Şimdi Ara

4 GB üstü taahhütsüz AVEA JET imkansız mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AVEA Jet'imle 4 GB'lık taahhütsüz internet tarifesini faturalı olarak kullanıyorum.

Ancak 4 GB yetmediği için ek paket almak istedim. Müşteri hizmetlerini aradım 15 TL'ye 5 GB ek paket almak istiyorum dedim. Sizin tarifenizde alamazsınız dediler.

Hangi tarifeye geçersem ek paket alabilirim ? diye sordum. Bana 4GB, 8GB, 5GB diye saymaya başladı. Bunlar taahütlü mü dedim, evet taahhütlü dedi.

Ben zaten taahhütsüz kullanıyorum. Taahhütsüz olarak alabileceğim hangi tarife var dedim ? 1GB, 4GB tarifeleri var dedi. Ben zaten 4GB yetmediği için ek paket arıyorum neden 4GB'a geçeyim dedim. Başka paket alamıyorsunuz dedi.

Ezcümle eğer 4GB'dan fazla aylık internete ihtiyaç duyuyorsanız AVEA'dan taahütsüz kullananamıyorsunuz.

En iyisi TURKCELL'e bakmak. Taahhüt verdikten sonra VINN alırım daha iyi. Ayda 10 lira daha ucuz olacak diye bu adamlarla uğraşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rival2 -- 10 Haziran 2013; 10:54:14 >

• kullanımı nasıl acaba yazlık için almayı düşünüyorum
  • rival2 R kullanıcısına yanıt
    çekim kuvveti nasıl? xbox'a bağlayıp oyun oynasak takılma yapar mı?
  • rival2 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tablet hattıma kullandığım taahhütsüz kademeli jet modem tarifesine geçerek rahatlıkla hattınızı kullanabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KademeliJetModem

Detaylara bakıldığında 1 GB kullanım 9 TL, 4 GB'a kadar olan kullanım 29 TL yazmakta. Forumda geçmişte bu tarifenin üzerine 5 GB ek paket alınabildiğini okumuştum ancak hala alınabiliyor mu bilmiyorum.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/5GBEkPaket

Geçmişte alanlara ulaşarak hala alıp alamadıklarını sorup geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede 29 TL'ye 6 GB internetiniz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur!..

Fırından yeni çıktı :)

Torrentle dowload yaparken 3,1 MB'ı gördüm az önce.

100bin nüfuslu bir kentte, çarşı içi denebilecek bir noktada ara katta oturuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: U.

quote:

Orijinalden alıntı: Onur!..

Fırından yeni çıktı :)

Torrentle dowload yaparken 3,1 MB'ı gördüm az önce.

100bin nüfuslu bir kentte, çarşı içi denebilecek bir noktada ara katta oturuyorum.

çok iyiymiş. tek korkum şimdi sık sık kesilmeler kaldı, ama altyapı telekomun diye duydum aveanın kullandığı. turkcell e şuan 4 gb limitli zaten 39 ödüyorum ayda. e bulunduğum yere telefon hattı da gelmiyor. ben eniyisi bu riski alıp avea modeme geçeyim. limitsiz hiç olmazsa.

• Oturduğunuz yerde avea 3G var mı onu öğrenin derim, 3G yoksa ölüm gibi olabilir.
  • quote:

Oturduğunuz yerde avea 3G var mı onu öğrenin derim, 3G yoksa ölüm gibi olabilir.

cepte 3g görüyor. sorun olmayacağını düşünüyorum.
  • O bölgede alacağınız tam hızı görmek için eğer android ya da ios kullanıyorsanız ön deneme olarak speedtest uygulamasını indirip hız testi yapmanızı öneririm.
  • quote:

O bölgede alacağınız tam hızı görmek için eğer android ya da ios kullanıyorsanız ön deneme olarak speedtest uygulamasını indirip hız testi yapmanızı öneririm.

teşekkürler eve gidince bakacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.