Şimdi Ara

3230 lütfen sıyırmak üzereyim :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mevzu şu. telefona 3gp formatında ebru gündeşin videosunu yükledim. izledim. ancak telefon hafızasında olduğu ve çok yer kapladığı için onu hafıza kartına almaya çalıştım. ancak alamadım. aşağıdaki linkde yer alan konuyu okuyunca jeton düştü ilgili programı yükledim. ancak bu seferde yüklediğim video ortalıktan kayboldu (klasörlerim e atmıştım) hafıza durumundan dosyanın mesajlar içersinde olduğu 5341 kb. var olduğunugörüyorum. ancak dosya hiç bir şekilde ne mesajlarda nede galeri dosyalarında yok. ama telefon hafısazını 677 kb. boş alan hala duruyor. ne yapmalıyım kurtarın beni. işin kötüsü oyun ve program da yükleyemiyorum....

• format at bence tel sen onemlımı at format sıyırma kafayı ok
  • Galiba attığın program gelen mesajları hafıza kartı mesajları olarak ayarlamış..
    Daha sonra sen hafıza kartını çıkarıp taktıysan kaybolmuştur...
    Şimdi şunu yap.. Mesajlara gir, mesaj ayarlarına gir
    "diğer" kısmına gir kullanılan hafızayı memory card yap. Tekrar bak klasörlerine..
  • veya kullanılan hafızayı telefon hafızası yap bak.. İkisinden birindedir !!! İki hafızada da klasörlerim var. Mutlaka ikisinden birindedir.
  • Mesajlara gir, mesaj ayarlarına gir "diğer" kısmına gir kullanılan hafızayı memory card yap
    sorunda orda zaten. 3230 da onu yani hafıza kartını seçemiyorsun. o programı zaten onun için kurmaya çalıştım. diğer kısmında 2 seçenek var. mesaj kapasitesi ve mesaj kaydet diye bişi.

netice itibariyle yüklediğim her ne ise dosya yöneticisi yada tarzı başka bir programla yapılabilir diye düşünüyorum. yaw hayalet sanki adı var kendi yok cinsinden....
  • O zaman teldeki büyük ihtimalle msvDrivee programıdır. Onu sil, hafıza kartını çıkar tak.. Böyle yap ne yapalım başka olmaz...
  • belki bi dosya yöneticisi program ile yapabilrsin?
  • efileman yükle , bul de dosya ismini yaz ve bul , sonra cut +paste yap
  • arkadaşım bende de 3230 var ve benzer sorunu bende yaşadım
    şimdi önce file explorer (araştırırsan türkçesini dahi bulabilirsin) gibi bir dosya yöneticisi yükle sonra o programa göre c-system-mail klasörlerine gir 00001001_S gibi klasörler görüceksin o klasörlerin altında da 1,2,3,4,5,6,7,8,9,0,a,b,c,d,f klasörleri olacak. Senin mesajın veya videon klasörlerden birinde olacak. Sabırla hepsini arayacaksın. Eğer içinde çok ufak boyutlu bir dosya varsa o mormal mesajlarından biridir ama içinde başka klasörler varsa onlara da bak mutlaka videoyo mail klasörünün altında bulursun. tek tek denemen lazım. Dosyayı buluncada kopyala yapıştırla hafıza kartına taşıyabilirsin.
    son olarakta sana tavsiyem .3gp videoların kalitesi iğrenç eğer adam gibi izlemek istiyosan smart movie kur ve mis gibi div-x izle ok?
  • hafiza kartini bicimle bence en guzel yontem
  • f explorer veya benzeri bir program kur daha kolay olurwww.gosymbian.com dan son sürümü alabilirsin daha eskisinin türkçeside var ama türkçe olsa ne son sürümü indir arat bul bence daha önce dendiği gibi
  • ahmet kardeş. muhtemelen senin dediğin gibi bişiydi. ancak dün okadar kafayı taktım ki canıma minnet kurtuldum. tabi format atarak. allahtan tüm programları karta kopyalamışım. numaraların bir kısmını bt ile pc yükledim ama bir ok telefon numarası olduğundan tektek uğraşmadım. bir çok arkadaşımı harcamak durumunda kaldım.:) neyse ilginiz için teşekkür ederim. sorunumu hallettim....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.