Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
100
Favori
589.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar makina mühendisiyim kasım celbinde bende gidiyorum. Başvuruda kısa dönem işaretledim fakat sonra pişman oldum uzub dönem çıkma ihtimali varmı acaba ??
  • Cém kullanıcısına yanıt
    Ben kayıt yapıcam büyük ihtimal. Güz dönemi girmemiz zor ama bahar dönemine yetişiriz heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: servet51

Merhaba arkadaşlar makina mühendisiyim kasım celbinde bende gidiyorum. Başvuruda kısa dönem işaretledim fakat sonra pişman oldum uzub dönem çıkma ihtimali varmı acaba ??

1-30 Eylül arası gidip değiştirebilirsin isteğini. Ben de uzun istedim geri kısa yapmayı düşünüyodum en son değiştirmemeye karar verdim Kararını niye değiştirmek istiyosun merak ettim PM atabilirsin.
  • Yedek Subay: Hayır

Komando: Hayır

Memleket : Trabzon

İkametgah :İstanbul

Meslek: Elektrik Elektronik Mühendisi

Sonucu bekliyoruz
  • arkadaşlar bende 27 ekim de açıklanmasını yanlış buluyorum en 1 aydan önce açıklanması daha iyi olmazmı en azından kendimizi daha iyi
    hazırlarız diye düşünüyorum

ne o 1 hafta önce açıklanıyor apar topar hazırlık yapacaz
  • Sonunda bende Kasım celbine yetişebildim. Allah'a şükür kilo sorunumdan da yırttım. 191 boy ve 125 kiloydum, sırf askere gidebilmek için 1 aydır hiçbişey yemedim nerdeyse ve 113 kiloya düştüm ve kabul edildim.
  • 63urfalı63 kullanıcısına yanıt
    Hepinize günaydın,

Arkadaşlar hiç telaş yapmayın. Apar topar olmuyor hazırlık işi, elinizde bir liste varsa anında bitiyor sadece psikolojik olarak hazırlayın kendinizi, en önemlisi bu. Ben 3 gün sonra birliğime teslim olacağım tüm eşyalarımı daha dün hazırladım hatta ufak tefek eksiklerim bile var daha siz düşünün
  • Beyler 15 ağustos tarihi 31 ağustosa kadar mı uzatıldı ?
  • Beyler ben de tecil bozdurdum ama kimse yedek subay olmak ister misin vs sormadi. Ayrıca diploma fotokopisi dışında bir şey de istemediler.

Daha sonra mı isteyecekler? Sırada ne var şimdi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listede adımı göremeyince tekrar yazdım ama site yavaş yükleniyormuş sonradan çıktı, iki kere yazılı ismim düzeltirseniz sevinirim.
  • arkadaslar benim tecilim yok, tecil hakkımda kalmadı üni den mezun olunca 2 yıllık kullanmıstım bitti.
    15'ine kadar mı gitmem gerekiyor benimde yoksa 1-30 eylül de gitsem olur mu?
    15ine kadar gitmesi gerekenler erken sevk icin basvurması gerekenler değil miydi?
  • gokhantrkl G kullanıcısına yanıt
    Müdür, bana takip kağıdı filan vermediler. 15 gün sonra ara dediler, ne kağıdı bu? Ayrıca sana YS olmak ister misin filan sordular mı?

• BUONGİORNO
    KARDEŞ LİSTEN VARSA PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİZ EN AZINDAN HAZIRLIKLI OLURUZ
  • celutska kullanıcısına yanıt
    Aile hekimine muayne olduktan sonra tekrar şubeye gittiginde sorarlar yd subay olmak istiyor musun ? Komando olmak istiyor musun gibi ?

• By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kusurum yok çok şükür sadece kilo fazlalığım varmış büyük ihtimallede gidemicem...
  • Kızılelma91 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla erteleme vereceklerdir sana, seneye gel tekrar ölçüm yapacaz diye. Geçen hafta şubede işlemlerimi yaptırırken bir çocuk vardı o da aşırı zayıftı, 1 sene erteleme vermişler, tekrar kontrole gelmişti
  • celutska kullanıcısına yanıt
    Takip kağıdı dediğim şu celple ilgili verdikleri küçük kağıttaki sevk tarihleri, takip edebileceğin siteleri, celpleri gösteren kağıt. Banada ara veya şu tarihte gel diye bir şey söylemediler, YS, Komando ister misin diye de sordular hayır dedim ikisi için de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhantrkl -- 9 Ağustos 2014; 18:33:20 >
  • Valla inşallah öyle birşey olmaz ben 1 sene daha bekleyemem...Gerek yok..Ayrıca o uzun dönem olabilir kısa dönemi o kadar uğraştırmıyorlarmış diye duydum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kızılelma91 -- 9 Ağustos 2014; 18:42:17 >
  • Kızılelma91 kullanıcısına yanıt
    uzunu kısası yok bunun bildiğim, kilo olaylarında erteleme veriyorlar. 3 kere olursa galiba muaf veriyorlar. Gitmeyi istiyorsan askere kilonu az yazdır bak kilo boy oranlarına ona göre yazdır muayenede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevecen_86

uzunu kısası yok bunun bildiğim, kilo olaylarında erteleme veriyorlar. 3 kere olursa galiba muaf veriyorlar. Gitmeyi istiyorsan askere kilonu az yazdır bak kilo boy oranlarına ona göre yazdır muayenede.

bir önceki sayfada yorumum var. ben gidebilmek için 1 cm boy artırıp 5 kilo da kilo düşürttüm.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.