Şimdi Ara

360. Dönem(AĞUSTOS 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları(Form Eklendi) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.954
Cevap
34
Favori
141.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mamaklılar Mebs e gidecekler ne zaman teslim olacaksınız? WhatsApp grup varsa bana da ulaşın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • askerde para olayını nasıl hallediyoruz bildiğim kadarıyla nakit para kullanamıyoruz,banka kartı geçiyor mu,geçiyorsa hangisi geçiyor,bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi? yer mamak bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuel25 -- 29 Temmuz 2015; 23:19:57 >
  • Arkadaşlar Selam,

MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA
    TSK SAĞLIK KOMUTANLIĞI SIHHIYE ALAY KOMUTANLIĞI KH. VE KH. TK. / ANKARA KEÇİÖREN / ANKARA

İnternette Keçiören hakkında birşey bulamadım, nasıl biryer, GATA da mı yapacağım askerliği? Başka çıkan var mı? Bilgi verebilen olursa çok sevinirim.
  • Belki bi yararı olur: Askerlik Sorgulama
  • Izmir Narlidere ye gidecekler 5 ağustos sabahı otogarda buluşalım

• Eğitim BirliğiMEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

Esas Birliği39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 49 UNCU P.A. 1 İNCİ P.TB. 2 NCİ P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

Celp Dönemi 1.

Eskiden burada askerlik yapmış arkadaşlardan bilgi bekliyoruz.
  • kısa dönem arkadaşlar sizlere ptt kartı geldi mi? bugün ptt ye gittim yol parasını nakit olarak verdi çalışan kadın kartı sordum bilmiyorum dedi
  • Samuel25 kartın gelmediyse ptt binasında kargo bölümüne sor. Ben öyle yaptım aldım şifre felan da alıyorsun. Ama askeriyede ptt kartın kullanımı nasıl bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: samuel25

kısa dönem arkadaşlar sizlere ptt kartı geldi mi? bugün ptt ye gittim yol parasını nakit olarak verdi çalışan kadın kartı sordum bilmiyorum dedi

benim ptt kart geldi kardeşim,birkaç hafta oldu hatta ,istiyorsan git pttye bir sorgula belki şubededir dağıtımı bekliyordur .
  • Parayla gidecem kart mart kullanmıyom

• Beyler ben geçen hafta şubeye gittim de şu an yoklama kaçağısın Ağustos 3-6 arası gidenler olacak sende onlarla git istersen şu an da işlem yaparsam tek gidersin dedi. Bende tamam o zaman millet ile birlikte gideyim dedim. Şimdi Ağustos 3 de gidip muayene olsam hemen 5-6 teslim olurum herhalde değil mi? Zaten bizde hemen yer belli oluyor yoklama kaçağı olduğum için. Bu arada uzun dönem yapacağım.. Ayrıca ortalık karışık diye gitme bir kaç ay bekle diyor herkes ne yapsak ki?

Birde PTT kart olayı nedir?
  • Usta birliği Hatay-merkez Jandarma çıkan bir Allah'ın kulu yok mu arkadaşlar?
  • yokum 2. grup usta birliği Giresun il jandarma olan
  • Mamak mebse gidecekler grup kurduysaniz bana da haber edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedman kullanıcısına yanıt
    hocam araç sevkden ziyade yazıcı yada santral görevlerinden birini almak için ne yapmak lazım , birde bu birliği google mapste nasıl bulabilirim , cevaplar için tşk
  • mutluhanbiter M kullanıcısına yanıt
    Ptt kart sadece yol paranı almak için. Onun dışında bir esprisi yok. Postaneden elden de alabilirsin parayı.

• Merhaba ben yedek subay adayıyım.Sevk belgemde ayın 1'inde katılışım vardı.Bugün e devletten bir mesaj geldi.3 ağustos 23.59'a kadar e-devlet kapısından sevk belgenizi tekrar almanız gerekmektedir diye.Böyle bir mesaj gelen var mı aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

hocam araç sevkden ziyade yazıcı yada santral görevlerinden birini almak için ne yapmak lazım , birde bu birliği google mapste nasıl bulabilirim , cevaplar için tşk

Santral için müşteri hizmetlerinde çalışıyorum de herkese özellikle çavuşa söyle.
    Santral diğer görevlere göre daha erken başlıyor şöyle ki seni 1 hafta alış öğren diye erkenden santral e gönderirler teğmen e söyle.

Yazıcılık şans. Bilgisayarcıları veya memurları alırlar
  • burdur da yaptım acemiliğimi orada yaşadıklarımı bi bloğa yazdım okumak isteyenler buyursun

burdurveantalyaaskerligim.blogspot.com.tr
  • eczdeli E kullanıcısına yanıt
    aaynı mesaj banada geldi girdim baktım bişey değişmemiş ama
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.