Şimdi Ara

3K Diye Bir Hata Gercekten var mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklasık 4 ay önce Fransadan alıdığımız XBOX 360 elite ile 7/24 Oyun oynuyoruz .. Alet Ne ısınıyor ne de Basına baska bir is geliyor .. Konsolu alırken Herkes 3K görür alma demisti .. Bende Bi ara almaktan vazgecmistim .. Ama daha sonra Tepem attı Konsolsuzluk canıma tak etti bende 160 euro verip aldım .. Burdaki Fiyatları 700 liradan Baslıyan konsol , Avrupada 150-200 euro arasından değisiyor buda isin ilginc yanı .. Her neyse .. Cihazla 4 aydır Her oyunu oynuyorum .. Bide malum Tatil gelince XBOX vazgecilmezim oldu .. Aleti Günde sadece 6 Saat kapalı tutuyorum .. O saatler icinde de uyuyorum zaten .. Joysticklerin Sarjı dısında Hic bir sorunla Karsılasmadım .. Aynı cihazı türkiyeden Alan arkdasım 3. gün 3K hatası yediğini belirtti .. İnanamadım .. XBOX live dan beraber oynuyorduk hatta oyunları .. Peki bu is Neden böyle ??

Türkiyeye Defolu XBOXlarımı getiriyorlar ..

Yoksa bu microsoftun Biz Türklere Attığı bir kazık mı ..

Avrupada Parmakla gösterilecek Hata , Türkiyede 2 insandan 1inin basına geliyor ..

Yoksa TÜrkiyeye getirilen Konsolların üretildikleri yer farklı mı ?

Özelliklerinide yazıyım :

XBOX 360 Elite 120 GB JASPER PAL birde FW yaptırmıstık .. Livedan da Banlanmadım

Üretim Tarihi : 2009-10-18

Birde arkdasındaki Made in U.K yazısı dikkatimi cekti .. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa Lütfen yazsın Bi kac arkadasımda almak istiyor .. Ben mi Cok sanslıyım yoksa Fransa ya gelen ürünler mi kaliteli ? Yorumlarınızı bekliyorum ..

• 6-7 ay sonra 3k yedim diye konu açarsan şaşırmam bütün gün Xboxu açık tutmaya devam edersen.
    Defolu xbox falan filan yok öyle birşey. Jasperlarda 3k oranı daha düşük ama çok oynadıkça er geç malum hatayı alıyorsun. FW yaptırdıysan %100 ban yiyeceksin, banlar dalga halinde geliyor. Yakında ban dalgası başlarsa o zaman banlanırsın.
  • sen sansliymissin dostum bide daha 4 ay kullaniyormussun
    benim arkadasim benm x360imi aldi ben 1 yil kullandiktan sonra ve hala kullaniyor(2 yildan fazla oldu artik)
    youtubeya bakarsan yeni x360s bile problemli
    bazilarininki digerininkinden daha iyi olabiliyor nede olsa elektronik alet
    birininki elektrik yuzunden gidiyor digerininki fazla isinmadan vs...
  • Artık forumdaki 3k konularını görünce cinnet geçirecek hale geldik sayenizde.. Microsoft neden defolu satacakmış? neden Türkiyeyi hedef alacakmış? Microsoft Turkiyedeki xboxların kaçını Türkiyeye satmış diye araştırsan olayı çözeceksin. Türkiyedeki xboxlar başka ülkelerden ithalatçılar tarafından alınıyor. "Türkiyeden alınan xbox" diye yazı yazmışsınız duyan Türkiyede üretiliyor sanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilxE07

sen sansliymissin dostum bide daha 4 ay kullaniyormussun
    benim arkadasim benm x360imi aldi ben 1 yil kullandiktan sonra ve hala kullaniyor(2 yildan fazla oldu artik)
    Yani Xbox'un ömrü ne kadar? Günde 3 saat oynadığımızı varsayarsak
  • quote:

Bir kac mağazaya ve teknikservise gidip , XBOX um var 4 aydır aralıksız kullanıyorum 3K yedim dedim .. Mağazacı 100 tane XBOX satmıs 10 tanesinde Sorun yasanmıs .. 3 Yıldır Oyun konsolu alıp satıyormus .. Elektronikcide 4 ay Aleti sömürüp 3K almadıysan ömür billah almazsın dedi .. Bakalım zaman ne göstericek .. Benim Fikrim Alet ingiltere de üretildiği icin basına bisey gelmiyor .. Alet 1 yasına girdiğinde basına bisey gelmesse Forma yazıcam .. XBOX u sömürdüm ama halaa taş gibi diye ..

• quote:

Microsoft zaten Türkiyeye xbox 360 göndermiyor burdaki firmalar veya dükkanlar getiriyo.. Ayrıca 3k hatası rrod diye geçiyo googledan aratmayla problemin çok sayıda ve her bölgede yaşandığını görebilirsin ama jasper'lar ile çok aza indirilmiş deniyor ben bilmiyorum daha almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Reinhardt

Yani Xbox'un ömrü ne kadar? Günde 3 saat oynadığımızı varsayarsak

Alıntıları Göster
    günde 3 saat oynarsan bir sorun olmaz herhalde. 3-4 yıl gider. 2008 sonu çıktı jasper'lar 2010'un ortalarındayız 3k gören yok daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sucukekmek23

Bir kac mağazaya ve teknikservise gidip , XBOX um var 4 aydır aralıksız kullanıyorum 3K yedim dedim .. Mağazacı 100 tane XBOX satmıs 10 tanesinde Sorun yasanmıs .. 3 Yıldır Oyun konsolu alıp satıyormus .. Elektronikcide 4 ay Aleti sömürüp 3K almadıysan ömür billah almazsın dedi .. Bakalım zaman ne göstericek .. Benim Fikrim Alet ingiltere de üretildiği icin basına bisey gelmiyor .. Alet 1 yasına girdiğinde basına bisey gelmesse Forma yazıcam .. XBOX u sömürdüm ama halaa taş gibi diye ..

Alıntıları Göster
    Ben zaten Türkiyede üretiliyor demiyorum ama Türkiyeye gelen aletlerin Arkasında " MADE IN CHINA " yazıyor .. İnanmıyorsan en yakın mağazaya gidip bakabilirsin .. Avrupada 1 Tane çin üretimi XBOX görmedim ..

• quote:

Ben zaten Türkiyede üretiliyor demiyorum ama Türkiyeye gelen aletlerin Arkasında " MADE IN CHINA " yazıyor .. İnanmıyorsan en yakın mağazaya gidip bakabilirsin .. Avrupada 1 Tane çin üretimi XBOX görmedim ..

Alıntıları Göster
    Xboxlar artık 3 kırmızı vermesin istiyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight

Xboxlar artık 3 kırmızı vermesin istiyorum!

Alıntıları Göster
    Nasıl yani ya tüm xbox 360'lar çin üretilmiyomu? Arkadaşım bundan 2 sene önce amerikadan xbox 360 alıp getirmişti an itibariyle msn'den sordum made in china yazdığını söyledi ayrıca şimdi netten'de baktım tek fabrika var o da çin'de ve Both Flextronics,Wistron ve Celestica. şirketleri tarafından üretiliyomuş sucukekmek sana özel ingilterede fabrika mı kurdular ki acaba arkadaşlar gerçekten bilen varmı bu olayı?

http://www.youtube.com/watch?v=dDgIETstsxE&feature=PlayList&p=522C81D72B9DA7AB&playnext_from=PL&playnext=1&index=2

fabrikadan kısa bi video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_Mor -- 16 Temmuz 2010; 19:07:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_Mor

Nasıl yani ya tüm xbox 360'lar çin üretilmiyomu? Arkadaşım bundan 2 sene önce amerikadan xbox 360 alıp getirmişti an itibariyle msn'den sordum made in china yazdığını söyledi ayrıca şimdi netten'de baktım tek fabrika var o da çin'de ve Both Flextronics,Wistron ve Celestica. şirketleri tarafından üretiliyomuş sucukekmek sana özel ingilterede fabrika mı kurdular ki acaba arkadaşlar gerçekten bilen varmı bu olayı?

http://www.youtube.com/watch?v=dDgIETstsxE&feature=PlayList&p=522C81D72B9DA7AB&playnext_from=PL&playnext=1&index=2

fabrikadan kısa bi video

Alıntıları Göster
    3K olayı falcon ve zephyr boardlu xbox 360'larda vardı.Jasper board ile tarih oldu

• quote:

made in deutchland falanmı bekliyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeadMX

6-7 ay sonra 3k yedim diye konu açarsan şaşırmam bütün gün Xboxu açık tutmaya devam edersen.
    Defolu xbox falan filan yok öyle birşey. Jasperlarda 3k oranı daha düşük ama çok oynadıkça er geç malum hatayı alıyorsun. FW yaptırdıysan %100 ban yiyeceksin, banlar dalga halinde geliyor. Yakında ban dalgası başlarsa o zaman banlanırsın.

Ne kadar heşeyi biliyosunuz ya siz öyle yaptıgınız sırf insanları korkutmak jasperda 3k yok olsaydı şu ana kadar gören olurdu 3k nın zaten konsolu ne kadar açık tuttugunlada ilgisi yok günde 3 saat oynayıp 3k yiyen var falcon boardlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

Orijinalden alıntı: LeadMX

6-7 ay sonra 3k yedim diye konu açarsan şaşırmam bütün gün Xboxu açık tutmaya devam edersen.

Ne kadar heşeyi biliyosunuz ya siz öyle yaptıgınız sırf insanları korkutmak jasperda 3k yok olsaydı şu ana kadar gören olurdu 3k nın zaten konsolu ne kadar açık tuttugunlada ilgisi yok günde 3 saat oynayıp 3k yiyen var falcon boardlarda.

Alıntıları Göster
    vallahi benim almanyadan getirttiğim falcon xbox ise 17. ayına girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

vallahi benim almanyadan getirttiğim falcon xbox ise 17. ayına girdi

Alıntıları Göster
    Her zaman savunduğum şey , sürekli oynayın . 3k vs takmayın . 2006 makine var su an bende takır takır . elite de vardı pro dad vardı . Live arkadasşlarım bilir hiç kapanmazdı makinalar bende . Hatta 3k lıydı bir makine . fanın birini iptal edip 4 ay kullandım bu sekilde. . ısı ile olsaydı bu 3k, ev yanmış olmalıydı şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfclk

Her zaman savunduğum şey , sürekli oynayın . 3k vs takmayın . 2006 makine var su an bende takır takır . elite de vardı pro dad vardı . Live arkadasşlarım bilir hiç kapanmazdı makinalar bende . Hatta 3k lıydı bir makine . fanın birini iptal edip 4 ay kullandım bu sekilde. . ısı ile olsaydı bu 3k, ev yanmış olmalıydı şimdiye kadar.

Alıntıları Göster
    öyle bir hata gerçekten yok biz uyduruyoruz fantezimiz butabii ki vr gerekli açıklamaları yapmış arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SİNEQ

öyle bir hata gerçekten yok biz uyduruyoruz fantezimiz butabii ki vr gerekli açıklamaları yapmış arkadaşlar

Alıntıları Göster
    3k aslında fake
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

3k aslında fake

Alıntıları Göster
    3k candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reinhardt

3k candır.

Alıntıları Göster
    Yok oyle bir sey. Iftira.
    Eskiden soylenenlerde sehir esfanesi ve 3k gordum diyenlerin alayi azili ps3 cudur.. Xbox a bok atmak icin ps3 cepesi tarafindan cikarilmis sallama bir yalandir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.