende bu benım kamera demışsın isim farklı ama görüntü aynı birisi kekliyor gibi ama kim:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unixx -- 7 Mayıs 2013; 5:08:33 >

• Orijinalden alıntı: unixx

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL

4 KAMERALI FULL GÜVENLİK KAMERA SETİ- DVR KAYIT CİHAZLI ŞOK FİYAT.........360 TL

dıkkat kamera görüntüsüne bakmadan satın alınma kamera 600 tvline sony ccd atom ledli
    :)))

görüntü berbat

dedigim gibi benim başıma geldi sizinkisine gelmesin fıyatı 180 l
    ama dedigim gibi berbat görüntüsü var insanların yüzünü nede arabaların plakasını okuya biliyorum
    siz siz olun görüntüsünü görerek güvenlik kamerası alın

• quote:

Orijinalden alıntı: unixx

hocam bende netron 4 lu hdı cıkışlı dvr
    resimleri koydugum daylıne 2062 600 tvl li kamera ccd sony
    görüntüler kum gibi net degil mesafe 5 metre var yok
    görüntü net ve insanların cam gibi plakanında opkunması icin ne yapmam lazım kamera evet cok kötü:))

sagda sahin marka bır arac var plakasını nasıl hangi marka camera alsam okurum
    yoldan gecenlerin yuzlerini nasıl net görürüm insan gecıyor ama hangi insan mesela :)))

netron IPC_HFW3110
    samsung SIR-4160
    avenir--AV-770

bunları bulabildim şimdilik sizin öneriniz varmıdır

AVENİR AV-680 AMA A MODELİ BAKIN PİYASA B MODELİNİ A DİYE SATABİLİRLER 0232 441 11 20 0531 0856381 İRTİBAT TEL

• Arkadaşlar bilgisi olanlardan yardım bekliyorum lütfen.

- Binaya güvenlik kamerası koyulacak. 2 adet kamera işimizi görüyor. Gece görüşü de olsun ayrıca kişiler yüzler seçilebilecek derecede net olsun. Diğer bir hususta binanın 2 köşesine 2 tane direk dikilip onların tepesine koyulacak büyük bir ihtimalle.

Bu şekilde bir sistemi gelip kuracak montajını yapacak şekilde ne kadar tutar? Ankarada var mı önerebileceğiniz bir yer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdmustafa

Arkadaşlar bilgisi olanlardan yardım bekliyorum lütfen.

- Binaya güvenlik kamerası koyulacak. 2 adet kamera işimizi görüyor. Gece görüşü de olsun ayrıca kişiler yüzler seçilebilecek derecede net olsun. Diğer bir hususta binanın 2 köşesine 2 tane direk dikilip onların tepesine koyulacak büyük bir ihtimalle.

Bu şekilde bir sistemi gelip kuracak montajını yapacak şekilde ne kadar tutar? Ankarada var mı önerebileceğiniz bir yer?

4 kamerali,8 kayitli seklinde 3800 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Bu fiyat çok fazla geldi bana. Bunu apartmanda kimseye kabul ettiremem. Daha uygun birşeyler yok mudur? Bütçe 500-1000TL arası.

• quote:

conax hocam bana kamera önerebilirmisin
    250-500-800 tl arasında yuksek cözünürlüklü en aşagı 720p bende

cin işi 600 tvline sony ccd kameralkar var balkon altı yola bakıyor mesafe en fazla 9 metre
    insanların yuzlerini görmek istıyorum arablarında plakalarını okumak istıyorum

işin uzmanlarından kamera tavsıyesi istıyorum:)))

"unixx" yuksek cozunurluklu kamera çok ama dediğim gibi bunu kayıt cihazına baglıyapı DVR kayıt ettireceksen burda DVR nin cozunurlugu onemli
    yoksa 720, 1080 almıssın DVR desteklemiyorsa bi onemi yok suan piyasada satılan DVR ler en yuksek cozunurluk D1 yani 704X576
    kısaca 1.3 megapixsel IP kamera alır bunu ya PC yada NVR kayıt cihazına (DVR degil NVR) yani network tabanlı digital kayıt cihazı
    ki NVR pahalıdır bircok kayıt cihazı var aslında ama kişisel tek 1 kamera için sana pahalıya mal olur
    NVR var DVR var melez olan yani hem DVR hem NVR olan var.
    ayrıca burada LENS secimi cok onemli LENS mm yukseldikce görüş acısı daralır mesafe uzar.
    yani 2.8 mm len geniş acı alır ama uzak mesafede goruntuyu iyi gostermez
    9 metre için ki burda dar bir acıyımı yoksa geniş bir acıyımı almak istiyorsun bilmiyorum sanırım 4mm yeterlidir.
    6 yada 8 mm uzagı daha iyi gorur ama açı daralır yani sağı solu az görürsün

şimdi diyecenki sende naptın bişi önermeni istedik :)
    durum boyle ama mantıgını anlatmak lazım
    10 kurus fiyat verdigimizde çok 5 kurus fiyat verdigimizde ee cam gibi gosterirmi diyor.

önerin hangisi dersen sana onerecegim yerlerden zaten alamassın perakende satışları yoktur.
    o yüzden sana yazdıgım ozellikte bir kamera alırsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Bu fiyat çok fazla geldi bana. Bunu apartmanda kimseye kabul ettiremem. Daha uygun birşeyler yok mudur? Bütçe 500-1000TL arası.

Piyasada bulunan dandik ürünlerden degil kaliteli markadır.
    4 kamera takacaksanız kayıt cihazı 4 lu oneririm 4lu full D1 cozunurluktur. 8 kanal yada 16 kanal sadece 2 kanal D1 cozunurluktur diğer kalanlar cozunurlugu CIF yani D1 den dusuktur. 8 ile 4 kanal arasında pek bir fiyat farkı yok
    iyi bir goruntu istiyorsanız 700tlv yuksek cozunurluktur. orjinal 700tvl dandik boardlardan degildir.

VARIFOCAL LENS yani istediginiz açıya göre ayarlanabilir.

1/3 SONY CCD&DSP 700 TV LINE 2.8-12MM VARIFOCAL LENS KAMERA

4 KANAL FULL D1 H.264 100/100 FPS REAL TIME HEXAPLEX PROFESYONEL DVR KAYIT CİHAZI

2TB HARDDİSK 3.5 TOSHIBA 7200RPM 32MB SATA3

4+1 CCTV KOAKSİYEL (1 Coax+2x0.22mm+2x0.22mm) KAMERA KABLOSU 100 METRE

10 AMPER SWITCH MODE ADAPTÖR

fiyat 2.000tl
    2 yıl garantili

daha ucuz isterseniz 650tvl 4 adet kamera 8 kanal dvr 2tb hardisk 100mt kablo
    1500 tl ama yukardakiyle kesinlikle aynı kalite degil 650tvl diye satılıyor ustunde ole yazıyor ama 650tvl degildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conax -- 8 Mayıs 2013; 23:31:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

quote:

Orijinalden alıntı: teknologs

arkadaşlar aliexpress den aldıgım dahua 3200 mini dome megapixel ip kamera videosunu yukledım bakınız..analog sıstemlere paydos:)

link alabilir miyiz hocam?

Sanki bu alet yoldaki plakaları okur gibi geldi bana

hocam bu kameralar aynı biri netron yazmış sende bu benım kamera demışsın isim farklı ama görüntü aynı birisi kekliyor gibi ama kim:)))

Hocam dikkat edersen videodaki tarih 9 kasım 2012 yi gösteriyor. İlk video yani Dahua isimli videonun upload tarihide 9 kasım 2012, ama senin verdiğin Neutron isimli videonun upload tarihi 6 şubat 2013.

• conax hocam verdıgın bilgiler cok kiymetli ben kendi adıma teşekkur edıyorum
    Benim şimdi netron 4 lu dvr var ip cameraya gecsem kulanamıcam
    2 cisi

ip kameralar gece cekimi yapan varmı?

birde internetde ful hd güvenlik kemara filimlerivar bunlar dvr kayıt cıhazıyla cekilmemişmi oluyor? bizde her dvr nın ful hd kayıt yaptıgını bılıyoruz :)))işe yeni başlamanın devantaşı
    full hd kayıt yapanlar nvr yani
    ulan varya bana bu sistemi verende tanıdık şimdi oydum onu:))
    ama adam ne yapsın her söyledigine kafa salıyoruz olucagı bu:)))
    şimdi dicem hanı len bunun hd kayıt yapma yetenegi 720p 1080p

ben conax sa kendi adıma cok teşekkur edıyorum bilgilendık abicigim
    kazık yıye yıye akılanmak var birde bilgiyi sorarak akılanma var))

• "unixx " ben tşk ederim ama yukarda yazdıgım gibi piyasada satılan standart dvr kayıt cihazları cozunurlugu dusuktur.
    full hd kayıt yapan SDI girişli DVR kayıt cihazlarıda var
    1.3 yada 2megapixel hem IP hem SDI çıkışlı kameralarda var ama tek kamera için bu cihazlar pahalıdır.
    elindeki hangi model dvr bilmiyorum ama zaten menude kayıt seceneklerine girdiginde en fazla kayıt cozunurlugunu gorebilirsin.
    ayrıca kayıt ciahzın hd kayıt yapsa bile kameranında cozunurlugu yuksek olması lazım
    hani bir söz vardırya "bilgisayar en düşük donanımı kadar hızlıdır" yani orantılı olmalı

evet gece görüşlü IP kameralarda var hatta cogunluk gece görüşlüdür çünkü gece görüşlüler ençok tercih edilendir.
    tabi ortamda ışık fazla ise ve devamlı bir ışık varsa gece görüşlü almanın anlamı yok az bi fakla daha pahalıdır.

netteki full hd kamera goruntuleri cogunluk IP kameralardır ya NVR yada direk PC ye baglanmış kameralardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conax -- 9 Mayıs 2013; 1:13:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: conax

"unixx " ben tşk ederim ama yukarda yazdıgım gibi piyasada satılan standart dvr kayıt cihazları cozunurlugu dusuktur.
    full hd kayıt yapan SDI girişli DVR kayıt cihazlarıda var
    1.3 yada 2megapixel hem IP hem SDI çıkışlı kameralarda var ama tek kamera için bu cihazlar pahalıdır.
    elindeki hangi model dvr bilmiyorum ama zaten menude kayıt seceneklerine girdiginde en fazla kayıt cozunurlugunu gorebilirsin.
    ayrıca kayıt ciahzın hd kayıt yapsa bile kameranında cozunurlugu yuksek olması lazım
    hani bir söz vardırya "bilgisayar en düşük donanımı kadar hızlıdır" yani orantılı olmalı

evet gece görüşlü IP kameralarda var hatta cogunluk gece görüşlüdür çünkü gece görüşlüler ençok tercih edilendir.
    tabi ortamda ışık fazla ise ve devamlı bir ışık varsa gece görüşlü almanın anlamı yok az bi fakla daha pahalıdır.

netteki full hd kamera goruntuleri cogunluk IP kameralardır ya NVR yada direk PC ye baglanmış kameralardır.

"Conax" hocam konuyu aydınlatmışsınız bende teşekkür ediyorum.
    Bu kamera işi gerçekten çığırından çıktı çinden çok kazanmak için birçok marka adı altında ürünler geliyor paramızı israf ediyoruz yazık günah sonra hiç kimseye faydası olmuyor.
    Sizden bir şey rica ediyorum bildiğiniz kadarıyla bize yukarıdaki sistem haricinde birkaç model daha tavsiye edebilir misiniz?
    DH çok seviyorum çünkü doğru bilgiye ulaşabiliyoruz. "unixx" sorusu aydınlatmış konuyu bende devam ettirmek istiyorum başka bilgisi tecrübesi olanlar da paylaşsın lütfen.

• Plaka okuma için bx-302 700 Tvl box kamera ve 6-60 mm auto iris varifocal lens ile hazırladığımız kameranın örnek kayıtlarını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Plaka Okuma Demo Görüntüleri İçin Tıklayın

Kamera ve lensin teknik bilgileri ve sipariş verebilmeniz için satış linkimiz :

http://pentaguvenlik.com/main/product_detail.asp?pro_ID=670

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentaguvenlik -- 9 Mayıs 2013; 14:17:16 >

• "Hakaik " birçok marka çinden yaptırıyor bunu kimse inkar edemez.
    ama bazı firmalar daha iyi yapılması için sipariş verir bazıları daha ucuz yapılması için
    kamera işi biraz karmasıktır. profesyonel olmayan birine yaptırısanız sorun yaşarsınız. örnek ben ben bugun şehir dışında dorunlu olan bir sisteme bakmak için gittim başlangıçta yanlış donanımlar almıslar ve bahsettiğim sistem 30-35 bin tl
    guvenlik kamerası kurulumu yapan kişinin mutlaka PC donanım ve yazılım bilgisi iyi olmalı elektirikten mutlaka anlamalı kablo döşeme vs.. aşina olmalı ve tabiki daha once kamera montajı yapmıs yada bu işte çalışmış olmalı

tavsiyen ne derseniz bu konuyu açan kişiye haksızlık olur o yüzden hiçbir markanın reklamını yapmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conax -- 9 Mayıs 2013; 22:29:35 >
  • Arkadaslar RENICA DVR-115A 16 Kanal Dvr Kayıt Cihazı / 1129 cihazı alıp kullanan varmı?
    almak istiyorum bende ona göre begenirsem kurulum yaptıgım yerlerede kullanırım.
  • conax hocam bendeki netron 4 lı hdı cıkışlı en yuksek cözünürlük d1 modu.Ful hd cekım icin dvr model bir kayıt cıhazında full hd dıye mi gecıyor yoksa full d1 dıye mı gecıyor.Birde hd keyıt eden dvr fıyatı hangi fıyat aralıgındadır mesela 500-1000 tl arasındamıdır markalı ve saglam cıhazlar ıcın bilgi amaclı
  • quote:

conax hocam bendeki netron 4 lı hdı cıkışlı en yuksek cözünürlük d1 modu.Ful hd cekım icin dvr model bir kayıt cıhazında full hd dıye mi gecıyor yoksa full d1 dıye mı gecıyor.Birde hd keyıt eden dvr fıyatı hangi fıyat aralıgındadır mesela 500-1000 tl arasındamıdır markalı ve saglam cıhazlar ıcın bilgi amaclı

evet HD1 yazar.
    full olanda var sadece 2 yada 4 kanal hd record olanda var.
    2 kanal HD 2 kanal D1 4 kanal CIF
    yada 2 kanal 1080 diğerleri CIF
    yada 4 kanal 720 diğerleri cif
    bu şekilde dagılım olur. yani 1080 yaparsan 2 kanal 720 yaparsan 4 kanal geri kalan kanallar d1 yada CIF
    yani her çeşit dvr var aldıgında özelliklerini okuman lazım
    birde 720 yada başka çözünürlükte kayıtta FPS değerlerini gözden kacırmaman lazım
    fiyat dediğim gibi çok seçenek oldugu için kendi ihtiyacına gore belirleyip ole almalısın
    bazı arkadaşlar çindeki fiyat ile buradaki fiyatları karşılaştırıyor.
    kalitesi belli degil, ne oldugu belli degil, servis yok, muhattab yok, satın aldıgında inş gelir denilen ürünler.

DVR olarak 4 kanal full HD pek görmedim, raslamadım
    NVR olarak D1 yaparsan 8 kanal
    720p yaparsan 4 kanal
    1080p yaoarsan 2 kanal
    kaliteli bir marka ortalama 3000-4000 tl

• var mı cevap verecek bir arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenoone

merhaba
    http://www.pentaguvenlik.com/Urun/Renica-DVR-216-16-Kanal-Kamera-Kayit-Cihazi-1176-pmu279.html
    bu cihaz ile
    http://dx.com/p/zea-afjk1601-embedded-linux-h-264-16-channel-cif-real-time-network-digital-video-recorder-black-170289
    bu cihazın farkı nedir bilgi verir misiniz.

DealExterme deki Cihazda Sadece 4 Ses Girişi var Pentadaki Cihaz Tek Ses Girişli

Fazla Bir Fark Gözükmüyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.