Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
100
Favori
589.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam Devrem, yeni bir site yaptım daha yapılacak epey şey var ama orada Artvin deki Devrelerini görebilirsin.

askerimben.com
  • Yok hocam acemilere filte biliyorum. Gerçi ben muhafızdayım. Ustada da yok. Bölüğe göre değişebilir ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırklareli merkezde KAHPE ERSUN KIŞLASINA düşmeyin arkadaşlar.Anlatırsınız biz anlarız sizi ama başkaları anlamaz :)
  • yusuf89 Y kullanıcısına yanıt
    yol iznin yoksa 5 haziran.

usta birliğin başka yerdeyse yol iznin olacak. O izinleri de düşeceksin, en fazla 3 gün oluyor. Genelde 1-2 gün verirler. 2 gün yol iznin olursa 3 haziranda, 1 gün izinde ise 4 haziranda terhis olunur.

Sen dağıtıma çıkacak mısın bilmiyorumda, ben denizci olduğum için usta birliğinde her türlü dağıtımda olacağım. İskenderunda 10-15 gün içerisinde kocaeli,istanbul,zonguldak,çanakkale,muğla,trabzon,samsun vs. gibi yerlerden nereye gideceğim belli olacak. Gönderilecek yerler 800km üzeri olduğu için 2 gün verecekler.

Yol izni hesaplamasıda şöyle oluyor;

Gidilecek Yer <= 800 km = 1 Gün yol izni verilir

800 km < Gidilecek Yer <= 1600 km = 2 Gün yol izni verilir.

1600 km < Gidilecek Yer = 3 Gün yol izni verilir.

@yusuf89

ayrıca 17 aralıkta da teslim olsan 19 aralıkta da teslim olsan süre olarak değişen birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felipemassa -- 11 Kasım 2014; 23:43:37 >

• https://www.facebook.com/groups/357acemigrup2/

KASTAMONU 5 NCİ J.EGİTİM ALAYINA KATILACAK DEGELİ ARKADAŞLARIN BİRBİRLERİNİ TANIMASI KAYNAŞMASI.BİRLİK HAKKINDA BİLGİ EDİNMESİ VE ÖNCEKİ DEVRELERDEN TECRÜBE AKTARIMI AMACIYLA KURULMUŞTUR.
  • buda bizim grup

357. DönemHV.ER EĞT.TUG.K.LIĞI / KÜTAHYA KISA DÖNEM ERLER

https://www.facebook.com/groups/1492951267622347/
  • ilk grup gidince burası baya tenhalaşmış =)
  • zaman gecmiyooooooo
  • Tertiplerim Selamlar... Hepinize hayırlı teskereler. İskenderun Sahil Güvenlik olanlar için daha önceki dönemlerden bir kaç tavsiye bekliyorum.
  • Çok sert dönem biter ama kısa dönemlerde çok farklı bir psikoloji var sanki ömür boyu orda kalacak gibi geliyorlar felan yapmayın öyle şeyler.

• Tertiplerim merhaba, bi arkadasim Kasim 1. grup kisa donem olarak Samsun'a gitti. Usta birligi Malatya'ydi. Ama dagitimlar degisti Samsun'da kalacagim dedi. Acaba bizlerdede boyle bir durum olabilir mi acaba :)
  • Merhaba arkadaşlar. Aralık grubu ile teslim olacağım. Şimdi arkadaşlar, bir kamu kurumunda mülakat girme durumum var. Sevk tarihi ile kesişme ihtimali var. Mesela17-19 arası değil de 20sinde gidebilir miyim? Buna benzer bir şeyi bir yerde gördüm ama bulamıyorum
  • Arkadaşlar herkese selamlar tekrardan ; tabi sonuçlar açıklandı çoğu arkadaş gittiler biz kaldık 2. grup olsun hayırlısı olsun :)) Bakalım burda aynı yere düşen arkadaşlar var mı 2 grupta acemilik Amasya, usta Edirne süloğlu
  • karaay K kullanıcısına yanıt
    Selamlar, benim acemilik amasya, usta Edirne Kesan :) Yakin sayiliriz tertip.
  • 3.Kara Havacılık Alayına düşen varsa bende ordayım

• PTT kart hesap mı sivildede kullanabiliriz heralde ?
  • Benimde Acemilik Amasya Usta Birliği Çorlu. Bir arkadaşımın da acemilik İzmir/Gaziemir'di fakat son anda Manisa'ya sevk ettiler. Umarım bizde de böyle son dakika işleri olmaz o kadar uçak bileti vs. alacağız.
  • Zaman geçmiyor valla hergün ayrı bir dert kaç tane arkadas yolladım. Her geçen daha burdamısın gitmedin mi. Ve asker anıları anlatımları devam ediyor her gidi dünya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: w0nChA

Zaman geçmiyor valla hergün ayrı bir dert kaç tane arkadas yolladım. Her geçen daha burdamısın gitmedin mi. Ve asker anıları anlatımları devam ediyor her gidi dünya :)

aynı dertler bende de var :) gitsemde kurtulsam artık şu muhabbetlerden diyorum
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.