Şimdi Ara

4 Ekimde garantiye giden cihaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gönderdim 4 ekimde hala parça bekleniyor diyor. ne yapabilir bu durumda herhangi yasal hakkım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: behmenyar1

Gönderdim 4 ekimde hala parça bekleniyor diyor. ne yapabilir bu durumda herhangi yasal hakkım var mı?

Ara taciz et en kolay yol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O cihazi en fazla 21 gun ellerinde tutabilirler . Telefonun markasi ne ise ara müşteri hizmetlerini durumu anlat onlar yardımcı olurlar .

• hayır 30 gün süreleri var
  • quote:

Gönderdim 4 ekimde hala parça bekleniyor diyor. ne yapabilir bu durumda herhangi yasal hakkım var mı?

Hangi tel? Sorun ne?

• atat54 kullanıcısına yanıt
    xperia z cihaz. ekran kırıldı 650 lira verdik. turkcell deki kadın size ne yaptıklarını haber verdikleri sürece ellerinde istedikleri kadar tutabilirler gibi bir şey dedi doğru mu sizce?

• quote:

Sikayetvar.com a sikayetinizi yazin
    Araya bayram tatilleri girdi ondan uzamis olabiir

• quote:

xperia z cihaz. ekran kırıldı 650 lira verdik. turkcell deki kadın size ne yaptıklarını haber verdikleri sürece ellerinde istedikleri kadar tutabilirler gibi bir şey dedi doğru mu sizce?

21 iş günü diye biliyorum ben ; üstteki arkadaşın dediği gibi bayram tatillerinden dolayı süre uzamıştır ; istedikleri kadar tutamazlar diye biliyorum.
  • 21 iş günü içerisinde cihazını teslim etme zorunlulukları var. Ama şöyle bir durum var senin telefonun zannederim arızalanmamış, sen yedek parça bekliyorsun ve cepten ödeyeceksin.
    Sana buyrun gelin cihazınızı alın başka yerde yaptırın o zaman diyebilirler mantık olarak. Fakat sen galiba teleservice'e gönderdin o yüzden öyle bir şeyde demezler mecbur bekleyeceksin.
    Tabi sen bayram tatilini pazarları falan çıkar kaç gün kalmış onu hesap et, ona göre baskı yap yine. Eğer 21 günü geçmişse, ve telefondaki herhangi bir arızadan dolayı verseydin, yasal hakkını kullanabilirdin.
    Ama adamlar yurt dışından parça bekliyoruz derler en basiti. Kısacası burası Türkiye, bize gönderilen telefonlar bile yamalı boş ver. Fazla kafaya takma benim gibi. Ben artık bezdim öyle yapıyorum kardeşim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.