Şimdi Ara

300 Tl Seviyesinde Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 300 Tl fiyat seviyesinde bir fotoğraf makinesi arıyorum ne önerirsiniz? İnternetten biraz araştırınca Canon'un Powershot SX160 IS model fotoğraf makinesini buldum sizce diğer makinelere kıyasla iç ve dış mekanda fotoğraf çekimleri nasıldır? Tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: timenet

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 300 Tl fiyat seviyesinde bir fotoğraf makinesi arıyorum ne önerirsiniz? İnternetten biraz araştırınca Canon'un Powershot SX160 IS model fotoğraf makinesini buldum sizce diğer makinelere kıyasla iç ve dış mekanda fotoğraf çekimleri nasıldır? Tavsiye eder misiniz?

http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=6962
  • quote:

Orijinalden alıntı: timenet

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 300 Tl fiyat seviyesinde bir fotoğraf makinesi arıyorum ne önerirsiniz? İnternetten biraz araştırınca Canon'un Powershot SX160 IS model fotoğraf makinesini buldum sizce diğer makinelere kıyasla iç ve dış mekanda fotoğraf çekimleri nasıldır? Tavsiye eder misiniz?

sx150 daha iyi...
  • Kesinlikle sx150 derim. Kendim de kullanıyorum sx150 oldukca memnunum.
  • crimsonica kullanıcısına yanıt
    benim 400 lira bütçem var.canon powershot xs150 diyor çoğu kişi.fiyatı 240 tl civarı.400 liraya önerisi olan var mı? yoksa canon xs150 mı alayım direk?
  • ben aldığımda 500 TL ye almıstım çanta pil vs derken 600 e gelmişti Bence 400 tl yue alacağın makina sx150 ye fark yapmaz Veya 400 liraya alacak olsam canon sx230 alırdım şahsen düşünmeden
  • crimsonica kullanıcısına yanıt
    canon sx230 nasıl bir makina? biraz araştırdım aklım yattı buna.canona göre veya diğer aynı fiyattaki ürünlere göre ne artıları var?
  • sx150 ye göre en büyük farkı CMOS sensör ve işlemci farkı CMOS sensör CCD sensörlere göre karanlık ortamlarda daha iyi sonuçlar verir ve daha hızlı çekim yapar.
    Sx230 saniyede 3.2 resim çekerken sx150 1 reim çeker. bir artı olarak 1080p video özelliği var daha fazla zoom. GPS vs. Yani iki makinada iyi hangisi kafana yatarsa onu al kardeşim iki makinada parasını hakediyor bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.