Şimdi Ara

350K - Hyundai i30 - Peugeot 308 - Opel Astra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aslında araclar yukarıda bahsettiklerimden birisi olacak. Yani bilinen C sınıfı Hb araclar.
    Otomatik olması şart.
    Araca göre ortalama bir km’de 2013 - 2015 arac bulunabiliyor bu fiyatlara.
    Benzinli araç istememe rağmen hem Peugeot hem Astra turbo benzinlilerinde sıkıntı olması, Hyundai tarafında ise atmosferik olması sebebiyle tercih etmeyeceğim gibi duruyor.
    Sorumsuzluk ilk koşul. Daha eski ama daha donanımlı aracı tercih etmem mümkün.
    En korktuğum sey sanziman. Her marka sorun çıkarabilir ama mimli oldukları icin Seat ve VW modellerini hic dahil etmedim. Zaten fiyatları yüksek.
    Cok zorlarsam 20 falan daha artar bütçe ama o kadar.
    Bir yardım edin bana. Teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Eat6 308 alabilirsin. Eğer çok fazla donanım istersen i30 veya ceed de güzel bir tercih olur.
    Dizel otomatik sorunsuz araçlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i30 yeni kasa alabiliyorsan dizel otomatik iyi olur. astra önermem 0 olarak 2016 model astra k dynamic aldım 25 binde satmıştım. 308 dizel otomatik ise oda güzel araç.

• 1.4 otomatik astra

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Seçeneklerde yok ancak Fiat Bravo 1.6 Mjet Dct öneririm. Bir yakınımda mevcut. Çok seri ve konforlu bir otomobil. Ciddi bir sıkıntısı yok diye biliyorum ancak araştırmanız faydanıza olur.

• 1.4 T + Sorunsuz tam otomatik şanzımana sahip bir Astra veya EAT6 Şanzımana sahip 308 .

Bu ikisinden biri bence.

• 2015-2017 civarı auris öneririm. Sizin tercih etmeyi düşündüğünüz araçların içerisinde en sorunsuzu, ayrıca 132hp valvematic motor hem lpg ile çok uyumlu hem de oldukça performanslı. Multidrives cvt şanzıman zaten çok konforlu ve sorunsuzdur. Bağımsız arka süspansiyon da var. Touch donanım bile çift bölge dijital klima, katlanır yan ayna vs. ayrıntılara sahip. Advance alırsanız anahtarsız giriş çalıştırma vs. geliyor. Tek dezavantajı bagaj bi tık küçük 350lt. 2015 ikinci yarısından sonra makyajlı kasa oluyor, özellikle iç mekan olarak makyajsıza göre çok daha şık.

• İllaki otomatik alacaksan cvt ya da tam otomatik al yoksa illaki cebinden cikar 5 10 lira   

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350-400 bandında araç bakıyorum ben de. Daha önce kullandığım için Peugeot 308 1.2 otomatik gayet konforlu ve kaliteli bir araç. Performans ve yakıt tüketimi çok iyi. 2017-2018 model bulabilirsin. Deneme sürüşü yapmanı tavsiye ederim.

• Astra 1.4T olabilir, şanzıman sorunsuzdur. Bakımları düzgün yaptığın sürece bir arıza vermez. 5 yıldır astra j 1.4t kullanıcısıyımi hiç arıza vermedi... Tek para harcadığım şey yakıt ve periyodik bakımları oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 8 Mayıs 2022; 23:16:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.