Şimdi Ara

353. KD - Antalya(Merkez)3. Piyade Eğitim Tugay (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
4
Favori
25.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gosterime

ilk mesajım buraya olsun

Eğitim Birliği : 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği : K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 6 NCI ANA BKM.MRK.K.LIĞI DES.GR.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR

serhat erman

Kardeşim benimde balıkesir merkez. Edok okullar komutanlığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sLevenTr

quote:

Orijinalden alıntı: bircanes

quote:

Orijinalden alıntı: _mustang_

bana 65 lirayı devrem manisa dan verdiler

tren hesabı yapıyor diyorlar ama ben ankaradayım bana kaç para verirler aceba bnm uçak maliyeti 74 oldu üstünü istemem canım 75 lira versinler :)

Devrem bileti cok uygun bulmussun saati de guzel ben de ankaradayim twitterden takiplestik zaten.sulus belgeni aldin mi kacinda teslim yaziyor ben daha almadim ama 6 kasim saat 5 antalya havaalaninda olucam artik 6 7 gibi teslim olurum

devrem ben sonuçlar açıklanınca direkman baktım en ucuz bilet ayın 5 inde 14.15 de var hemen aldım sülüsü almadım daha büyük ihtimalle pazartesi alıcam ama tahminim teslim tarihi son 6 kasım 2013 saat 10 olucaktır ben bi gün önce teslim olucam aynı şey kaanus adlı devremlede aynı uçaktayız beraber teslim olucaz

• Benide ekle kardeş

acemi : 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

usta : K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 5 İNCİ ANA BKM.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA YENİMAHALLE / ANKARA

sınıf : bakım

Burak Çavuşoğlu
  • beyler acemiliğe evde kullandığımız boxerlardan getirecek misiniz,sorun olursa çıkartmayız çantadan usta birliğinde kullanırız ?
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 20:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

beyler acemiliğe evde kullandığımız boxerlardan getirecek misiniz,sorun olursa çıkartmayız çantadan usta birliğinde kullanırız ?

yok devrem ben direk asker donunu giyip geleceğim
  • Yanımızda 10kuruş, 25kuruş getirmeye gerek var mı? yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

Yanımızda 10kuruş, 25kuruş getirmeye gerek var mı? yok mu?

makineden çay kahve vs içme alışkanlığın varsa bolca getir devrem öyle diyorlar
    benim bu alışkanlığım olmadığı için getirmeyeceğim
    onun haricinde girişte zaten akıllı kart verecekler paranı ona yükleyeceksin
    kantinden akıllı kart ile alışveriş yapacaksın devrem
    durum budur
  • benim acemilik de Antalya merkez cikti devreler :-) orda bulusuruz artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ylmz -- 31 Ekim 2013; 13:09:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: internetkurdu

benim acemilik de Antalya merkez cikti devreler :-) orda bulusuruz artik.

liste yapıyoruz devrem istersen katıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 13:14:47 >
  • acaba hepimizi aynı yatakhaneler mi verecekler yoksa sınıf sınıf ayıracaklar mı
    topçu, bakım vs gibi
  • ben de varım beyler
    acemi: 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA
    usata : K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 1 İNCİ ANA BKM.MRK.K.LIĞI KH. / SAKARYA ARİFİYE / SAKARYA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerr2

ben de varım beyler
    usata : K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 1 İNCİ ANA BKM.MRK.K.LIĞI KH. / SAKARYA ARİFİYE / SAKARYA

devrem askerde birbirimizi bulmak için isim soyisime göre liste yapıyoruz katılmak istersen
  • quote:

quote:

ben de varım beyler

devrem askerde birbirimizi bulmak için isim soyisime göre liste yapıyoruz katılmak istersen

ilker murat Kılıç. 6 sı saat 10 a kadar teslim olmam gerekiyormuş
  • liste yenileniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _mustang_ -- 31 Ekim 2013; 21:11:41 >
  • quote:

quote:

quote:

ben de varım beyler

ilker murat Kılıç. 6 sı saat 10 a kadar teslim olmam gerekiyormuş

aynen benim öyle devrem
  • antalya ya manisa dan gidecek olan var mı devrelerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baskanım10

quote:

Eğitim Birliği : 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği : K.K.LOJ.K.LIĞI BKM.K.LIĞI 6 NCI ANA BKM.MRK.K.LIĞI DES.GR.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / BALIKESİR MERKEZ / BALIKESİR

serhat erman

Balıkesir/Merkez Benim il iyimiş sanslısın hocam...

hocam seni bulmuşkn sorayım :) havalar nası olur kışın balıkesir'de? ayrıca 6'ncı ana bakım merkezi komutanlığı hakkında bi bilgin var mı? internette hiçbişey bulamadım ben.

Merkez oldugu için bana yaklasık 120Km uzakta 1.30saat sürüyor. Sınav zamanları giderdim...Kışları soguk olur ama uzun sürmez tahminim 3-4 ay...(zaten o zamanda askerlik biticek hocam desen haklısın :D)pek -lere düşmez.Birlik hakkında bilgim yok yakında olsa gider sorardım wallah :(

• yav çoğu kişi aynı yerde yapıyor acemilik ustalığını
    bizi niye dağıtıyorlar yeaaah
  • Sonunda aldım bende sülüsü çarşamba saat 10 verdiler banada :))) Büyük ihtimal salı gelip orada kalıp çarşamba teslim olacam arkadaşlar... Varmı başka çarşamba erken teslim olacak ? Bence salı ve çarşamba katılacaklar listesi yapalım :))
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.