Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.764
Cevap
124
Favori
1.327.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efe180609

arkadaş sen neye göre 79 diyorsun anlamadım. Bilmediğimiz bir şey mi var. Benim sulus 12 ağustos 1 günde yol izni atarsa düzce 81 diyorum. Bir açıklama yapar misin.

cıkacaggın gunu neden sayıyorsun dogan gunes.. Evdesın ztn..

Atarsa 78

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şafak 80(osmaniye )atarsa 79(kilis )

• Hey gidi Osmaniye Not : ben böyle bölük komutanının ....

• atarsa 79 :) kıbrıs güzelyurttan tüm tertiplerime selamlar. Kıbrısta günler baya yorucu ve zor geçiyor özellikle sporu, Türkiye'de kalan arkadaşlar spor tüm birliklerde var mı? yoksa Kıbrıs'a mahsus bir şey mi? özellikle tam teçhizatlı 3 km koşu.... birde komutanların kısa dönemleri ezme sevdası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4200

atarsa 79 :) kıbrıs güzelyurttan tüm tertiplerime selamlar. Kıbrısta günler baya yorucu ve zor geçiyor özellikle sporu, Türkiye'de kalan arkadaşlar spor tüm birliklerde var mı? yoksa Kıbrıs'a mahsus bir şey mi? özellikle tam teçhizatlı 3 km koşu.... birde komutanların kısa dönemleri ezme sevdası...

Genelde kıbırs öleymiş kardeşim spor faaliyetleri fazla orada, Türkiyede kimi yerlerde aynı olabilir ama bi çok yerde oradakiyle karşılaştırılamaz bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

Selam arkadaslar 87 batı derken 3 gün mazeret izni gibi bişeyler okudum ne kadar doğruluğu vardır bilenler ?

Arkadaşlar mazeret izni 3 gün olmakla birlikte kulanacağımız toplam izinin içindedir. Yazıcı olduğum için biliyorum. Daha geçen uzun dönem biri 27 gün izin kullanmıştı 3 gün mazeret izni kalmıştı komutan kullandırtmadı, ola ki ilerde ailenden biri vefat eder ise o zaman kullanırsın diye. Normal şartlarda pek kullandırtmıyorlar ama askerliğiniz az kalmış ise kullanabilirsiniz. Ya da en sona T.M.İ olarak(Terhis Mahiyetinde İzin şeklinde) de kulanabilirsiniz.
  • Beyler Şafak 78 (Bügün 79 batıyor) Hani zorunuza gitmesinnnn : )))))

Torunlar da gelşmek üzere, 3 hafta sonra : ))) Gelsinler de, koğuş gazino su dolu, paspas bekliyor : ))) Karavanaya adam lazım : ))) Garajlar, kuleler nöbetçi bekliyore :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: direnay

Beyler Şafak 78 (Bügün 79 batıyor) Hani zorunuza gitmesinnnn : )))))

Torunlar da gelşmek üzere, 3 hafta sonra : ))) Gelsinler de, koğuş gazino su dolu, paspas bekliyor : ))) Karavanaya adam lazım : ))) Garajlar, kuleler nöbetçi bekliyore :))))

ben bizimkileri gordum konuştm bile hehe 1 4 nobetindn selamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panda34

Şafak 88 ... 352 kd'yim 7 gün dağıtım izni kullandım. Şu 10 günü geçirmeseler sevkleri 12 ağustosa atmasalar sınavın kaldırılmasından dolayı 78 gün sayacaktık neyse alıştık artık bi 10 gün fazla yaparız. 6 şubat 2014 sabahı özgürüm

12 gün konusu henüz kesin değil
  • Atarsa 105. Eylül grubu
  • Torunlar gelsin artık 3 hafta zor bekliyoruz . Daha 3 Nolu kuleye gece nöbetçisi lazım özellikle 3-5 nöbetine...

• hahahaha adamları korkutmayın beyler : bu arada şaka falan da 80 batıyor kardeşlerim kim derdi ki 80 batacak diye

• gereksiz gereksiz, karaktersiz uzun dönemler gibi devrecilik yapmaya ne meraklıymışsınız.. sizde böyle düşünüyorsanız pes doğrusu
  • Benim yazdığımın korkulacak bir yönü yok . Torunlar gelince biz nöbetten düşemiyoruz burada zaten sadece geç sıra gelir her geç hücum yeleği g3 kompozit başlık tan sıkıldım da Arada uyurum bari ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

gereksiz gereksiz, karaktersiz uzun dönemler gibi devrecilik yapmaya ne meraklıymışsınız.. sizde böyle düşünüyorsanız pes doğrusu

Halbuki bu toruncuklarımıza biz hiç devrecilik yapmadık beyler gelenler düşman değil tertip dediğiniz kişiler.

Zulüm göstermeyinki zulüm görmeyesiniz yoksa gelir oraya devreciliğin has kralını yaparım kim olursa
  • KD ler birbirini kollayacakken devrecilik haa , ayıp ayıp

benim bir altdevrem gelsin , ona kebaplar ısmarlayacağım ben , biletim geldi diye
  • quote:

Torunlar gelsin artık 3 hafta zor bekliyoruz . Daha 3 Nolu kuleye gece nöbetçisi lazım özellikle 3-5 nöbetine...

o kadar adam var ama nobete cikacak asker yok anlamiyorum ben bu isi devre

• bingöl kiğı dan herkese selamlar. buraya gelecek olan kısa dönem arkadaşarı merakla bekliyoruz :) atarsa 78:)

• quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

bizler ustaya başlarken siz şafak 10 diyeceksiniz , harbi sinir bozucu benim açımdan

kaçırdık güzelim Ağustos celbini

bu saatten sonra benmi dusuneyim

zoruma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: 352.Dönem

quote:

Torunlar gelsin artık 3 hafta zor bekliyoruz . Daha 3 Nolu kuleye gece nöbetçisi lazım özellikle 3-5 nöbetine...

o kadar adam var ama nobete cikacak asker yok anlamiyorum ben bu isi devre

İçtimada 20 kadro var nöbete yazmaya gelince10 kişiyi bulamıyoruz ben de anlamıyoru nasıl oluyor ...

• 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.