Şimdi Ara

3harfli güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu site güvenilir mi?Bazı fiyatları iyi geldi aynı gün kargo diyorlar ama sonra 15 gün bekleten sitelerden midir nedir alışveriş yapan var mı 3harfli.com dan? Bilgisayar toplayacağım işyerime ve telefon alıcam fiyatları hoşuma gitti güvenemiyorum.

• İlk defa duyuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woopie

Arkadaşlar bu site güvenilir mi?Bazı fiyatları iyi geldi aynı gün kargo diyorlar ama sonra 15 gün bekleten sitelerden midir nedir alışveriş yapan var mı 3harfli.com dan? Bilgisayar toplayacağım işyerime ve telefon alıcam fiyatları hoşuma gitti güvenemiyorum.

hocam ilk defa duyuyorum bi siteyi güvenilir olarak vatan bilgisayar inventus hepsiburada gibi sitelere yönelmenizi öneririm
  • Vatan, eksen ve nova varken hiç bulaşma derim. Hele hepsiburadadan uzak dur. Değişim için gönderdiğim telefonu bir ay sonunda tamir edilmiş halde geri yolladılar.
  • Hocam hiç bulaşma 3 harflilere. Çarparlar falan

• Hocam açıkcası ben hiç eksen ve novadan falan alışveriş yapmadım yani genellikle önceki mesajlarımda da görürsünüz zaten vatan,hepsiburada falan yapıyordum ama vatan heç gönderiyor hepsiburada da prosedürleri çok karışık dediğiniz gibi iade falan uğraştırıyorlar.Arayıp şu adamları bir konuşayım bari ciddi fiyat farkları var ya.

quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Hocam hiç bulaşma 3 harflilere. Çarparlar falan

Hocam bende ondan korkuyorum zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woopie -- 19 Temmuz 2013; 16:41:54 >
  • Sitenin isminde hayır yok

• quote:

Orijinalden alıntı: IEfsaneyim

Sitenin isminde hayır yok

Adamlar teknoloji cini yapmışlar valla ya site ismi bir garip ama site isminden ticaret tarzı önemli benim için.Vatan mesela hafta içi fiyatlar şişik bir şey alacak olduğumda haftasonunu bekliyorum ona sinir oluyorum gibi gibi.Düşük fiyatlı bir şey alıp deneyeyim bari ya
  • başlığı görünce bi tırstım 3 harfli falan dedim noluyooğğğ
  • quote:

quote:

Adamlar teknoloji cini yapmışlar valla ya site ismi bir garip ama site isminden ticaret tarzı önemli benim için.Vatan mesela hafta içi fiyatlar şişik bir şey alacak olduğumda haftasonunu bekliyorum ona sinir oluyorum gibi gibi.Düşük fiyatlı bir şey alıp deneyeyim bari ya

Telefondan giriyorum bakamadım. Çok mu ucuz site? Ya bence kimsenin duyup bilmediği yere bulaşmayın derim.

Göndermesine gönderirlerde, amd 6300 istersin atholon ii x2 gönderirler.

• O siteyi cinler açmış mail attım vahiyle cevapladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaseren1907

başlığı görünce bi tırstım 3 harfli falan dedim noluyooğğğ

Bende twitterda alışveriş sitesi olduğunu görmesem siteye girmezdim zaten korkarım üç harflilerden

Çok ucuz olduğu şeylerde var,pahalı olduğu şeylerde var kararsız kaldım şimdi.Biraz daha bekleyeyim 2-3 gün daha duruma göre bakıcam artık.Yanlış ürün yollama ve iade sıkıntı zaten ya.

Berke valla bilemiyorum cinler açtıysa gelen ürünün içinden alaaddinin cini falan çıkmasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woopie -- 19 Temmuz 2013; 16:53:11 >

• uc harfli deyince amd sandım valla
  • gmyo31 G kullanıcısına yanıt
    Valla benim aklıma direk cinler geldi teknolojinin cini diye kurmuşlar zaten
  • HeavyClocker H kullanıcısına yanıt
  • quote:

quote:

jticaret.com.tr sitesine bak.

Zaten sebil ve eksen ile çalışır.
    Çok hızlı gönderir ve güvenilirdir.
    Fiyatları çoğu zaman %25 vatan indiriminden bile ucuzdur bir çok üründe.
  • melikulupinar kullanıcısına yanıt
    Orayıda incelerim fakat ben galaxy s4 mini alıcam babama dediğiniz sitede yok maalesef hocam.
  • Woopie kullanıcısına yanıt
    Evet baktım.

S4 var ama MINI ben de göremedim.
  • burdan all rıske gırme hıc olmazsa bılındık sıtehttp://www.incehesap.com/galaxy-s4-mini-fiyati-23367/?ref=akakce&v=1.15.3
  • *666* kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağol ben bu ürünün bu sitedeki fiyatını görmemiştim 3 lira için riske girmeye değmez bu telefon konusunda haklısın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.