Şimdi Ara

4.5g ile cs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, 4.5g telefon internetiyle cs oynamayı deneyen oldu mu? veya 3g ile. kota ve ping durumu nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• requiemusic R kullanıcısına yanıt
    Ben 3G ile VINN modem kullanarak oynuyorum. Genelde 120 pingim oluyor mm de, faceit te falan 110 olabiliyor, tr lokasyonlu sv lerde ise 50-60 falan.
  • upp, deneyen var mı 4.5 ile.

• 3g ile 120-130 pingdi , 4.5g geçince 70-90 ping arası , kota olarak da 1 saatte yaklaşık 100mb gidiyor .
  • merhaba, turkcell mi vodafone mi

• quote:

Orijinalden alıntı: frier90

3g ile 120-130 pingdi , 4.5g geçince 70-90 ping arası , kota olarak da 1 saatte yaklaşık 100mb gidiyor .

merhba, turkcell mi vodafone mi?

• requiemusic R kullanıcısına yanıt
    turkcell
  • Telefonu taktıgımda pc direk bağlanmıyor modemide kapatıyorum bunun ayarını bilen varmı? Yeni bir ağmı oluşturucaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Telefonu taktıgımda pc direk bağlanmıyor modemide kapatıyorum bunun ayarını bilen varmı? Yeni bir ağmı oluşturucaz?

Benim bildiğim yöntem telefonla kablosuz ag oluşturup bilgisayarla o ağa bağlanmak. Sen kablo ile mi baglanmaya çalışıyorsun? Bence o iş data kablosu ile olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

Telefonu taktıgımda pc direk bağlanmıyor modemide kapatıyorum bunun ayarını bilen varmı? Yeni bir ağmı oluşturucaz?

Benim bildiğim yöntem telefonla kablosuz ag oluşturup bilgisayarla o ağa bağlanmak. Sen kablo ile mi baglanmaya çalışıyorsun? Bence o iş data kablosu ile olmaz.

yok usb kablosuyla bağlanıyordum adroid kullandığım zamanlarda.
  • 100 ping aldım ben vodafone ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.