Şimdi Ara

3D YAZICI DEGERLENDİRME;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BİLGİSAYAR MÜHNEDİLİĞİ ÖĞRENCİSİYİM BÜTÇE 1000 1500 ARASI 3D YAZICI LARI BİR İNCELEYELİM SAYFADA BİR BİLİGİ AKIŞI KULLLANNA VARSA BİR DENEYİM AKIŞI OLSUN İSTEDİM ÖNERDİĞNİZ MARLARIDA YAZARSANIZ BÜTÇEYE GÖRE SEVİNİRİM ....

• arkadaşlar o kadar görüntülenme almış hiç bilgisi olan birileri yokmu öneride buluncak konuyumu yanlış yere açtık lütfen ilgilenn arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyrankal

arkadaşlar o kadar görüntülenme almış hiç bilgisi olan birileri yokmu öneride buluncak konuyumu yanlış yere açtık lütfen ilgilenn arkadaşlar

Eger benim vaktim var, param az diyorsan, internette arastirma yapip, acik kaynak kodlu yaygin olan i3 printer toparlayabilirsin, veya da biraz risk alip, cinden bir kit sipaeis verebilirsin. Benik biraz param var, zamanimi da makinaya ayarla ugrasma yerine hemen baski almak istiyoeum diyorsan, o zaman bizim kitten alacaksin, toplayip baskiya gecmen en fazla 1 hafta surer, tasarim da yerlidir.... Markasi da sigma3d... Eger ben kit toplayamam dersen, bizden montajli hazir makina alirsin. Yok benim param cok cok fazla dersen makerbot, ultimaker tarzinda bir makina alabilirsin...
    3d printer projsi (sigma3d ) diye aratirsan bizim printer hakkinda detayli bilgiye ulasabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.