Şimdi Ara

32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
13
Favori
10.256
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emretuna

Beyler 2 adet mi yoksa 1 adetmi birisi Açıklık getirebilir mi ?

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spike44 kullanıcısına yanıt
    Abi dalga mi geciyorsunuz anlamadım ama :D bu hıza iki flash bellek 50 TL iyi saçmalık olurdu o başlıkta 2 rakamı 'Oshumi 2' model olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkjester kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim ne zamandır sandisk extreme ile ilgili bir kampanya bekliyordum kısmet bunaymış
    64 gb'lık modeli 50 tictoc 20 bkm ile birlikte 34.99'a getirdim 5 tlde kargo sayarsak 40 liraya gelmiş oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel

Hocam çok teşekkür ederim ne zamandır sandisk extreme ile ilgili bir kampanya bekliyordum kısmet bunaymış
    64 gb'lık modeli 50 tictoc 20 bkm ile birlikte 34.99'a getirdim 5 tlde kargo sayarsak 40 liraya gelmiş oldu

Kardes aldığınız linki verebilir misiniz? selamlar
  • Konusu sonunda açılmış. Geçen 64lüğü n11 de 90 civarındaydı. Satıcıya şu soruları sormuştum. Anında fiyatı yükseltti. Verdiği cevaplar.

Pek güven vermedi. İhtiyacım olmadığı için almadım.

32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 7 Mayıs 2015; 20:25:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de sipariş verdim bir tane. gelince yorumlarımı yazacağım.
  • baranmyildirim B kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu merakla bekliyorum.Lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel

Hocam bkm sonradan mı düşüyor 20tl yi acaba. Ödeme ekranında göremedim çünkü 20tl düştüğünü mobilden ödeme yaptım. 64 lük aldım bu arada bende. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler

• batyaz kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın biraz geç oldu ama şimdi girebildim netehttp://n11.com/64-gb-toshiba-oshumi-usb-3-0-flash-bellek-P57232951

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedlEyel -- 8 Mayıs 2015; 0:47:49 >
  • Evet 20tl sonra iade ediliyor hocam ödeme ekranında düşüş olmuyor.

• @bdullah kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle ne sattığını bilmiyor arkadaş bu sebeple teknik bilgisi pek yok..
    yani ürünlerin orjinal olma ihtimali hala var :)

bu arada bkm express indirimi 20 tl haziranın 5 inden sonra veya 15 gibi yatacaktı diye hatırlıyorum...kampanya şartlarında yazıyordur bakmak lazım tekrar
  • Ürünü alanlar orjinal olduğunu söylemiş. Yazma hızı söylendiği gibi 100mb/sn ise orjinal mi diye düşünmeye gerek yok. Bu değer kaliteli usb 3.0 bellek markalarının bile ancak ve ancak "uç" modellerin ulaşabildiği bir hız.
  • 1 tanede ben aldim. İnsallah bkm de ilk 15000 de olurum :)

• mobil ödeme de paypal gözüküyor yardım
  • tuncayç20 kullanıcısına yanıt
    Hocam gg'de bkm yok n11'i tercih etmeniz lazım
  • RedlEyel kullanıcısına yanıt
    ok

bkm 20 tl verecek mi bakalım :(
  • 64 gb aldım gitti gidiyordan satıcı nazik ilgili birisi fakat kargoyu geç verdi kargolar yoğun dedi klasik mazeretler 1 gün gec vermesi benim 4 günüme maloldu ama bakalım
  • Sanalpazar'dan kombolarla bir 32'lik de ben aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 8 Mayıs 2015; 17:11:26 >
  • Arkadaşlar aynı satıcı sanalpazar'da satış yapıyo herhalde ben ordan aldım ürün açıklamasına aynı şeyleri yazmış kombo düşünenler için iyi bir fırsat gibi buda linki
    http://www.sanalpazar.com/32-Gb-Toshiba-Oshumi-Usb-3.0-Flash-Bellek__isp43828987
  • Benim ürün geldi..

N11 ve Sanalpazar linklerini sonradan gördüm , daha ucuza mal edebilirdim.. Lanet olası gittigidiyor..

Ürünün içinden garanti belgesi çıkmadı , kutusu garanti belgesi olabilir.. Multimedia Bilgisayar etiketi var arkasında.. Hız testleri orjinal olduğunu gösteriyor..

USB 3.0 - TEST :

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.