Şimdi Ara

399 TL ye Wii ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

NINTENDO NINTENDO WII BEYAZ OYUN KONSOLU + SPORTS RESORT + MOTION PLUS PAKET

Wii Sports Resort 12 adet tatil köyü temalı + 5 adet spor temalı eğlenceli aktiviteyi bir araya getiriyor ve milyonlar tarafından sevilen Wii Sports’u bir adım öteye taşıyor. Resort + Sport oyunaları sayesinde 17 aktivite var: Okçuluk, Frizbi, Basketbol, Bisiklet, Kano, Masa Tenisi, Havacılık Sporları, Bowling, Kılıç Dövüşü, Golf, Jetski ve su kayağı gibi… Wii MotionPlus hareket sensörü sayesinde bu aktiviteleri gerçeğine yakın şekilde tecrübe etmeniz mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkokorej -- 23 Aralık 2010; 17:14:03 >

• Vatan gene bi ...lik yapar :D
  • Dün ram için yolum düştü nasıl bir sıra var görseniz şaşarsınız .
  • Wii oyun konsolları konusunda çok cahil olan bu arkadaşınıza cihazla ilgili biraz bilgi aktarır mısınız?

Wii Sports Resort 12 adet tatil köyü temalı + 5 adet spor temalı eğlenceli aktiviteyi bir araya getiriyor ve milyonlar tarafından sevilen Wii Sports’u bir adım öteye taşıyor. Resort + Sport oyunaları sayesinde 17 aktivite var: Okçuluk, Frizbi, Basketbol, Bisiklet, Kano, Masa Tenisi, Havacılık Sporları, Bowling, Kılıç Dövüşü, Golf, Jetski ve su kayağı gibi

Bu bilgileri yorumlasanız, bu cihazı alırken yanında ilave neler almalıyım?
  • abı ben bugun aldım elktroworld den 399 tl ye yanında wii fit var normalde pıyasada 250 tl bu paketle alırsan 179 tl sımdı yorumluyorum aletı kuruyorsun baglıyorsun tv ye ıkı tane farklı kol cıkıyor(NUNCHUCK veREMOTE CONTROLLER
    ) alıyorsun elıne bezbol sopası gıbı tutup bezbol oyna.. yumruk yap boks macı oyna..normal hayatta yapabıldıgın bır cok sey .. her halukarda REMOTE CONTROLLER ıkıncıyı alman gerek 399 tl ye satılan pakette yok ıkıncısı..veya soyle bır paket alırsın yanında zaten ıkıncı kolu verıyo (ıkıncı kol ıkıncı kısıyle oynamak ıcın tek kısıyle sıkıcı oluyor bır sure sonra)

http://www.vatanbilgisayar.com/nintendo-wii-play+rem.-cont.-wii-play-+-remote-controller/productdetails.aspx?I_ID=41513
    saygılar

• fiyat iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.