Şimdi Ara

356.Dönem 2.Grup(EYLÜL 2014) Çıkanlar Burada Toplanıyoruz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
4
Favori
11.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani hangi kartın olursa olsun askeriye senin adına ziraat de hesap açıyormuş ve sana kartı veriyor er yada geç. Zaten oraya giderken ona bel bağlayarak gitmeyeceğiz nakit de bulunduracağız yanımızda elbette geliyor yani. Bilgim bu yönde. Aynen senin dediğin gibi biliyorum ben de PTT kart yol harcamaları yatıyor Ziraat kart ise maaşlar yatırılıyor ama yanlışım varsa doğru bilen biri lütfen düzeltsin.
  • tekrar teşekkürler. e-devleti de kısa süre içinde düzeltirler o zaman sülüs alabilme tarihini de 3 eylülden erkene çekerler. hadi inşallah bu çok güzel bir haber oldu. ne kadar erken o kadar iyi(benim için).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

Tarihler değişti 10-12 eylül sevk tarihi.

hocam bilgi nerden yazılı bir yer varmı
  • jeolog89 kullanıcısına yanıt
    Yani.elbet bulundurmak lazim
    Yerim belli degil ama ben icinde 200 lira olan en para card alacagim yanima 10'ar liradan olusacak 50 lira kagit para ayrica bol bol bozuk alacagim yalniz bozuklari nasil tasimak lazim onu daha dusunmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 13 Ağustos 2014; 18:49:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl sevk tarihi degisti yaa.. nezaman sulusler alincak ozaman??
    Ya boyle sacmalik mi olur yaa ciddi diyorum,17 19 arasi diye millet ona gore ayarladi kendini sonucta,isini,gücünü,biletini..
    Çoçuk oyuncagi gibi degistiriyolar kendi kafalarina göre.. olcak iş değil gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank08

Nasıl sevk tarihi degisti yaa.. nezaman sulusler alincak ozaman??
    Ya boyle sacmalik mi olur yaa ciddi diyorum,17 19 arasi diye millet ona gore ayarladi kendini sonucta,isini,gücünü,biletini..
    Çoçuk oyuncagi gibi degistiriyolar kendi kafalarina göre.. olcak iş değil gercekten.

Hiç sorma yaw uçak bileti almıştım ucuz diye şimdi 12sine almaya kalksam iki katı gelde çık işin içinden Ankarayı aradım 10-12 Eylül oldu dedi ama hala yazılı birsey bulamadım bulan arkadaş olursa paylaşsın
  • bu belirsizlik hiç yakışmıyor.arkadaşlarım gittiği için bir süredir takip ediyorum geçmiş dönemleri,bu kadar problemli bir dönem olmadı sanırım.askere alım başvuru tarihleri,yerlerin açıklanması,1. grubun 4-5 defa tarihinin değiştirilmesi,bizdeki belirsizlik..çok can sıkıcı.
  • Internette bir bilgi varmi kesin olarak? Ayrica 3 eylul olan sulus alma tarihide bu sebeple biraz geri alinmasi lazim..
    Ama bu ciddi anlamda sinir bozucu bir durum,nasil bir ülkede yaşar olduk artık biz ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 13 Ağustos 2014; 19:43:58 >
  • quote:

Internette bir bilgi varmi kesin olarak? Ayrica 3 eylul olan sulus alma tarihide bu sebeple biraz geri alinmasi lazim..
    Ama bu ciddi anlamda sinir bozucu bir durum,nasil bir ülkede yaşar olduk artık biz ya..

nette henüz bir duyuru yapılmış degil
  • kastamonu 2. grup DH uyeleri nasil haberlesecegiz orada nedir durum binlerce adam olacak
  • quote:

Internette bir bilgi varmi kesin olarak? Ayrica 3 eylul olan sulus alma tarihide bu sebeple biraz geri alinmasi lazim..

AGUSTOS 2014 celbi evlere senlik oldu
    kanli canli helecanli boyle gecsin elektrik sayaci gibi catir cutur atsin safak mubarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ziraat kartı geç geliyorsa skıntı olmaz mı ? Asker maaşlarımız o karta mı yatırlıacak ? PTT kart da gecikebiliyormuş ? Bu nasıl iş anlamıyorum
    PTT kart yol harcamaları yatıyor Ziraat kart ise maaşlar yatırılıyor deği mi ? Ptt kartım var diyelim o hesaba yatırılmasın istesem olur mu ?

Kastamonuda 2 bankanin ATMsi bulunuyor , isbank ziraat
    pttbank atmsi istanbulda ptt onleri disinda nerede pek gormedim, o yuzden dert etme, orada kart basar verirler, cebinde para olsun -cok degil 100tl- yeterli gelir. varsa kredi kart iyi olur
  • kantinlerde pos cihazları oluyorsa çok iyi.Askeri birliklerde hemen hemen hepsinde oluyormuş cihazlar.
  • 10 12 eylul muhabbetini netlestirebilen var mi?

• 1-2 gun bekliyelim bakalim..

• sertachor S kullanıcısına yanıt
    Malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeappa

kastamonu 2. grup DH uyeleri nasil haberlesecegiz orada nedir durum binlerce adam olacak

Bu zor olucak gerçekten =)
  • Arkadaşlar Şubeyi aradım tam olarak öğrendim 12 aylık Er olanlar 10-12 Eylül sevk tarihleri , Kısa dönem asker olacak arkadaşlar 17-19 Eylül yani bizimki degişmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysahip

Arkadaşlar Şubeyi aradım tam olarak öğrendim 12 aylık Er olanlar 10-12 Eylül sevk tarihleri , Kısa dönem asker olacak arkadaşlar 17-19 Eylül yani bizimki degişmedi

Ben kısa dönem mi diye sormamıştım değişmediyse sevindim valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janissary.

quote:

Orijinalden alıntı: bysahip

Arkadaşlar Şubeyi aradım tam olarak öğrendim 12 aylık Er olanlar 10-12 Eylül sevk tarihleri , Kısa dönem asker olacak arkadaşlar 17-19 Eylül yani bizimki degişmedi

Ben kısa dönem mi diye sormamıştım değişmediyse sevindim valla.

Valla bende sevindim uçak bileti almıştım boşa gidecekti iyi oldu böylesi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.