Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (699. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.641
Cevap
137
Favori
685.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aslantas_14

quote:

Orijinalden alıntı: silici4190

quote:

Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi KASTAMONU 5'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/GÖLKÖY
    GÖLKÖY KASTAMONU
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/AĞRI
    AĞRI

Allah yardımcımız olsun şimdiden. Başka ağrı varmıydı?

tertip bende ağrı merkezdeyim. 12'nci Mknz. P. Tug. MEBS Bl. K.lığı. Sınıfım muhabere. aynı kışla mı acaba bizim yoksa farklı mi. bende başka giden yok sanırım benim birliğe

farklı tertip jandarma komutanlığı diyor benimki benden başka da giden yok herhalde...

sende bendensin o zaman yalnız biz olcaz herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhkara

Kimlik Numarası xxxxxxxxxxxxxx
    Aday Numarası xxxxxxxxxxxxxx
    Adı ve Soyadı Ayhkara
    Baba Adı xxxxxx
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı TANK
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MEBS Okl. ve EM K.lığı
    MAMAK ANKARA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri Zh. Brl. Okl. ve Eğt. Tüm. Loj. Des. K.lığı Emn. ve Mhf. Bl. K.lığı
    ETİMESGUT ANKARA
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar MEBS Okl. ve EM K.lığı (MAMAK/ANKARA) NA KATILINIZ.
    Broşür Birlik bilgilendirme broşürüne ulaşmak için tıklayınız

arkadaşlar çok şükür, allah yüzümüze güldü, inşallah herkesin gönlüne göre olmuştur:) önce mamak sonra Etimesgut olanlarla haberleşelim :)

Kardes benim de ayni once mamak, sonra etimesgut tankci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koskoca forumda sadece benmi yalnız gökçeadaya düştüm :(
  • sayfalara tek tek bakamadım ama.

izmir narlıdere ye yada

15. piyade cavus eğitim samsun a dusen varmı. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_chicco

Ben de forumu her zaman takip ederim ama hemen hemen hiç yazmadım :) Bu arada ben de kısa dönem olarak yapacağım.
    Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi MEBS Okl. ve EM K.lığı
    MAMAK ANKARA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 58'inci Top. Tug. 1'inci Top. Tb. 1'inci Bt. K.lığı
    POLATLI ACIKIR ANKARA

Uzun istemiştim ancak kısa çıktı. Hayırlısı böyleymiş. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Biri daha acıkır çıktı :)) Kardeş bölükler farklı bile olsa 3 arkadaş mamakta acemiliği bitirdikten sonra beraber acıkıra hareket ederiz. Acıkır kışlası ile ilgili fazla bilgi yok kendimizi süprizlere hazırlayalım .)
  • J.GN.K.LIĞI DES.KT.GRP.K.LIĞI/ANKARA BAKANLIKLAR ANKARA

Beyler burası ile ilgili bilgisi olan var mı? Nedir, ne yaparlar vs gibisinden..
  • quote:

Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi KASTAMONU 5'İNCİ J.EĞT.A.K.LIĞI/GÖLKÖY
    GÖLKÖY KASTAMONU
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/AĞRI
    AĞRI

Allah yardımcımız olsun şimdiden. Başka ağrı varmıydı?

tertip acemide birlkteyiz ustada ankara'dayım ben
  • kastomu gölköy düşen arkadaşlara slm orda görüşmek üzere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolGS

quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Arkadaşlar ucuza bulmazsanız sivilden don atlet almayın gittiginiz yerden bolca alırsınız.
    Pudra kesin götürün.
    Krem kesin götürün.
    Not defteri kalem vs.
    Omuz vatkası alın 2 tane botlara koymak için,botunuzu muhakkak 1-2 numara büyük alın.
    Gideceginiz yere göre kaliteli içlik alın.
    Kontor kartı alın bol bol sıkıntı cekebilirsiniz.Kontor kartı yerine bu asker kart vsv varya onlardanda alabilirsiniz,daha ucuza konusursunuz.
    Bizde kimse don atlete bakmıyordu ne acemilikte ne ustalıkda her renk don atlet giyiyorduk sorun olmuyordu.Sizlerede bakacaklarını sanmıyorum.
    Askerliğin rezilligini muhakkak çekmek lazım,anlatılmaz yaşanır derler ya o işte.Tabii nereye düştügünüzde önemli.:)
    Hepinize hayırlı teskereler.

Dostum traş takımı diş fırçası, diş macunu gibi şeylerimizi içine koyacağımız bir kutuda alalım mı sence?

Diş macunu fırca vs alın ama gittiginiz yerin size dayatacagı bir canta olacak onu alırsınız.3 tane şeffaf elbise poşeti 3 tane metal askılık alacaksınız ama ordanda temin edersiniz. :)

Not: Acemiligim gölköy'dü merak eden varsa seve seve cevaplarım,biz çok sıkıntı çektik merak ettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmus61 -- 10 Nisan 2013; 11:07:32 >
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı BAKIM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 15'inci P. Eğt. Tug. Çvş. Eğt. Tb. K.lığı
    SAMSUN
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri K.K. Loj. K.lığı Bkm. K.lığı 1'inci Ana Bkm. Mrk. Des. Gr. Kışla Hiz. Brl. K.lığı
    ARİFİYE SAKARYA
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekaskan

kastomu gölköy düşen arkadaşlara slm orda görüşmek üzere..

a.slm tertip bizde ordayız ama bir liste yapsaydık ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

sayfalara tek tek bakamadım ama.

izmir narlıdere ye yada

15'inci P. Eğt. Tug. Çvş. Eğt. Tb. K.lığı SAMSUN, sanırım ben varım
  • sonuçlar açıklandı şimdiden 351.KD ARKADAŞLARIMA HAYIRLI TEZKERELER... HAYIRLISIYLA GİDİP GELELİM...

Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 5'inci Kor. 105'inci Top. A. 1'inci Top. Tb. K.lığı
    ÇORLU TEKİRDAĞ
  • 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA

K.K. Loj. K.lığı Ulş. K.lığı 2'nci Ulş. Ter. Brl. 2'nci Ulş. Ter. Bl. K.lığı
    İSKENDERUN HATAY

manisaya gidecekler bir konu açalım beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bujinkanbeyaz

quote:

izmir narlıdere ye yada

samusun otogara indin ordan servisle merkeze git merkezden de 2 numaralı sehir ici dolmusa binip (ya kırmızı yada yesil olması lazim rengi fiat scudo, doblo tarzı arabalar) bu tugaya gitmek istedigini soylediginde seni cok yakın biyerde bırakıcaktır.

ucakla gelirsende carsamba hava alanından samsun merkez servisine bin yine aynı dolmusu kullan.

bu sekilde cok rahat varıcaksındır gidicegin yere.

0362 440 15 54 gidicegin tugayın telefon numarası.

15. piyadenin bi amasya taburu bide samsun taburu var demekk isen samsuna dusmussun kardesim hayırlı olsun.
  • quote:

quote:

quote:

izmir narlıdere ye yada

samusun otogara indin ordan servisle merkeze git merkezden de 2 numaralı sehir ici dolmusa binip (ya kırmızı yada yesil olması lazim rengi fiat scudo, doblo tarzı arabalar) bu tugaya gitmek istedigini soylediginde seni cok yakın biyerde bırakıcaktır.

ucakla gelirsende carsamba hava alanından samsun merkez servisine bin yine aynı dolmusu kullan.

15. piyadenin bi amasya taburu bide samsun taburu var demekk isen samsuna dusmussun kardesim hayırlı olsun.

bilgiler için teşekkür ederim kardeşim :) samsundaki birlik hakkında fikrin var mı nasıl bir yerdir, tekrardan teşekkür ettim tarif için
  • Kuvveti : kara kuvvetleri komutanlığı
    sınıfı : İkmal
    İlk katılışı yapacağı yer : MEBS Okl. ve EM K.lığı
    Temel Eğitimi müteakip Katılış yapacağı Esas Birliği : 28. Mekanize P. (BARIŞ GÜCÜ) Tug. Loj. Des. K.lığı

hepimiz için hayırlı olsun arkadaşlar.
  • manisada birligi nasıl ulaşırız bileniniz varmı :) Manisacılar nerdesiniz :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

izmir narlıdere ye yada

bilgiler için teşekkür ederim kardeşim :) samsundaki birlik hakkında fikrin var mı nasıl bir yerdir, tekrardan teşekkür ettim tarif için

yerin nası oldugu konusudna hicbir bilgim yok kardesim ama skıntı yasıcagını sanmıyorum. usta birligin neresi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

quote:

Orijinalden alıntı: asarcık

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Manisa - 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı'dan İstihkamcı olarak acemiliğimiz kaç gün sürecek??

mayısın 3 üne kadar manisadayız. 3 cuma günü, büyük ihtimal o gün yemin töreni olur. 18 gün sürecek...

Hocam bilgi kesin mi? Ona göre uçak bileti vs. ayarlamak gerek.

uçak bileti olayını kıbrıs için erken yapma derim. ben de kıbrısa gidiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.