Şimdi Ara

32'Android televizyon tavsiye si

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 32" ekran telefondan internete bağlanacağım video izleyecegim wifisi olan ve Bluetooth lu bir TV arıyorum illa Android olmalı mı olursa ne olmalı yardım

• Android tv almanı önermem. Özellikle philipsten aman aman uzak dur. Philips android tv kullanıyorum, 3310 a sanki android yüklemişler gibi öyle bir hantal ki. Yazılınların çoğu ya servis dışı ya güncelleme gelmiyor. Kanal geçişleri 4 saniye. Aldığıma bin pişman oldum. Bence android tv yerine android tv box al
  • SM01_VXG kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler android tv box nasıl kullanılır hangi TV hangi model de çalışır hiç bilgim yok
    Ekran çözünürlüğünü HD full HD nasıl olsa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: leeeooon

Teşekkürler android tv box nasıl kullanılır hangi TV hangi model de çalışır hiç bilgim yok
    Tv nin hdmi çıkışına takılan bir tür android cihazı. İçinde wifi alıcısı, hafızası herşeyi var. Telefonun ekransız hali gibi düşünün.
    Onu çözdüm de görüntü kalitesi olarak HD iliği Bu cihaz verebilir mi yoksa televizyonun full HD olması HD olması önemli mi
    Televizyonda sıfırdan alacağım da o yüzden bu kadar çelişkide kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: leeeooon

Onu çözdüm de görüntü kalitesi olarak HD iliği Bu cihaz verebilir mi yoksa televizyonun full HD olması HD olması önemli mi
    Full hd desteklwyen tv boxlarına bakıcaksın. 4k yine destekleyen var. Zaten hd full hd destekliyor tv ler
  • Xiomi mı alacağım zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.