Şimdi Ara

3023 TL Greenote Akülü Elektrikli Süpürge, 23000Pa Güçlü Emişli Hafif Çubuk Elektrikli Süpürge 35 da (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
85
Favori
77.484
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayir bu baslik cikmiyor bu basligi ben ekstra olarak saticidan istedim gumruk vergisi karsiliginda gonderecegini soyledi
  • Tapta66 T kullanıcısına yanıt
    Valla üzdü bu hocam. Ben gelince sizin gibi isterim ve umarım bize de yollarlar.

• nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Baktım da bu bildiginiz gırgır hocam.

Ayrıca arkanızda garanti olarak amazon var daha ne olsun.

Siz bu ürünü tercih edebilirsiniz
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt

hangi kritere göre gırgır oluyor? Metrik bir kıyas verirseniz biz de anlarız

• nihilist76 kullanıcısına yanıt

Açıkçası benim için kullanıcı yorumları önemli. Başlıktaki ürün ile ilgili de bol miktarda yorum mevcut.

• spintirea kullanıcısına yanıt

Evet Hepa filtresi varmış hocam, ben de öğrenmiş oldum. Hatta 1 tane ekstra çıkıyor kutudan.

Şuan yakınımda olmadığı için fotoğrafını atamıyorum ama, youtube videosundan buldum.

Sanırım ürünün kutu içeriği değişmiş ve bu aparatı kaldırmışlar. Yine de satıcı ile iletişime geçmekte fayda var.

3023 TL Greenote Akülü Elektrikli Süpürge, 23000Pa Güçlü Emişli Hafif Çubuk Elektrikli Süpürge 35 da

3023 TL Greenote Akülü Elektrikli Süpürge, 23000Pa Güçlü Emişli Hafif Çubuk Elektrikli Süpürge 35 daBigC Vlogsyoutube
    In todays vlog we unbox the Greenote GSC50 Cordless Vacuum. After an unboxing we put this cordless vacuum to the test. See if this vacuum measures up versus our Dyson Cordless that we have used for years. Do you want to buy a Greenote GSC50 Cordless Vacuum? Buy one at this link! ~ https://amzn.to/3xaQ0bv Check out our merch at https://www.indulgeClothing.com Instagram - @BigCVlogs Twitter - @BigCVlogs Did you create Fan Mail? Or Do you have products you want me to test or review? Send them to the address below: P.O. BOX # 1043 225 Parkway 575 Woodstock, GA 30188 #Greenote #GreenoteCordlessVacuum #BetterThanDyson
    https://www.youtube.com/watch?v=g1DMfdAxa8I

Bu başlığın adı nedir

• momenty kullanıcısına yanıt
    Bed brush yatak basligi
  • Başlık için mesaj attım bunu yazmışlar

Sayın Müşteri, Ben Müşteri Hizmetleri Ekibinden Sherry. İletişiminiz için teşekkür ederim ve size hizmet etme fırsatı bulduğum için mutluyum. Yatak fırçasıyla birlikte gelen bir elektrikli süpürge almak istediğinizi söylüyorsunuz, değil mi? Bir önceki yatak fırçası, İşçi Bayramı için sınırlı miktarda bulunuyor, şu anda geçici olarak stokta yok. Size sunmayı çok istesek de, sunamayız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Elektrikli süpürgeyi aldığınızda ve içinde yatak fırçası olmadığını fark ederseniz, ürün versiyonunu teyit edebilmemiz için lütfen bize aldığınız beyaz HEPA filtrenin bir fotoğrafını gönderin. Son parti yatak fırçası üretildikten sonra size yenisini göndereceğiz. (Muhtemelen Temmuz başından sonra stoklarımızda olacaktır) İçtenlikle sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz. İyi günler dileriz! En içten dileklerimle, Sherry

Bu bahsi geçen başlık önemli bir detay mı? Ben forumda görmeden amazonda önüme çıkınca f/p duruyor diye sipariş etmiştim evdeki bozulduğu için. YouTube videoları falan f/p olmasini destekliyor ama bu başlık konusu önemli bir detay mı bilemedim

• Dniprosk. D kullanıcısına yanıt
    Ben de diger konudaki arkadaslardan bu baslikla koltuktan yataktan cok iyi toz cektigini duymustum. Bence cok onemli bi detay degil ben de bu basligini cikmayacagini bile bile aldim fakat bi sansimi denemek istedim 100-200 tl gumruk vergisi karsiliginda gondereceklerini soyleyince gondermelerini istedim. Basliksiz da gayet is goruyor

Ben de sizi görünce yazdım 300tl karşılığında gönderebileceklerini söylediler. Gümrük vergisi dahil fiyat mıdır bilmiyorum

Benim siparişin suan kargo aşamasinda.
    Talep etsem gönderir mi ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 2 Temmuz 2023; 11:57:43 >
  • Bu süpürge 1500'e satılmamış mıydı bir ara
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt

Yok hocam. Ben 26 Haziranda sipariş verdim hala kargolanmadı. Sordum yatak fırçasını ekler misiniz diye ama şimdi stok olmadığını belirtti. Yine de sorun ama benzer cevap alabilirsiniz.

• Bana böyle bir cevap yazdılar ama anlamadım. Şimdi, 300TL vereceğiz ve bize başlık mı gönderecekler? Buna gümrük vergisi de dahil olacak mı acaba?

Bu olayı önceden yaşayan birisi cevaplarsa çok mutlu olurum.

3023 TL Greenote Akülü Elektrikli Süpürge, 23000Pa Güçlü Emişli Hafif Çubuk Elektrikli Süpürge 35 da
  • 3023 TL Greenote Akülü Elektrikli Süpürge, 23000Pa Güçlü Emişli Hafif Çubuk Elektrikli Süpürge 35 da

Şu şekilde sipariş verdim. ithalat ücreti çok çıkıyor. Ürün 2k, ithalat depozitosu 872tl.

• befo B kullanıcısına yanıt
    Aynen benimde aynı tarih , hala kargolanmadı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.