Şimdi Ara

356.Dönem 2.Grup(EYLÜL 2014) Çıkanlar Burada Toplanıyoruz (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
4
Favori
11.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evett gençler.. 354. dönemm tezkere almışş bi insan olarak sizlere sorularınızda yardımcı olmak için burdayım =).. eğer hala buralardaysanız size tek tavsiem özgürlüğün taını çıkartın :D
  • Beyler benim yol ücreti hala yatmamış, aynı durumda olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahaccci

Evett gençler.. 354. dönemm tezkere almışş bi insan olarak sizlere sorularınızda yardımcı olmak için burdayım =).. eğer hala buralardaysanız size tek tavsiem özgürlüğün taını çıkartın :D

bayramlarda askerde ne olur
    kurban bayraminda acemi birligindekiler ne yapar
    izin alinabilinir mi ?
  • 355 dn. Hızmet muhafız bolugu kastamonu safak41 bekliyoruz ustası kastamonu OLANLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ustayı sabırsızlıkla bekliyorum.
  • mrb arkadaşlar.Sizlere bir kaç sorum olucak.Kasım için işlemleri başlattım.Muayene falan hepsini oldum.En son askerlik şubesınden bana 2 kagıt verdiler.Yedek subay adayı olarak yazıyor kağıtta.E devlet tarzı bısey dedi ordan öğrenirsin falan tam hatırlamıyorum.
    Bu aşamadan sonra yapmam gereken neler.Edevlete gireyim dedim şifre istiyor.Mecbur bu şifreyi alıcaz mı?
    Kasımda diye pek bakmadım kımseye de ısey sormamıştım bir aksilik olsun istemiyorum
  • Grandgustin G kullanıcısına yanıt
    Universite mezunlarının hepsinin kağıdında Yedek Subay Adayı yazıyor merak etmeyin.
    E-devlet şifresi Sonuçlar açıklandığında yerinizi öğrenmek için ve Sevk zamanında Sulusu kendiniz çıkartmanız içindir (tabi Askeriye dışında başka işlemler içinde kullanılabiliyorsunuz E-devleti)
    Şifreyi gidip Ptt den alıyorsunuz,size zarfla beraber veriyorlar ..

Ama yok E-devlet şifrsi almak istemiyorsanız,yerinizi öğrenmek ve Sevk zamanında Sulus almak için Başvurduğunuz şubeye gitmek zorundasınız
  • Bende sızın ustaya gecmenızı sabırsızlıkla beklıyorum. Sız geldıgınızde benı orada bulamayacaksınız :)
  • gursoy3387 kullanıcısına yanıt
    güzel bir devir teslim töreni yapmamız lazım o zaman sana ;)
  • 20 Eylül'de saat 13 13.30 gibi otogarda olacak varsa buluşup birlikte kısa bir şehir turundan sonra birliğe teslim olabiliriz
  • İskenderun deniz egitime dusenler 20 gunluk tatile hazirlansin. Atarsa 81

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jeolog89 kullanıcısına yanıt
    Benı bandoyla ugurlayın. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursoy3387

Benı bandoyla ugurlayın. :)

Bando yok ama davul zurna daha bulunabilir duruyo bu şartlarda :)
  • devrelerim atlet külot alma fanila boxer al diyen var tam tersini diyen var ? sizler ne yaptınız ? denetlemelerde sıkıntı yaşamayalım vakit daraldı ..
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    fanila boxer aldım ben yani bana da burda askerlik yapan arkadaşım söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeolog89

fanila boxer aldım ben yani bana da burda askerlik yapan arkadaşım söyledi.

tamamdır sıkıntı yoktur o zaman doğru almışım
  • jeolog89 kullanıcısına yanıt
    Burda ustaya gıden acemılerı kapıda bandoyla ugurluyorlar.. Gecıs torenı gıbı :)
  • Selam arkadaslar intte arastırma yaparken gördüm bu konuyu hemen foruma uye oldum bende cogunlukta olan gibi
    KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONU acemi birlik
    Usta birlik BURSA İL JANDARMA Ben Kütahyalıyım Kütahya cıkan arkadaslara kafasına takılan konularda yardımcı olabilirim herkese şimdiden hayırlı teskereler dilerim
  • tanbarisaydin36 T kullanıcısına yanıt
    sende erken gıtmıssın bende 18de gelıcem ogle mutevellıt otelde kalıyorum .. benım acemı bırlık Kastamonu usta bırlık Kırıkkale benımle aynı olan yokmu yaw..
  • Neler aldınız yanınıza arkadaşlar ya da bir listeniz var mı neyi mutlaka alalım?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.