Şimdi Ara

350 TL'ye kadar GRAFIK TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlık belli, 350 TL'ye kadar Wacom markalı hangi tableti önerirsiniz?

• İntuos pen%touch.

Ancak kutudan yedek kalem ucu cikmiyo ve kalem ucu satan yer yok Türkiyede. Kalem uçlarıda çabuk bozuluyo. Sırf bu yuzden almaktan vazgeçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ya :/ Madem onu eliyoruz, başka bir seçenek var mıdır?
  • HHunterx H kullanıcısına yanıt
    Başlangıç aşamasında bamboo serisinden bir şeyler de alabilirsin. Çok profesyonel ileri düzeyde çizim ve renkleme olmadıkça intuos ile bamboo arasındaki fark pek anlaşılmaz. Zaten şu an yeni çıkan intuos nesili 300 liralık olanlar wacom un bambo serisini kaldırıp adını değiştirip tasarım açısından ufak tefek eklemeler yapmış hali. Normal intuos 4 veya intuos 5 in yerini kesinlikle tutmuyor.Teknik detaylarda basınç hassasiyetine bakarsan zaten görebilirsin.

İntuos manga diye çıkan yeni tabletle eski Bamboo serisiyle arasında çok fark yok bu yeni çıkan 300-350 liralık intuoslar eski intuosdan aşağı bir alet. Normal intuos 4-5 serisi açık ara görüntüsü tablette en iyisi. Ben hem intuos hem bamboo kullanan bir insan olarak başlangıç aşamasında bamboo ile başlanabilir. Şuan idareten bamboo fun pen touchla ile bir sürü çizim işi yapıyorum bir süredir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirilov

Başlangıç aşamasında bamboo serisinden bir şeyler de alabilirsin. Çok profesyonel ileri düzeyde çizim ve renkleme olmadıkça intuos ile bamboo arasındaki fark pek anlaşılmaz. Zaten şu an yeni çıkan intuos nesili 300 liralık olanlar wacom un bambo serisini kaldırıp adını değiştirip tasarım açısından ufak tefek eklemeler yapmış hali. Normal intuos 4 veya intuos 5 in yerini kesinlikle tutmuyor.Teknik detaylarda basınç hassasiyetine bakarsan zaten görebilirsin.

İntuos manga diye çıkan yeni tabletle eski Bamboo serisiyle arasında çok fark yok bu yeni çıkan 300-350 liralık intuoslar eski intuosdan aşağı bir alet. Normal intuos 4-5 serisi açık ara görüntüsü tablette en iyisi. Ben hem intuos hem bamboo kullanan bir insan olarak başlangıç aşamasında bamboo ile başlanabilir. Şuan idareten bamboo fun pen touchla ile bir sürü çizim işi yapıyorum bir süredir...

peki kalem uçlarını nerden alıyosunuz. benim önümde tablet almama tek engel bu şuan.

buarada yeni intuosların bamboolardan en büyük farkı daha ince hafif ve hacimce daha az yer kaplaması, kaleminin daha iyi olması. bu bile bamboo yerine intuos almak için bi nedendir bence :)

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Merhaba ucu eriyince e-baydan sipariş etmiştim baya önce. Hala geliyordur sanırım.Uçların erimesi çok uzun sürüyor...2-3 uçla rahatlıkla bir sene geçirilebilir.

Yok efenim zaten şuanki bamboo = yeni intuos olmuş. Asıl en kaliteli aletler arasında olan intuos 4-5=intuos pro olmuş. en son intuos 5 diye geçiyordu ismi. İntuos pro 750 liradan başlıyor gözüküyor. Ben intuos pro ile sadece intuos diye geçen alet arasında dağlar var demek istiyorum. Ama bu fark belli seviyede çizim ve renklendirme yapan kişiler için bir şey ifade ettiğinin altını çizmek istedim.

Eski intuos 4 ve 5
    serisinin fiyatı düşse bu yeni çıkan intuos manga aletlerden daha üstün aletler hala.Lakin satıştan kaldırıyorlar hep. Fiyat açısından yeni intuoslar bamboolların klasmanını devralmış olan uygun alet olarak karşımızda...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.