Şimdi Ara

32 inç TV LÜTFEN YARDIM EDİN...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, 32 inç ld tv almayı düşünüyorum, aradığım özellikleri şu şekilde sıralayım;
    1-led tv mümkünse ince tasarım
    2-smart özelliği olacak
    3-wifi mutlaka olmalı
    4- görüntü kalitesi de tabiki olmazsa olmazlarımdan
    ACABA BU HUSUSTA BANA ÖNERİDE BULUNACAK ARKADAŞ VAR MI? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• litonline L kullanıcısına yanıt
    fazla seçenek yok. 900 lira civarında samsung 32h5570, LG32LB582V, vestel 32pf7070 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuaTT

fazla seçenek yok. 900 lira civarında samsung 32h5570, LG32LB582V, vestel 32pf7070 var.

Kardeş cevapların ve yardımın için teşekkürler, aslında bazı sitelerde daha farklı modeller var ama bende o sitelerin güvenirliğine güvenemiyorum, ünlü teknoloji ve elektronik marketlerde ise teknosa vs.. bahsettiğin gibi sadece bu yazdığın modeller var, çocuk smart tv ve wifi ile internet üzerinden çizgi film izlediği için benim için öncelik görüntü kalitesi ve smart tv si, sen bunların içerisinden bana hangisini önerirsin?
  • çok zor soru çünkü ben de karar veremedim. hangisini alsam diğeri aklımda kalacak. Akıcı görüntü için LG, geri kalan konular için samsung tercih edilebilir gibi geliyor bana.

lg'nin smart ve diğer incelemeleri için şu konuyu takip edebilirsin:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=81296005
    konunun sahibini de bu mesajdan haberdar ettim. gelip aydınlatır bizi inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.