Şimdi Ara

3d max için laptop önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

inşaat mühendisiyim. zamanında öğrenmedik şu programı şimdi ceremesini çekiyorum. bilgisayar ve diğer çizim programlarındaki tecrübelerime dayanarak bunu da yapabileceğime inanıyorum. mimar arkadaşlarla görüşmelerim neticesinde başlama hevesim gittikçe arttı. işe de bi laptop alarak başlayacağım.
    sizlerden ricam bu programa uygun en iyi performansı hangi laptoptan alcağımdır.. ekranı 16,4 - 17,3 - 18" dolaylarında istiyorum. incelediğim kadarıyla da önem sırasına göre ekran kartı - ram - işlemci gücü önemli. nacizane önerilerinizi bekliyorum.

lütfen desktop önermeyin, biliyorsunz ki sahada da olacağımdan desktopa sıcak bakmıyorum. şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: benme19

arkadaşlar merhaba,

inşaat mühendisiyim. zamanında öğrenmedik şu programı şimdi ceremesini çekiyorum. bilgisayar ve diğer çizim programlarındaki tecrübelerime dayanarak bunu da yapabileceğime inanıyorum. mimar arkadaşlarla görüşmelerim neticesinde başlama hevesim gittikçe arttı. işe de bi laptop alarak başlayacağım.
    sizlerden ricam bu programa uygun en iyi performansı hangi laptoptan alcağımdır.. ekranı 16,4 - 17,3 - 18" dolaylarında istiyorum. incelediğim kadarıyla da önem sırasına göre ekran kartı - ram - işlemci gücü önemli. nacizane önerilerinizi bekliyorum.

lütfen desktop önermeyin, biliyorsunz ki sahada da olacağımdan desktopa sıcak bakmıyorum. şimdiden teşekkürler

ÖNem sırasını yanlış yapmışlar işlemci-ram-ekran kartı.3d ve grafik dediklerinde sanki herşeyi ekran kartı yaparmış gibi bilen insanlar var malesef yanlış.Ekran boyutu çalışma kolaylıgı sağlar.Laptoplarda biraz fiyatlı olabilir.http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-3120et-intel-core-i7-740qm-173ghz-6gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-xr547ea-/ProductDetails.aspx?productId=bd760332&categoryId=98 şu sizin işinizi görecektir diye umuyorum.Eğer fiyatı pahalı geldiyse.Alırken raminin en az 4 gb olmasına dikkat edin.İşlemci olarak i5-i7 civarında birşey almanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.