Şimdi Ara

^^30 TL 9 TAKSİT^^ LOGITECH MK260 KABLOSUZ SET (KLAVYE + MOUSE) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
3.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

güncel

4 ay önce açtığın konuyu ne diye hortlatıp duruyorsun arkadaşım Teknosa'nın yalan dolan işlerinden biri
    Stoklarında olmayan ürünlerin fiyatlarını % 70 - % 80 indirim varmış gibi gösteriyorlar hemen alıyım diyorsun ama stoklarda yok falanca mağazamızda var yazıyorlar
    Orayada bakıyorsun yok daha geçen sene LG'nin androidli bir cep telefonunu sözde 99 TL den satışa sundular baktım sözde, Konya'da bulunan 3 Teknosa Mağazasının 3 ündede telefon stoklarda görünüyor
    Hemen aracıma atlayıp 3 Teknosa Mağazasına gittim hiç birinde yok hatta en son gittiğim Teknosa'daki görevlinin biri abi inanmayın böyle şeylere o kadar süper indirim olsa biz burada 7 - 8 kişi çalıyoruz hepimiz 2 şer 3 er adet alırız dedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimone -- 10 Ağustos 2014; 10:48:51 >

• Bende logıtech set var (modelini hatırlamıyorum) caps lock ısıgı yok.
    Alırken onemsememıstım fakat yazı yazarken ıskence cekıyorum.
    Caps lock ısıgı olmayan hıcbır klavyeyi almayın derım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mk260tan bende var aldığıma pişmanım. klavye pili yıllarca gider ama mouse ucuz pilleri 1 ayda yer bitirir.. mouse altında kapama yok.. sürekli kırmızı ışık yakıp sinir ediyor.. alıcısıda kocaman.. tek iyi yani mouse boyu tam ele oturuyor..
  • Ürün sadece teshir olarak var magazalarda fiyat olarak cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.