Şimdi Ara

3dsmax,Autocad ve Render için Laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta yazdığım programları kaldırabilecek ve hızlı Render alacağım bir Laptop alacağım. Tavsiyeleriniz için şimdiden
    saolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.5 ile 3 arası arıyorum

• Hocam alttaki pc daha kötü neden fiyatı yyüksek üsttekinden acaba? Ben listeye sizin yolladığınız ilk asus,msi gp602pe-649xtr u ekledim bakıyorum 1-2 güne alıcam

• Yarın alıcam arkadaşlar üstteki iki modelden sizce hangisi? Birinde SSD eksik ama kasa ve ekran kartı iyi ama

• 3ünüde karşılaştırırsak msi mi diyorsunuz hocam? Yada sizin öneriniz var mı model olarak

• Ekran kartları aynı,SSD yok, hdd olaral 500 gb dahs fazla diğer asus bunda bluray ve 0.1 ghz fazls sadece. Sence mantıklı mı ki?

• Asus'taki malzeme kalitesini, soğutma kalitesini MSI(GE/GP)'da bulamazsın. Asus N550JK soğutma sistemi, malzeme kalitesi, ekran kalitesi çok iyidir. G550JK ile N550JK arasında işlemci ve kasa farkı var N550JK i7 4700HQ, G550JK i7 4710HQ modelini kullanıyor. Ek olarak 500 GB Hardisk farkı var bütçen hangisine uyuyorsa onu al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 27 Ocak 2015; 21:34:53 >
  • http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9808

• Peki arkadaşlar bu 5 modelide ekledim. İstanbul bilişim yada vatana gidip sorucam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.