Şimdi Ara

361. dönem (Kasım 2015) Kısa Dönem,Uzun Dönem ve Yedek subay aday adayları (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
90
Favori
471.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar hangi kamerasız telefonu götürüyorsunuz. Yardımcı olur musunuz iyi bir model konusunda
  • ben nokıanın kamerasız telefonunu göturecegım kendı hattımı göturcem askercel e gerek yok dıye dusundum kasım celbınde arkadasım akıllı telefonunu göturmus bişey dememısler ama ben kamerasız ve kendı hattımı göturecem eğer bişey diyecek olurlarsa hattımı saklarım askercelı ıcerıden alacagım derım bakalım duruma göre bir degerlendırme yapacam şimdiden herkese hayırlı teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEFO89

ben nokıanın kamerasız telefonunu göturecegım kendı hattımı göturcem askercel e gerek yok dıye dusundum kasım celbınde arkadasım akıllı telefonunu göturmus bişey dememısler ama ben kamerasız ve kendı hattımı göturecem eğer bişey diyecek olurlarsa hattımı saklarım askercelı ıcerıden alacagım derım bakalım duruma göre bir degerlendırme yapacam şimdiden herkese hayırlı teskereler

Turkcell bayi varsa alırsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi royalfth -- 16 Aralık 2015; 20:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

Vakit geldi çattı be :) Ben yanımda spor çantası gibi bi çanta götürcem içine bir tane içlik, iki üç tane iç çamaşırı, şapka, traş takımı, çorap, tırnak makası, koyucam.
    Başka birşeye gerek yoktur sanırım. İskenderun Deniz K.K

kardeş ben 349 dönem olarak yaptım askerliğimi iskenderunda ocak ayında sivrisineklerle uğraşıyorduk ılıman yani bi ara 22 dereceyi gördük ocak sonunda içliğe gerek yok ama sen bilirsin

Ne olur ne olmaz bir tane bulunsun hocam. Başka ne götürmemi tavsiye edersin giderken? Veya götürceklerim arasında götürme boşuna dediğin başka var mı?
    Son olarak kamerasız telefon götürücem. Sim kartımı da cüzdana saklayacam. Cüzdanı arıyorlar mı içeri girerken?

• Rocqo kullanıcısına yanıt
    Benim evde bosta bi Nokia 1110 var onu götürecem 6-7 gün gidiyor şarjı + kendi hattımı götüreceğim içerdekilerin %80 kendi hattını kullanıyor zate
  • valla kıme sorsam kendı hattını göturmus komutanlar akıllı telefona karsıymıs ama kamerasız telefonu göturup gerektıgı zamanlar işini görursen sıkıntı olmuyormus tabi komutanların gözune sokarsan alırlar elınden ama kamerasız telefona kımse bişey demez askercell olayı pek mantıklı degıl tarifesi çok kötü 400 dakka 1 ay ıcın yetersız benım tarıfe 1000 dakka 1000 sms 5 tl fazla askercelın tarıfesınden kamerasız telınızı göturun arkadaslar yanınızada hattınızı alın göze batmadan kullanın derım tabi sizin fikrınız nedır onu bilemem
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Bana arandigi solendi ama gittigin yerdeki komutana gore degisiomus hersey kimi yerde bere bile taktirmiyolarmis emir gelene kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kart gelmedi, yol parasını PTT'ye gitmeden alamıyor muyuz? Teslim olunca falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: üç f

Benim kart gelmedi, yol parasını PTT'ye gitmeden alamıyor muyuz? Teslim olunca falan?

ptt ye git kımlık nonu ver alırsın dostum ben öyle aldım sıkıntı yaşamazsın
  • Arkadaşlar askercell olmayan hattı götürsek en kötü ihtimal nedir.içeri almazlarsa da sorun yok orda verebilceğimiz biyer falan varmı.Ben iki hattıda yanıma alıcamda eskiden sokulması yasak şeyleri çöpe atıyorlarmış direk.Askerlik İskenderun.Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.Herkeze hayırlı tezkereler şimdiden.
  • Haydaa son güne giriyoz heyecan bastı :D
  • Yarın teslim oluyoruz.Allah herkese sağ salim dönmeyi nasip etsin bir an önce bitiririz inşallah.
  • Allah herkese hayırlısıyla kazasız belasız tezkeresini almayı nasip etsin arkadaşlar, bende yarın akşam çıkıyorum yola.
  • Cümleten rast gelsin arkadaşlar. Allah sabır selamet versin. Sağ salim cümlemize hayırlı teskereler.

• Askercell yanında kendi hattımı da sokmaya çalışacağım 5 numara nedir abi anne baba yazınca bitiyor zaten.Şunu 10 a çıkarsalar gerek duymam başka hatta.Olmadı en kötü girişte bulurlarsa gitsin çöpe koymaz
  • beyler ben e devletten sevk belgesi oluşturmuştum ancak bastırmamıştım şimdi nasıl temin edebilirim bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quarell

beyler ben e devletten sevk belgesi oluşturmuştum ancak bastırmamıştım şimdi nasıl temin edebilirim bilgisi olan varmı

tekrar aynı yere gir indir butonu var kanka :)
  • girye kullanıcısına yanıt
    Acemi ustadada ayni yerdeyiz hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

quote:

Vakit geldi çattı be :) Ben yanımda spor çantası gibi bi çanta götürcem içine bir tane içlik, iki üç tane iç çamaşırı, şapka, traş takımı, çorap, tırnak makası, koyucam.
    Başka birşeye gerek yoktur sanırım. İskenderun Deniz K.K

kardeş ben 349 dönem olarak yaptım askerliğimi iskenderunda ocak ayında sivrisineklerle uğraşıyorduk ılıman yani bi ara 22 dereceyi gördük ocak sonunda içliğe gerek yok ama sen bilirsin

Ne olur ne olmaz bir tane bulunsun hocam. Başka ne götürmemi tavsiye edersin giderken? Veya götürceklerim arasında götürme boşuna dediğin başka var mı?
    Son olarak kamerasız telefon götürücem. Sim kartımı da cüzdana saklayacam. Cüzdanı arıyorlar mı içeri girerken?

başka bir şeye gerek yok , zaten herşeyi temin edebileceksin oradan iskenderun küçük ama sevimli bir yerdir.Benim yerime de künefe ye orada.Çok eşgal bir tip değilsen cüzdanı aramazlar merak etme en kötü senden aldıklarını 3-4 gün sonra geriye alırsın böyle şeyleri kafanıza takmayın askerlik o kadar büyütülecek bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmasterrizmir -- 17 Aralık 2015; 8:52:33 >

• Herkese hayirli tezkereler.Allah yar ve yardimcimiz olsun.Mamak Mebse gidecekler icin bir tavsiye.Kisla biraz icerde kaliyor(1km kadar)yurumektense aranizda anlasip taksi tutabilirsiniz.Tarifeyi zamaninda baslatti mi 6TL tutuyormus haberiniz olsun.Bazi taksiciler 15-16 lira alip kitleme derdindeymis dikkatli olun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alt6nci -- 17 Aralık 2015; 15:12:33 >
  • 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.