Şimdi Ara

360 Derece görüntülü oto galerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir oto galerisini ilk defa gördüm sıradışı , araçların içine bile girebiliyorsunuz. ülkemizde bu tarz galeriler var mı bilmiyorum kimbilir belki ilerde bizde de böyle galeriler olur.

http://www.autosalon-singen.de/_virtueller_Rundgang/tourdaten_fuer_website/tour_en.html

• Çok beğendim..
  • Bizimkiler kilometre düşürmekle meşguller

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • iakbay06 İ kullanıcısına yanıt
    Bugattide promu içiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakbay06

Böyle bir oto galerisini ilk defa gördüm sıradışı , araçların içine bile girebiliyorsunuz. ülkemizde bu tarz galeriler var mı bilmiyorum kimbilir belki ilerde bizde de böyle galeriler olur.

http://www.autosalon-singen.de/_virtueller_Rundgang/tourdaten_fuer_website/tour_en.html

Galeri değil adeta müze olmuş. Muhteşem ötesi. Ordaki araçların değeri ile otomobil fabrikası kurarsın.

• iakbay06 İ kullanıcısına yanıt
    Öyle bir galeriye sahip bir kişi o sitenin parasını önemseyeceğini sanmam. Bütün webtasarımcıları yapar o işlemi ama iş para da bitiyor.
  • arabaların içine nasıl bakıyoruz beyler ?
  • Asıl mesele 360 derece görüntülü olması değil , o arabaları aynı çatı altına toplayabilmek ...
  • oradan alışveriş yapanları merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azure_wolf

arabaların içine nasıl bakıyoruz beyler ?

Arabaların üzerinde ok işaretini tıkladığınızda görülebiliyor.
  • Galeriye bak be
  • Sisteme bi şey diyemem farklı olması açısından iyi tabi ama araçlar MUAZZAM.
  • Fotoğrafları mı,teker teker çekip sonra birleştirmişler ? Cidden site on numara olmuş.
  • Bizim ülkede adam fotoğraf çekmeye bile üşeniyor ki böyle şeyler hazırlasalar...
  • clk gtr'da varmış
  • Google maps te var böyle bişey. Haritadan üzerinden lamborghini müzesine girip gezilebiliyo. Bulursam editlerim.
  • Bizde de adam 2 kelime ilan açıklaması yazmaya useniyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müthiş olmuş gerçekten çok beğendim. Mercedes Sl 65 AMG'i aldım karşıma yaktım sigara hayal kuruyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.