Şimdi Ara

3000 TL BÜTÇE İLE SADECE KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar forumu yıllardır bu üyeliğim ile takip ederim bir kere bile yazmışlığım yoktur fakat
    bugün bir şey danışma güdüsüne düştüğümden sizlere danışmak istedim. En kaliteli bilgileri burada bulacağıma
    inanıyorum.

3000 TL dolaylarında sadece bir kasa toplamak istiyorum. (monitör,klavye,mouse,webcam dahil değil)

Neden toplamak istiyorum ?

Üniversite'de çıktığım yeni evde bir masaüstü bilgisayar kurup bilgisayar oyunlarına odaklanmak istiyorum.
    Aynı zamanda twitch,youtube gibi yerlerde oyun oynarken aynı zamanda yayın yapmak istiyorum.

bu bütçe ile yapabileceğim en iyi kasa sizce nedir ? 3-4 yıldır uzağım donanımdan.

• gtx 970
    i5 4460
    wd 1tb blue
    h81 Pro (200tl fiyatı var)
    8gb ram(kingston hyperx)
    550w PSU
    Deep Cool Tesseract-SW Mid Kasa

biraz aşabilir ama değer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür bir sistem olabilir, Vatan'dan topladım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 4 Eylül 2015; 8:16:21 >
  • bu bütçeyle 970 de alınabilir ama ssd eklemek sizin daha çok işinize yarar diye düşünüyorum
    yayın yapmak istiyorum demişsiniz 750ti la bile yayın yapan var 960 fazlasıyla yeterli olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadPiggie -- 4 Eylül 2015; 9:54:34 >
  •  3000 TL BÜTÇE İLE SADECE KASA

sinerji.gen.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 860K -- 4 Eylül 2015; 11:42:27 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ready2Craft -- 4 Eylül 2015; 11:45:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.