Şimdi Ara

353. KD - Antalya(Merkez)3. Piyade Eğitim Tugay (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
4
Favori
25.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sLevenTr

ben 6 kasym ak?am 5 de antalyada olucam ankaradan uçak bileti aldym 5 den sonra teslim olmayy sormu?tum telefonla birli?e sorun olmaz demi?ti ama pek bilen biri gibi gelmedi. Sülüsümü almadan böyle bi?ey yaptym büyük ihtimal sülüsümde 6 kasym sabah 10 a kadar diyecek. umarym bir sorun olmaz

valla devrem okuduğum oraya giden arkadaşa sorduğumda saatti tarihi geçirmemeye dikkat et ilk günden takmasınlar dedi yani illaki gününde gidenle gününde saatinde gitmeyenin arasında bir fark oluştururlar çünkü sülüsü verince orda bakıp bölüğümüzü belirliyorlarmış yani aslında daha önceden bellimiş ama oraya gidip sülüsü verince geldi anlamında kağıt veriyorlarmış ee oradada saatin yazıcak büyük ihtimalle inş.sıkıntı olmaz

• _mustang_ kullanıcısına yanıt
    Bircan Deliktaş - bircanes
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:02:24 >
  • Ersin Alkan
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:02:28 >
  • Beyler bu acemilik kaç gün?
    Emin Şaşıoğlu - delici1
  • Yunus ÖZYANIK , istanbul'dan geliyorum ben de.
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:02:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delici1

Beyler bu acemilik kaç gün?
    Emin Şaşıoğlu - delici1

21-28 arası bir şey devrem net bilmiyorum
  • ERKAN ÜRKMEZ mnykrll
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:02:35 >
  • bircanes B kullanıcısına yanıt
    Bircan devrem acemilik 21 gunmu ?
  • _mustang_ kullanıcısına yanıt
    Deniz Barış Karaoğlan-Gaziantep

usta birlik adana-seyhan
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:02:39 >
  • antalyayı bilen arkadaşlarım biz tam olarak nerede ineceğiz fikri olan var mı
    yani otogarda indikten sonra hangi servise binsek acaba
    3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı tam olarak nerede bulunmaktadır
  • ÖZKAN SARGIN - UŞAK
  • Otogardan askeriyeye ulaşmak için 2 seçeneğiniz var beyler
    -Ya geldiğiniz firmanın servislerine biner meydan(inceniz yerin ismi meydan ki servis şöförüne dersiniz sizi indirir) da inersiniz ve bir daha otobüse veya dolmuşa binip askeriyeye gelirsiniz,bu ihtimalde servisten indikten sonra durakta sorarsınız şöförlere zaten herkes rahatlıkla biliyor orayı çok rahat yardımcı olurlar ve otobuse bindikten sonra 10 dakikaya askeriyedesiniz,tabi meydandan bindikten sonra
    -2. yol ise otogardan tramvaya binersiniz o da sizi meydan da(meydan son duraktır tramvayın) indirir yine dolmuş veya otobuse binersiniz 10 dakikaya askeriyeye gelirsiniz

Havaalanı için ise,havaalanından 2 tane otobus kalkıyor şöföre sorun askeriyeden hangısı geçiyor diye ve orada söylemesini isteyin 20 dakikalık bi yolculuktan sonra askeriyedesiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delici1 -- 29 Ekim 2013; 11:09:41 >
  • Eğitim Birliği 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 58 İNCİ P.EĞT.A.K.LIĞI 2 NCİ P.EĞT.TB.KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ / BURDUR

Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin her zaman

Enes ALTUNCU / maestrolog
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:04:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delici1

Otogardan askeriyeye ulaşmak için 2 seçeneğiniz var beyler
    -Ya geldiğiniz firmanın servislerine biner meydan(inceniz yerin ismi meydan ki servis şöförüne dersiniz sizi indirir) da inersiniz ve bir daha otobüse veya dolmuşa binip askeriyeye gelirsiniz,bu ihtimalde servisten indikten sonra durakta sorarsınız şöförlere zaten herkes rahatlıkla biliyor orayı çok rahat yardımcı olurlar ve otobuse bindikten sonra 10 dakikaya askeriyedesiniz,tabi meydandan bindikten sonra
    -2. yol ise otogardan tramvaya binersiniz o da sizi meydan da(meydan son duraktır tramvayın) indirir yine dolmuş veya otobuse binersiniz 10 dakikaya askeriyeye gelirsiniz

Havaalanı için ise,havaalanından 2 tane otobus kalkıyor şöföre sorun askeriyeden hangısı geçiyor diye ve orada söylemesini isteyin 20 dakikalık bi yolculuktan sonra askeriyedesiniz

otobüs firmasının servisi acaba askeriyenin önünden geçmez mi devrem meydan da mı inmek gerek
    ayriyeten bizim tugayın ismi 3. piyade eğitim tugayı değil mi yani başka ismi yok
    zira bizim tugaya bağlı 2 yer daha varmış ya ondan soruyorum yanlışlıkla burdura gitmeyelim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.