Şimdi Ara

357. Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.197
Cevap
100
Favori
589.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tde öğretmeni bi benim zannediyordum :D ortalaman kaç ve uzun istedin mi? :D bi de senin de yl mı yazıyor belgende yoksa lisans mı?
  • Kasım olsun diye çok istedim ama Mayıs'a attılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK.rew

Kilit için fazla değil mi hocam? Baktığın kilitleri link verebilir misin?

Şifreli kilit alacaksın galiba bu yüzden pahalı olabilir

Kilit para veririm onemli.
    Koctas yale veya kale kilitler
    3 normal
    Bot canta ve depoda valiz.hatta el cantasi icinde alayim diyorum ama abartmamak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikidir görüyorum ve gülmekten gözüm yaşarıyor
    nasıl bi duruştur o çocuktaki yarabbim

• quote:

Orijinalden alıntı: ayolasmaz

27 sinde meslek yd gidiyor

Benim sınıflandırma 27'sinde yazıyor yedek subay adayı diye. herkesin 24'ünde benim ki niye 27sinde açıklanacak bilginiz var mı? uzun istemiştim. ama gördüğüm kadarıyla herkesin 24sünde açıklanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Gencler alisveris icin yavasnyavas butce ayarliyorum.. siz ne kadar ayirdiniz ne kadar butce harcamali ? Kazik yememek icin yarin laacaklarimin internetmde fiyatlarina bakacagim..

Sadece 3 kilit 80 lira civarinda tutacak
    Iclik 55 lira
    Tabamlik boya vatka pudra 30 lira
    Cuzdan 5 10 lira ...

herşey dahil 100 lira tuttu...
    eminönünnden aldım herşeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDuff -- 19 Ekim 2014; 23:21:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w115

quote:

Orijinalden alıntı: ayolasmaz

27 sinde meslek yd gidiyor

Benim sınıflandırma 27'sinde yazıyor yedek subay adayı diye. herkesin 24'ünde benim ki niye 27sinde açıklanacak bilginiz var mı? uzun istemiştim. ama gördüğüm kadarıyla herkesin 24sünde açıklanacak.

bizde de 27 yazıyor kağıtta ama asal sitesinde 24 yazıyormuş sanırım.
    ben kontrol etmedim, öyle dediler, cumayı bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: betobjk

Arkadaşlar Sakarya Üni. Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum ortalama 2.5 kasımda askere gidicem inşallah. Yedek subay çıkma ihtimali nedir. Aslen kısa dönem istemekteyim. umarım kısa dönem çıkar. Sizinde düşüncenizi almak istedim. Paylaşırsanız iyi olur.Teşekkürler.

%0 ile %100 arasında değişiyor hocam. yani kesin bir algoritma yok. her şey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDuff

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Gencler alisveris icin yavasnyavas butce ayarliyorum.. siz ne kadar ayirdiniz ne kadar butce harcamali ? Kazik yememek icin yarin laacaklarimin internetmde fiyatlarina bakacagim..

Sadece 3 kilit 80 lira civarinda tutacak
    Iclik 55 lira
    Tabamlik boya vatka pudra 30 lira
    Cuzdan 5 10 lira ...

herşey dahil 100 lira tuttu...
    eminönünnden aldım herşeyi

Hmm ne aldiniz kaliteli miydi ? Kacar tane ic camasiri aldiniz kadiky benim yerim olacak mecbur

• quote:

Orijinalden alıntı: seanone07

Erken ya da geç başvurmakla hiç bir alakası yok. Bu 1.grup 2.grup meselesiyle ilgili bizim tek çözebildiğimiz şey şuydu:
    1.Grup : Kara Kuvvetleri veya Jandarma oluyor
    2.Grup : Hava Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Sahil Güvenlik veya Jandarma oluyor

Neye göre belirliyorlar derseniz tamamen şans işi gibi duruyor biz 356.dönem olarak çok düşündük taşındık tartıştık bişey bulamadık.

Bu konuyla ilgili bir bilgi daha eğer acemilik Kastamonu Jandarma çıkarsa 1.Grup gidenler doğu illerine, 2.Grup gidenler batı illerine gidiyor.

Simdi buraya gorr buyuk ikilme dustum 2.grup daha rahat gibi hava deniz jandarme... isterim tabi piyade olmaktansa
    Ama 1 ay daha beklemek var ki iyice manyak lurum 10 kilo slmisim zaten 20 kilo daha olurum 1 ayda sıkintidan..

• TuffkiLLe kullanıcısına yanıt
    tamam tertip kesin bilgi olmadıgını biliyorum da genel olarak takip edenlerden bilgi almak istedim. İlgin için çok sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: betobjk

Arkadaşlar Sakarya Üni. Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum ortalama 2.5 kasımda askere gidicem inşallah. Yedek subay çıkma ihtimali nedir. Aslen kısa dönem istemekteyim. umarım kısa dönem çıkar. Sizinde düşüncenizi almak istedim. Paylaşırsanız iyi olur.Teşekkürler.

%0 ile %100 arasında değişiyor hocam. yani kesin bir algoritma yok. her şey olabilir.

20 dakika sonra 4 e düşecek yerlerin açıklanmasına hayırlısı devrelerim :)

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    aldıgım iç çamaşırları gayet iyi pamuklu
    bütün iç çamaşırlarımı gayet sivilde iyi markalar kullanıyorum ve aldığım iç çamaşırları gayet rahattı denedim hatta cepli olan rahatsız edermi acaba diye hiç rahatsız etmedi

5 atlet 5 külot aldım
    1 bot kilidi
    1 çanta
    1 dolap kilidi
    1 küçük cep aynası
    1 birz daha büyüğü el aynası sabah 50 kişi beklememek için traşta su yeterli olur bana aynam var
    kişisel eşya çantası
    kan taşı
    asker bilgi kitabı - defteri
    silikon tabanlık klimalı yazıyordu klima neymiş görücez giyince
    4 vatka
    pudra
    vazelin
    2 takım çengelli iğne takımı
    1 dikiş seti
    1 sabun kutusu
    1 temiz 1 kirli çamaşır torbası
    2 elbise askısı
    2 elbise jelatini

bir iki şey daha vardı ama unuttum şimdi aklıma gleirse yazarım
    yarın işim olmazsa gidicem tekrar oraya arkadaşıma o valizden almaya
    adresi verim isterseniz gidin
    orda bi amca var çalışan siz ona kulak asmayın çok konusuyor
    tam anlamıyla kötü esnaf ama oğlu gayet iyi bir çocuk
    onla işinizi halledin amca ne satarsam kar olarak düşünüyor.

+40 liraya hem sırt çantası olabilen ve istenildiğinde el valizi olabilen çok hoş bi valiz aldım ordan.
    valizi sırt cantası olarak taşımak kolaklık olacaktır hem oraya giderken hem ordaki valizle geri dönerken

• Arkadaşlar şu linkteki termal ürünlerden almayı düşünüyorum. Thermoform markası. Özellikle termal çoraplar soğukta işime yarar diye düşünüyorum. 10 çift çorap alsam yeterli olur herhalde, 1 adet de boyunluk alayım diyorum. İçlik de 2 takım yeterli olur herhalde.

http://www.hepsiburada.com/liste/thermoform-akrilik-termal-corap/productDetails.aspx?productId=outhzts1&categoryId=1302822

http://www.hepsiburada.com/liste/tf-thermoform-boyunluk/productDetails.aspx?productId=outhztboyun&categoryId=60004381&SKU=OUTHZTBOYUN1525-B

http://www.hepsiburada.com/liste/thermoform-arctica-unisex-termal-iclik-takim/productDetails.aspx?productId=outhzl17001&categoryId=1302822&SKU=OUTHZL17001-AL

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDuff

aldıgım iç çamaşırları gayet iyi pamuklu
    bütün iç çamaşırlarımı gayet sivilde iyi markalar kullanıyorum ve aldığım iç çamaşırları gayet rahattı denedim hatta cepli olan rahatsız edermi acaba diye hiç rahatsız etmedi

5 atlet 5 külot aldım
    1 bot kilidi
    1 çanta
    1 dolap kilidi
    1 küçük cep aynası
    1 birz daha büyüğü el aynası sabah 50 kişi beklememek için traşta su yeterli olur bana aynam var
    kişisel eşya çantası
    kan taşı
    asker bilgi kitabı - defteri
    silikon tabanlık klimalı yazıyordu klima neymiş görücez giyince
    4 vatka
    pudra
    vazelin
    2 takım çengelli iğne takımı
    1 dikiş seti
    1 sabun kutusu
    1 temiz 1 kirli çamaşır torbası
    2 elbise askısı
    2 elbise jelatini

bir iki şey daha vardı ama unuttum şimdi aklıma gleirse yazarım
    yarın işim olmazsa gidicem tekrar oraya arkadaşıma o valizden almaya
    adresi verim isterseniz gidin
    orda bi amca var çalışan siz ona kulak asmayın çok konusuyor
    tam anlamıyla kötü esnaf ama oğlu gayet iyi bir çocuk
    onla işinizi halledin amca ne satarsam kar olarak düşünüyor.

+40 liraya hem sırt çantası olabilen ve istenildiğinde el valizi olabilen çok hoş bi valiz aldım ordan.
    valizi sırt cantası olarak taşımak kolaklık olacaktır hem oraya giderken hem ordaki valizle geri dönerken

Ooo iyi oz zaman..100 lira iclik falan 170 200 liraya kapatirm bu alisverisi ben "en fazla"
    Yarin kadikoyu bir turlayayim bakalim fiyat alayim

• don atlet için erken arkadaşlar ben haftasonu açıklandıktan sonra alıcam onları. Ama kilit vesaire araştırmak gerek halat gibi olanından alıcam ben bot için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vefaliriza

Kasım celp dönemi için tecilini bozduranlar, edevlette asal sekmelerindeki içeriklere erişebiliyor musunuz ?

Hayır, orda hiçbirşey yazmıyor.

• beyler geri sayım başladı :)

http://357donemgerisayim.blogspot.com.tr/
  • Ulan geçmek bilmiyor son günler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalamamm 2.54 uzun istedim formasyon yok yds yok kader kısmettir bekliyoruz kendimi kısaya hazırlamıs durumdayım beklentim yok ogretmenlk ben stajer öğretmenlik dersanede ve vekil geçici öğretmenlik lisede yaptım hocam anadolu üniversitesi aöf türk dili edebiyatı lisans mezunuyum
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.