Şimdi Ara

350-410 bandında hangi arabayı alırdınız Tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu araba hakkında hiçbir bilgim yok açıkçası ama tavsiyenizden sonra araştırdım aslında hoşuma da gitti. Yarın bayileri arıycam bakalım 0 piyasası ne durumda sonra dediğiniz model üzerine yürümeye çalışıcam. Teşekkür ederim. 😊
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle. 0 konusunda ben de size katılıyorum. Teşekkür ederim değerli tavsiyeleriniz için 😊
  • StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    😔
  • Mini almayın hocam, pişman olursunuz gibime geliyor, ne alırsanız alın üzmez ama Mini almayın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • büdünün kaşı kullanıcısına yanıt
    HAHAHAHSHJD

• C segment arabaya 410bin iyiymis emegi geçenlere teşekkürler

• Floki Vilgerdarson kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a3-2020-model-sifir-913511546/detay

• Yeni kasa 1 alırdım heralde.

Eskiden bmwnin ici cok sıradan gelirdi ama bu yeni kasalar güzel duruyor ici sıkıcı değil. Goreceli seyler bunlar ama bence ic ve dis tasarimi güzel.

Seri ve atiklik açısından uzecegini hiç düşünmüyorum 118i performansi iyi bir arac, beklentiyi karşılayacaktır.

Şanzıman konusunda bmwnin kalitesi belli oldugu icin tercih ederdim.

Benim araçlardaki ilk kıstasım şanzıman. Cift kavrama sanzimanli bir araç almazdim. Kavraması bitti mi degisecek mi, yok ısındı mi yok mekatronik patladi mi bilmem ne dusunmek istemem ugrasamam. 116 kucuk geldigi icin arac degistirecekken, özellikle şanzıman olayi yüzünden gittim cvt honda sport plus aldim. Performansi iyi donanim olarak cok dolu. 280-300 bandinda su an gayet yeterli bir arac. Bir onceki aracim 116d idi, özellikle yalitim olarak bmwyi arıyorum ancak onun dışında bir eksikligini hissetmiyorum. 400-450 bandina cikacaksam yine tercihim bmw olurdu şu dönemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witwickyyy -- 21 Mart 2021; 13:14:14 >

• Bende geçem hafta aldım. 2020 model Peugeot 508 GT alabilirsiniz veya Allure

• Kesinlike 17-18 model 3.18i bakardım. Bir BMW’ye göre oldukça ekonomik ayrıca 20i’nin sorunlarından da arındırılmış safkan BMW motor taşıyor. 136 bg kafa karıştırabilir ama çok agresif kullanım tarzı yoksa gayet yeterli.
  • Clio5 için EDC al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret kac mesaj atilmis kimse de o fiyata golf 8 al dememis yahu

Bence passat alinabilir.

• 2015 model 1.20i

• electrun kullanıcısına yanıt

Zevkler, renkler ayrı tabi ama.Bu fiyata 1.5 tsi elegance passat en fiyat performans seçenek sanırım.Ancak arkadaşın isteği premium araçlar diye anladım ben o yüzden yazmadım.

• Pisikletçi kullanıcısına yanıt

Öncelikle teşekkür ederim ama kasası yeni yenilenmiş bir aracın eski kasasına bu paraları vermek istemiyorum açıkcası

• 1.5 tsi elegance passat 410 bine bırakıyorlar, bu bütçede benim tercihim direkt o olurdu.

• GLOCK-19 kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar,

Doğan kabak da video yayınlamış bugün onu da izledim araca ilgim arttı. Araç hakkında ne düşünüyorsunuz siz ne aldınız ne kadara aldınız memnun musunuz şimdiden teşekkür ederim.

• Gri G kullanıcısına yanıt

tavsiye için çok teşekkür ederim. Ama ikinci el bmw den korkuyorum.

• Direk Passat. Hem kalite hem de sıfır değer kaybı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.