Şimdi Ara

3ü arasında kaldım yardım (maximum 250 ytl verebilirim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ie4 mü cx 400 mü westone um1 mi kararsızım her çeşit müzik dinlerim onun için bass tiz mid cok güzel ve yüksek olsun son seste bile cızırtıyı istemiyorum ayrıca nerde bulubilirim bi de bu kulaklıklara göre iriver yada cowon un modellerin den tavsiye istiyorum ama en fazla 300 verebilirim bide kulaklıkları en az ikisini denemiş ya da cok bilgililer yazsın lütfen

• um1 tek geçer
  • hepsinin parası aynımı?
    fiyatlarıda yazsan
    bide netten özelliklerini araştırırsan iyi olur daha iyi karara varırsın böylece
  • bunlar arasında doğal olarak um1.
  • um1 110dolar ie4 120ytl cx 400 100ytl civarı
  • yurtdışından alabiliyorsan tabiki um1 ie4 ve cx400 kıyaslanmaz bile o kulaklıkla(ha um1 dinledimmi dinlemedim. Ama tek driverda dünyanın en iyisi gösteriliyor.). Tabi birde dinlediğin müzik, kulaklıkdan beklediklerin de çok önemli. ama her halukarda cx400 ve ie4, um1 yanında hiçbirşey.
  • um1 i bilmiyorum ama...

cx 400 ,IE4 ile yarışır ses kalitesi konusunda dedi metan teknik servis elemanı msn de .. bende IE 4 var..diğerlerini dinmlemedim bilmiyorum..
  • Merhaba Arkadaşım.

8 GB Meizu m6SL (ince model) ve Bose İnear kullanıyorum normalde dandiklerle Bose dan performans alamıyorsun ama Meisu SL ile iyi bir ikili oldular. 4gb Meizu (SL yeni model ve Bose inear orjinal) kulaklığı 300 YTL'ye verebilirim sana. 200 cihaz 100 ytl kulaklık. Ayrıca kendi kulaklığı da var.İlgilenirsen mesaj atabilirsin. Meizu sayfasına bir bak istersen.
  • önerin için teşekkürler bakalım hayırlısı düşünücem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.